صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 28293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 391

موضوع: Chevening Scholarship

پیش فرض پاسخ : Chevening Scholarship

هنوز جواب بعضی ها نیومده چرا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baharenarenji نمایش پست ها
    هنوز جواب بعضی ها نیومده چرا؟
    اون چیزی که روال سال های گذشته بوده، دعوت شدگان به مصاحبه زودتر بهشون اطلاع رسانی میشه. از اونجا که اواخر فوریه هم ددلاین رفرنس هاست، میشه این رو در نظر گرفت
    پارسال 15 ژانویه به کسانی که دعوت به مصاحبه شدن، ایمیل زدن و بقیه که قبول نشدن در فوریه و حتی مارچ

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان

این رویه خیلی موسسات و دانشگاهها ست که تا پایان پذیرش انهایی که انتخاب شده اند به دیگران اطلاع عدم پذیرش نمیدهند. دلیل هم تا حدی روشن است و ان اینکه از بین انتخاب شده ها احتمالی هست که کسانی آفر را نپدیرند یا به دلایلی نتوانند استفاده کند. در آن صورت موسسه میتواند دیگران را که هنوز نامه ردی نگرفته اند را دعوت کند.

کلیت هدف این است که هیچ سهمیه ای بلااستفاده نماند و این یکی از را ه هاست.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    اون چیزی که روال سال های گذشته بوده، دعوت شدگان به مصاحبه زودتر بهشون اطلاع رسانی میشه. از اونجا که اواخر فوریه هم ددلاین رفرنس هاست، میشه این رو در نظر گرفت
    پارسال 15 ژانویه به کسانی که دعوت به مصاحبه شدن، ایمیل زدن و بقیه که قبول نشدن در فوریه و حتی مارچ

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

این قضیه که شما گفتی برای برنامه چونینگ در این مرحله صدق نمیکنه، چون هنوز آفری داده نشده که شخصی بخواد قبول کنه یا نه. دعوت به مصاحبه ها هم معولا بیشتر از ظرفیت هستن که اون موردی که شما گفتی در مرحله آخر در نظر گرفته بشه. برای همین هنگام اعلام نتیجه در جون، یه عده هم به عنوان رزرو اعلام میشن. یعنی توی ایمیل بهشون دقیقا گفته میشه که شما رزرو شدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

این رویه خیلی موسسات و دانشگاهها ست که تا پایان پذیرش انهایی که انتخاب شده اند به دیگران اطلاع عدم پذیرش نمیدهند. دلیل هم تا حدی روشن است و ان اینکه از بین انتخاب شده ها احتمالی هست که کسانی آفر را نپدیرند یا به دلایلی نتوانند استفاده کند. در آن صورت موسسه میتواند دیگران را که هنوز نامه ردی نگرفته اند را دعوت کند.

کلیت هدف این است که هیچ سهمیه ای بلااستفاده نماند و این یکی از را ه هاست.

HTH

سلام دوستان. من شورت لیست شدم و دو تا سوال دارم:
    1- کسی میدونه چند نفر شورت لیست شدن امسال و نهایتا چند نفر رو انتخاب می کنن؟
    2- اگه پذیرش دانشگاهها رو بعد از اینترویو بگیرم پوئن منفیه ؟ یعنی حتما باید قبل از روز مصاحبه اپلای کرده باشم ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای گرفتن دعوت و امید که منجر به بهترین نتیجه ها بشود

اگه پذیرش دانشگاهها رو بعد از اینترویو بگیرم پوئن منفیه ؟ یعنی حتما باید قبل از روز مصاحبه اپلای کرده باشم ؟

نکته مثبت هست ولی اثر قابل توجهی نداشتن آن از دید من ندارد. بعد از موفقیت در مصاحبه یکی از کارهایی که سازمان میکند این است که برای شما تا سه پذیرش خودشان پیشنهاد میکنند و با موافقت شما میگیرند.

از انجایی که از دید من پذیرشهای پیشنهادی از دقت کافی برخوردار معمولا نیست پیشنهاد میکنم اگر پذیرش هم نتوانستید بگیرید دانشگاه و رشته را خودتان نشان مکاتبات اولیه را انجام و اعلام کنید که چیونینگ انرا برایتان دنبال کند.

امید که به زودی خبرهای خوبی اینجا به دوستان بدهید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Souda_farahani نمایش پست ها
    سلام دوستان. من شورت لیست شدم و دو تا سوال دارم:
    1- کسی میدونه چند نفر شورت لیست شدن امسال و نهایتا چند نفر رو انتخاب می کنن؟
    2- اگه پذیرش دانشگاهها رو بعد از اینترویو بگیرم پوئن منفیه ؟ یعنی حتما باید قبل از روز مصاحبه اپلای کرده باشم ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک برای گرفتن دعوت و امید که منجر به بهترین نتیجه ها بشود

اگه پذیرش دانشگاهها رو بعد از اینترویو بگیرم پوئن منفیه ؟ یعنی حتما باید قبل از روز مصاحبه اپلای کرده باشم ؟

نکته مثبت هست ولی اثر قابل توجهی نداشتن آن از دید من ندارد. بعد از موفقیت در مصاحبه یکی از کارهایی که سازمان میکند این است که برای شما تا سه پذیرش خودشان پیشنهاد میکنند و با موافقت شما میگیرند.

از انجایی که از دید من پذیرشهای پیشنهادی از دقت کافی برخوردار معمولا نیست پیشنهاد میکنم اگر پذیرش هم نتوانستید بگیرید دانشگاه و رشته را خودتان نشان مکاتبات اولیه را انجام و اعلام کنید که چیونینگ انرا برایتان دنبال کند.

امید که به زودی خبرهای خوبی اینجا به دوستان بدهید.

پایدار باشید
    خیلی ممنون از تبریک و توضیحتون.
    شما اطلاع دارید از تعداد نفرات شورت لیست شده و اینکه حدودا چند درصدشون پذیرفته میشن توی اینترویو؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود.

متاسفانه خیر. سهمیه ایران را امسال اطلاع ندارم. هر چه باشد معمولا دست کم دو برابر سهمیه دعوت میشوند.

پایدار باشید

خیلی ممنون از تبریک و توضیحتون.
    شما اطلاع دارید از تعداد نفرات شورت لیست شده و اینکه حدودا چند درصدشون پذیرفته میشن توی اینترویو؟

Keep Calm and APPLY ON

شما اطلاع دارید که ترجمه ی رسمی مدارک تحصیلی م برای اپلود در سایت چونینگ نیاز به تایید وزارت خارجه و تایید در سامانه ی سجاد داره یا نه؟

شما اطلاع دارید که ترجمه ی رسمی مدارک تحصیلی م برای اپلود در سایت چونینگ نیاز به تایید وزارت خارجه و تایید در سامانه ی سجاد داره یا نه؟
    ببخشید دوستان ، متوجه شدم که نباید این سوال رو اینجا توی این فروم میفرستادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)