صفحه 22 از 40 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 391

موضوع: Chevening Scholarship

پیش فرض پاسخ : Chevening Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    از بقیه دوستانی که اینجا حداقل بودن و میومدن کسی دیگه خبری نداره؟ قبول شدین نشدین ؟
    سلام
    من به مصاحبه دعوت شدم. تو متن ایمیلم نوشته که معذرت خواهی میکنیم که دیر ایمیل فرستادیم.
    شما که پارسال مصاحبه دادید به من میگید چه سوالاتی پرسیدن ازتون؟ البته من تو یکی از پست هاتون خوندم که گفته بودین "
    راجب سوالات هم با توجه به اینکه این بورس رقابتیه نمی تونم وارد جزئیات بشم." من نظر شخصیم اینه که قبول شدن و نشدن تو این بورس فقط شانسی هست. کلا معلوم نیست پروسه چیه. واسه همین افشاکردن سوالات خیلی تاثیری تو کل داستان نداره. بازم البته شخصی هست نظر خودتون مهمه.
    ویرایش توسط Brainy : March 16th, 2017 در ساعت 04:43 PM

دوستان عزیز
    من هم پارسال اپلای کردم به مصاحبه هم دعوت نشدم حتی. ولی امسال دعوت شدم.
    کلا این بورسیه خیلی سر و ته نداره. من پارسام رزومم خوب بود حتی.
    من تو فیسبوک بچه های chevening عضو هستم. آدم اونجا هست که سه ساله داره با بهترین رزومه اپلای میکنه. حتی آفر از بهترین دانشگاه های انگلیس هم داشته ولی تاثیر نداشته.
    پارسال محدودیت رشته داشت. بچه های علوم انسانی و همون پنج حوزه رو قبول کردن. امسال محدودیت رو برداشتن. منم خودم علوم پزشکی ام.

ایشالا اگه منم از سد مصاحبه گذشتم و قبول شدم هم درمورد مفادی که تو فرم اپلیکیشن پر کردم و هم سوالات مصاحبه مطالبم رو باهاتون به اشتراک میگذارم.
    ویرایش توسط Brainy : March 16th, 2017 در ساعت 04:46 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من هم پارسال اپلای کردم به مصاحبه هم دعوت نشدم حتی. ولی امسال دعوت شدم.
    کلا این بورسیه خیلی سر و ته نداره. من پارسام رزومم خوب بود حتی.
    من تو فیسبوک بچه های chevening عضو هستم. آدم اونجا هست که سه ساله داره با بهترین رزومه اپلای میکنه. حتی آفر از بهترین دانشگاه های انگلیس هم داشته ولی تاثیر نداشته.
    پارسال محدودیت رشته داشت. بچه های علوم انسانی و همون پنج حوزه رو قبول کردن. امسال محدودیت رو برداشتن. منم خودم علوم پزشکی ام.

ایشالا اگه منم از سد مصاحبه گذشتم و قبول شدم هم درمورد مفادی که تو فرم اپلیکیشن پر کردم و هم سوالات مصاحبه مطالبم رو باهاتون به اشتراک میگذارم.
    سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه حداقل اینجا اومدی و یه خبر دادی.
    رزومه مهم هست ، اما نه در هر رشته ای . همون طور که شما گفتی دنبال یه سری رشته های خاص هستن و افرادی که یه سری تواناهایی رو داشته باشن. یا بلقوه یا بلفعل.

طی دوسال گذشته اگه به پست های مروبطه یه نگاهی بندازین، میبینید که اکثرا اینجا میان که فقط اطلاعات بگیرن و وقتی کارشون انجام شد دیگه تجربه خودشون رو شیر نمی کنند.(هرچند که برای هردوش هیچ اجباری نیست)
    منم تا اونجایی که تونستم سعی کردم کمک کنم با این تصور که یه روزی بقیه تجربه و دانش خودشون رو اینجا شیر می کنند. متاسفانه این اتفاق نیفتاد و کسی که پارسال حتی در تلگرام بعد از انجام مصاحبه ام کمکش کردم، وقتی قبول شد، وقتی ازش راجب اپلیکشنش پرسیدم، به قول معروف ما رو پیچوند( طرف هم پسر بود، دختر هم نبود که بخواد فکر کنه چون دختره بهش کمک کردم و ازین دست حرفا....)

نکته جالب اینه که بین 30 تا 40 نفر دعوت به مصاحبه شدن و اینجا فقط از یکیشون خبری شد. شاید بگین احتمالا توی اپلای ابرود نیستن. اما موقع اعلام نتیجه مرحله دوم و حتی همین الان پیام های خصوصی شون شروع میشه که توی تاپیک هیچ پستی قبلا نذاشتن.

متاسفانه یا خوشبختانه دیگه امسال روند رو تغییر دادم. دقیقا بر اساس بده بستون گذاشتم. اطلاعات میدم . اطلاعات میگیرم.
    اگه تمایل داشتی، میتونی بهم پیام شخصی بدی، اونجا بهت توضیح بدم که برای مصاحبه چیکار میتونی بکنی.
    امیدورم سوءتفاهم ایجاد نشده باشه

موفق باشی

Junior Member

سلام به همه. من هم قبول نشدم
    من فوق کامپیوتر (هوش مصنوعی) خوندم و رزومه خیلی خوبی هم دارم
    اون 4 تا سوالشونم واقعا خوب نوشتم ولی شاید رشته های علوم انسانی مدنظرشون بوده..
    دوستان، رشته های شما چی بوده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ftsh نمایش پست ها
    سلام به همه. من هم قبول نشدم
    من فوق کامپیوتر (هوش مصنوعی) خوندم و رزومه خیلی خوبی هم دارم
    اون 4 تا سوالشونم واقعا خوب نوشتم ولی شاید رشته های علوم انسانی مدنظرشون بوده..
    دوستان، رشته های شما چی بوده؟؟
    من اینجا فوق لیسانس بیوتکنولوژی داشتم و برای bioengineering اپلای کردم و این بورس رو هم قبول شدم برای امسال. امسال محدودیت رشته نداشتن برعکس سال های دیگه.

کسی بخواد برای این بورس امسال اپلای کنه یعنی تا الان باید از یکی از دانشگاه های انگلیس پذیرش گرفته باشه؟
    چون من سایتش رو امروز می خوندم، نوشته بود تا جولای 2017 باید از دانشگاه آفر رو گرفته باشید. بقیه تاریخ ها هم مال سال بعد بود. مثلا گفته بود جولای 2018 مدرک زبان و افر رو آماده داشته باشید تا بتونید واسه این بورس اپلای کنید.
    دو سال هم سابقه کار لازمه، آیا باید کار مرتبط به رشته ای که می خواهیم بخونیم باشه؟
    آیا گپ تحصیلی و سن براشون مطرحه؟
    ممنون میشم یکی در مورد این موارد راهنمایی کنه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    کسی بخواد برای این بورس امسال اپلای کنه یعنی تا الان باید از یکی از دانشگاه های انگلیس پذیرش گرفته باشه؟
    چون من سایتش رو امروز می خوندم، نوشته بود تا جولای 2017 باید از دانشگاه آفر رو گرفته باشید. بقیه تاریخ ها هم مال سال بعد بود. مثلا گفته بود جولای 2018 مدرک زبان و افر رو آماده داشته باشید تا بتونید واسه این بورس اپلای کنید.
    دو سال هم سابقه کار لازمه، آیا باید کار مرتبط به رشته ای که می خواهیم بخونیم باشه؟
    آیا گپ تحصیلی و سن براشون مطرحه؟
    ممنون میشم یکی در مورد این موارد راهنمایی کنه.
    سلام.
    دوست عزیز، اون چیزی که شما خوندی، واسه امسال بوده که شروعش همین سپتامبر هست. ددلاین بسته شده و یکی دو هفته دیگه برای سال اینده باز میشه.
    سوالات دیگه تون هم خیلی کلی هست. بستگی به رزومه و سابقه کاری، رشته تحصیلی که داشتی، و این که توضیح بدی چرا رشته متفاوتی میخوای بخونی و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز، اون چیزی که شما خوندی، واسه امسال بوده که شروعش همین سپتامبر هست. ددلاین بسته شده و یکی دو هفته دیگه برای سال اینده باز میشه.
    ممنون
    ببخشید من یه کم گیج شدم. یعنی وقتی 10 آگوست سایت باز شد واسه اپلیکیشن جدید، کسانی که سپتامبر 2018 میخوان درسشون رو شروع کنند باید اقدام کنند برای این بورس درسته؟
    اول باید پذیرش از دانشگاه بگیرند و بعد از اون، از آگوست تا نوامبر 2017 وقت دارن که توی سایت Chevening اپلیکیشن شون رو سابمیت کنند، درست متوجه شدم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    ممنون
    ببخشید من یه کم گیج شدم. یعنی وقتی 10 آگوست سایت باز شد واسه اپلیکیشن جدید، کسانی که سپتامبر 2018 میخوان درسشون رو شروع کنند باید اقدام کنند برای این بورس درسته؟
    اول باید پذیرش از دانشگاه بگیرند و بعد از اون، از آگوست تا نوامبر 2017 وقت دارن که توی سایت Chevening اپلیکیشن شون رو سابمیت کنند، درست متوجه شدم؟
    بله درست متوجه شدی
    تا نوامبر باید اپلیکشین رو کامل کنی اما حتما نباید پذیرش رو گرفته باشی چون دانشگاه ها اون تاریخ برای سپتامبر سال بعد که پذیرش نمیدن. البته مگه از سال قبل کسی داشته باشی و براش دیفر کنن اما تا نوامبر باید دانشگاه های مد نظرت رو مشخص کنی و توی اپلیکیشنت وارد کنی.

Junior Member

دوستان این بند از ظوابط بورس chevening که میگه بعد از اتمام درستون باید دوسال به کشورتون برگردید به این معنی هست که یعنی تا دوسال نمیتونیم برای کشور دیگه اقدام کنیم؟ منظورم اینه میشه بعد از تحصیل در انگلیس خاک انگلیسو ترک کنیم بیایم ایران و برای کار تو یک کشور اروپایی دیگه اقدام کنیم یا نمیتونیم و باید بمونیم ایران؟
    سوال بعدی هم اینه که آیا مستر دوم هم شامل این بورسیه میشه؟
    ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)