صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    یعنی حتی ترکیه هم دچار این مسئله شده؟
    ببینید این چیزی که من گفتم نقل قول مستقیم یکی از مسئولین(تاکید میکنم مسئولین نه مراقب و...)برگزاری آزمون آیلتس هست.
    میگفت IDP برای کلیه کشورهای خاورمیانه این موضوع تصحیح و فرستادن برگه ها رو اعمال کرده و نظارت هاش رو هم بیشتر کرده.علت این کار هم تخلفات زیادی هست که توی سنترهای حوزه خاورمیانه رخ داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    ببینید این چیزی که من گفتم نقل قول مستقیم یکی از مسئولین(تاکید میکنم مسئولین نه مراقب و...)برگزاری آزمون آیلتس هست.
    میگفت IDP برای کلیه کشورهای خاورمیانه این موضوع تصحیح و فرستادن برگه ها رو اعمال کرده و نظارت هاش رو هم بیشتر کرده.علت این کار هم تخلفات زیادی هست که توی سنترهای حوزه خاورمیانه رخ داده.
    خب پس چون می فرستن جای دیگه این همه طول می کشه. ولی اینکه بگن کنسل شده و پولتون رو پس نمیدیم واقعا قابل هضم نیست.
    پس با این اوصاف بین کشورهایی که ما ایرانی ها با هزینه معقولی بتونیم بریم امتحان بدیم شاید مالزی بهتر باشه. اونم British council نه idp

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    خب پس چون می فرستن جای دیگه این همه طول می کشه. ولی اینکه بگن کنسل شده و پولتون رو پس نمیدیم واقعا قابل هضم نیست.
    پس با این اوصاف بین کشورهایی که ما ایرانی ها با هزینه معقولی بتونیم بریم امتحان بدیم شاید مالزی بهتر باشه. اونم British council نه idp
    ببینید برگه همه رو (خاورمیانه) میفرستن جای دیگه یعنی اونهایی که کارنامه اشون رو هم بدون مشکل میگیرن و withheld نمیشن هم باز برگه هاشون برای تصحیح میفرستن و بعد از 13 روز مثل روال قبل نمراتتون اعلام میشه.
    مشکل اینجاست که اینا به خیلی ها شک میکنند مثلا به یه candidate number اگر شک کنن علاوه بر اینکه خود اون فرد withheld میشه نتیجه اش ، پنجاه تا دور رو برش رو هم باز نتیجه اشون رو withheld میکنن.
    چون درصد تخلفات زیاد بوده قبلا به همه چی شک میکنن و میخواهن همه چیز رو چک کنند و به خاطر همین پروسه طولانی میشه و شاید در نهایتش بگن نتیجه اتون رو نمیتونیم اعلام کنیم یا بعد از یک سال نتیجه اتون رو اعلام کنن البته احتمال اینکه سریع هم نمره رو اعلام کنند وجود داره هست بستگی داره به چی شک داشته باشند و بخواهند در مورد چه چیزهایی تحقیق کنند.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

در هر صورت جدای این مسائل اینکه پول میگیرن و کلا امتحان رو کنسل اعلام میکنند هیچ محلی از اعراب نداره!!! بیشتر شبیه کلاه برداری میمونه!
    ویرایش توسط chavosh : April 10th, 2017 در ساعت 02:15 AM

Junior Member

سلام، کسی هست که آزمون 29 آوریل پروشات رو شرکت کرده باشه؟ چزا نتیایج رو اعلام نمیکنند!

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نتیجه ی من بعد از 4 ماه اومد! 16 feb ایرسافام امتحان داده بودم. اگر نمرتون نگه داشته شده حتما پیگیر باشد از سنتری که امتحان دادید.

Junior Member

کسی از دوستان میدونه علت اینکه نتایج سنتر ایرسافام انقدر زیاد ویتهلد میشه تو این چند ماهه اخیر چیه؟!

وای خدا عجب روزگاریه
    بعد 3 سال اومدم اپلای ابراد
    دوستان شاید من رو یادشون باشه من نویسنده تاپیک پاسخ به سوالات آیلتس توسط اگزمینر هستم. همون تاپیکی که مدیران محترم بستنش ولی چقد کمک کننده بود به کاندیدا ها.
    برید پستهای اخیر اون تاپیک رو بخونید من همه این چیزها رو 3 سال پیش قشنگ پیش بینی کرده بودم. بله دوستان عزیز سطح تخلفات در ایران در سنترهای معظم اونقدر بالاست که اکثر نتایج ویثهولد میشه. حالا مدیران عزیز فکر میکنم کم کم به حرفهای من رسیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    وای خدا عجب روزگاریه
    بعد 3 سال اومدم اپلای ابراد
    دوستان شاید من رو یادشون باشه من نویسنده تاپیک پاسخ به سوالات آیلتس توسط اگزمینر هستم. همون تاپیکی که مدیران محترم بستنش ولی چقد کمک کننده بود به کاندیدا ها.
    برید پستهای اخیر اون تاپیک رو بخونید من همه این چیزها رو 3 سال پیش قشنگ پیش بینی کرده بودم. بله دوستان عزیز سطح تخلفات در ایران در سنترهای معظم اونقدر بالاست که اکثر نتایج ویثهولد میشه. حالا مدیران عزیز فکر میکنم کم کم به حرفهای من رسیدن.
    واسه مدیرا چه فرقی میکنه نتایج withheld بشه یا نه یا سنتری تخلف کنه یا نکنه، مهم رسیدن به یه نتیجه ی درست هست که چه باید کرد راه نتیجه بخش واسه کاندیدا چیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

کسی هست که ایرسافام آزمون داده باشه و جوابی دریافت نکرده؟(19 آگوست)
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)