صفحه 17 از 40 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 391

موضوع: Chevening Scholarship

پیش فرض پاسخ : Chevening Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    سلام
    بله. میشه. رفرنس ها همونه درواقع. یا از محل کار یا از استاد
    بله میتونی. ولی توجیه این قضیه که چرا یه مستر داری و دوباره میخوای یه مستر دیگه بخونی براشون مهمه.
    موفق باشی
    ببخشید کسی از دوستان میدونه که رفرنس ها رو کی باید بفرستیم؟ (من توی سایت هر چی گشتم جایی برای آپلود رفرنس ها نبود)
    توی سایت اینجور نوشته:

?When to upload your references
    If you are invited to interview you will be required to upload two valid references to the online application centre prior to attending your interview. We recommend that you obtain your two references in good time to ensure they are ready and available to upload should you be invited to attend an interview.

و اینکه باید در فرم مخصوصی نوشته بشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsadinani12 نمایش پست ها
    ببخشید کسی از دوستان میدونه که رفرنس ها رو کی باید بفرستیم؟ (من توی سایت هر چی گشتم جایی برای آپلود رفرنس ها نبود)
    توی سایت اینجور نوشته:

?When to upload your references
    If you are invited to interview you will be required to upload two valid references to the online application centre prior to attending your interview. We recommend that you obtain your two references in good time to ensure they are ready and available to upload should you be invited to attend an interview.

و اینکه باید در فرم مخصوصی نوشته بشه یا نه؟
    خب همونطور که کامل نوشته شده الان نیازی به آپلود نیست وقتی شما برای مصاحبه دعوت شدی میفرستی واسشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    خب همونطور که کامل نوشته شده الان نیازی به آپلود نیست وقتی شما برای مصاحبه دعوت شدی میفرستی واسشون.
    میشه یه توضیحی درمورد رفرنسها بدین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

سلام

رفرنس ها اگه در سربرگ نوشته بشه طبیعتا اعتبار بیشتری به رفرنس شما میده . مثلا سربرگ محل کارت اگه رفرنست از کارفرمات هست یا سربرگ دانشگاهی که استادت اونجا درس میده. هرچند که میتونه اون نفر که قراره برات رفرنس بده متنش روی تایپ کنه، بعد از پرینت امضاش کنه و دوباره اسکن اون برگه امضا شده رو بده بهت که به عنوان رفرنس بدی.
    اما فکر میکنم امسال فقط نیاز باشه که شما 2تا رفرنس رو مشخص کنی درسایت، و بعد یه ایمیلی واسه اون رفرنست ارسال میشه و اون همون فرم رو آنلاین پر میکنه. البته این حدس من هست.

خود پیام های اپلیکشن سنتر رو دنبال کنی بهت میگه چیکار باید انجام بدی
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaranmh نمایش پست ها
    میشه یه توضیحی درمورد رفرنسها بدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Health Economics at Tehran University of Medical Scieciences

سلام دوستان. فردا deadline بورس سال 2016 هستش و من برای تکمیل چند قسمت از فرم درخواست از جمله بخش مربوط به توانایی های رهبری، مهارت های شبکه سازی و برنامه آینده بعد از اتمام تحصیل دچار ابهامم.کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: فوق لیسانس
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم و فنون مازندران

معدل کارشناسی : 17.65

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: آموزش زبان انگلیسی

تعداد مقالات : 2 + پرزنتیشن در کنفرانس

نمره زبان انگلیسی: 7.5 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی TESOL در هر دانشگاهی

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با این شرایط میشه این بورس رو اخذ کرد ب نظرتون برا سال بعد؟

سلام
    برای من میل زدن که به یکی از سوالات اشتباه پاسخ دادم برای همین نمیتونم وارد مرحله بعدی بشم من اشکالات رو چک کردم و احتمالا به ساعت های کاریم گیر دادن من اصلا توجه نکرده بودم که نوشتن 35 ساعت در هفته برای شغل های تمام وقته و حقیقت شغل خودم رو نوشتم یعنی 37 ساعت در هفته
    در ضمن چون طرح بود مرخصی نداشتم برای همین میشد 52 هفته در سال درحالیکه نوشته 40هفته برای تمام وقت
    خیلی ناراحتم چون من حقیقت رو نوشتم به نظرتون چطوری بنویسم که ازم قبول کنن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadngh نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: فوق لیسانس
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم و فنون مازندران

معدل کارشناسی : 17.65

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: آموزش زبان انگلیسی

تعداد مقالات : 2 + پرزنتیشن در کنفرانس

نمره زبان انگلیسی: 7.5 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی TESOL در هر دانشگاهی

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با این شرایط میشه این بورس رو اخذ کرد ب نظرتون برا سال بعد؟

سلام دوست عزیز
    این بورس رو شما نمی تونی بگیری و شانست اگه نگم صفر، یک درصد هست. چون به رشته شما نمی خوره
    اطلاعات مربوطه برای این بورس رو در سایت نوشته و گفتن که این وبرسیه به دنبال چه اهدافی و افرادی هست. روی این بورس امیدی نداشته باش.
    اما...
    اما ناامید هم نشو. دقیقا یه بروس دیگه هست مشابه همین بورس چونینگ ولی فقط مختص افرادی مثل شما هست که رشته زبان انگلیسی خودن
    این لینکشه
    https://www.britishcouncil.in/study-...e-trust/hornby
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinkian نمایش پست ها
    سلام
    برای من میل زدن که به یکی از سوالات اشتباه پاسخ دادم برای همین نمیتونم وارد مرحله بعدی بشم من اشکالات رو چک کردم و احتمالا به ساعت های کاریم گیر دادن من اصلا توجه نکرده بودم که نوشتن 35 ساعت در هفته برای شغل های تمام وقته و حقیقت شغل خودم رو نوشتم یعنی 37 ساعت در هفته
    در ضمن چون طرح بود مرخصی نداشتم برای همین میشد 52 هفته در سال درحالیکه نوشته 40هفته برای تمام وقت
    خیلی ناراحتم چون من حقیقت رو نوشتم به نظرتون چطوری بنویسم که ازم قبول کنن
    سلام .
    بهتون نگفتن چه قسمتی از اپلیکیشن بوده؟
    من بعید میدونم برای قسمت ساعت های کاری شما ایرادی گرفته باشن.
    اگه گفتن اشتباه پاسخ دادی، احتمالا توی قسمت سوالات امیگریشن بوده. مخصوصا اونجایی که راجب تعهد شما برای بازگشت و داشتن شرایط اولیه سوال میپرسه.
    یا اینکه وی بررسی اولیه واجد شرایط نشدین.
    اگه دوست داشتی متن ایمیلت رو برای بفرست. البته بعید میدونم که بخوان توضیح شما رو قبول کنن. ولی شانست رو حتما امتحان کن. چیزی از دست نمی دی

سلام دوستان
    با آرزوی موفقیت برای همگی، من برای چونینگ سال 2017 ثبت نام کردم، یه ایمیل داشتم که گفتن جزو افراد واجد شرایط شناخته شدی و تا اویل فبرری افرادی که قراره مصاحبه بشن رو اطلاع میدیم. شورت لیست کردن افراد از طرف سفارت بر چه اساسی هست. ینی میشه بهش امید داشت؟ شبانه روز ذهنم رو مشغول کرده
    ممنون میشم اگه جواب بدید و تجربیاتتون رو در اختیار منم قرار بدید. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)