صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 111

موضوع: حذف نمرات (تک) از ریز نمرات و تاثیر آن بر پذیرش

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : حذف دروس قبول نشده در معدل؟؟؟؟؟

دوستان واقعا دروس افتاده محسوب نمی شه؟ اگه من از این طریق حساب کنم و بنویسم تو فروم مشکلی پیش نمی آد با اینکه تو ترجمه رسمی کارنامه ٰ دروس افتاده محسوب شده. واقعا مرسی از کمک بزرگتون
    I love you USA

دوستان این مطلب واقعا تایید میشه یا نه؟
    یعنی همه دانشگاه ها در ریز نمرات رسمی دروس افتاده رو حذف می کنن؟ اونوقت باید اصولا هیچ دانشجویی در ریز نمره خودش درس افتاده ای نداشته باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان در مورد سایت wes نوشته اند و اینکه جوری معدل رو محاسبه و ارسال می کنه که معدل بالاتر میاد.
    حالا سئوال من اینه که این ارسال معدل هیچ مشکل و تداخلی ایجاد نمی کنه؟ مگه ما خودمون نباید ریزنمرات و مدرک تحصیلی رو ارسال کنیم و توی اونها مگه معدل درج نشده؟ حالا اینکه دو سری معدل، اونم معدلهای متفاوت به دانشگاه برسه چه حالتی رو پیش میاره؟
    منم همین سوالو داشتم؟؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1234 نمایش پست ها
    منم همین سوالو داشتم؟؟
    ببینید شما یا مستقیم نمراتتون رو می فرستید برای خود دانشگاه که اونا تبدیل کنند خودشون یا با WES ریپورت می کنید..هردوش رو که انجام نمی دید که دوتا معدل بشه!ازشون بپرسید کدوم رو ازتون می خوان همون کارو بکنید.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ببینید شما یا مستقیم نمراتتون رو می فرستید برای خود دانشگاه که اونا تبدیل کنند خودشون یا با WES ریپورت می کنید..هردوش رو که انجام نمی دید که دوتا معدل بشه!ازشون بپرسید کدوم رو ازتون می خوان همون کارو بکنید.
    خب این WES هم ریزنمرات رو ارزیابی میکنه هم مدرک لیسانس .معدل لیسانس من 15.77 هستش اما در ارزیابی ریزنمراتم با این روش معدلم میشه 16.10. حالا اگر من هر دو مدرکمو بفرستم براشون, در اون صورت, معدل لیسانس رو با توجه به ریزنمراتم تغییر میدن یا معدل لیسانس رو بدون هیچ تغییری با توجه به نسخه اصلیش مینویسند؟ اگر حالت دوم برقرار باشه, تناقض بوجود میاد!
    راستی! از موسسه wes میشه برای ریپورت نمره به دانشگاه های سراسر دنیا استفاده کرد یا صرفا برای دانشگاه های امریکا مورد قبوله؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    خب این WES هم ریزنمرات رو ارزیابی میکنه هم مدرک لیسانس .معدل لیسانس من 15.77 هستش اما در ارزیابی ریزنمراتم با این روش معدلم میشه 16.10. حالا اگر من هر دو مدرکمو بفرستم براشون, در اون صورت, معدل لیسانس رو با توجه به ریزنمراتم تغییر میدن یا معدل لیسانس رو بدون هیچ تغییری با توجه به نسخه اصلیش مینویسند؟ اگر حالت دوم برقرار باشه, تناقض بوجود میاد!
    راستی! از موسسه wes میشه برای ریپورت نمره به دانشگاه های سراسر دنیا استفاده کرد یا صرفا برای دانشگاه های امریکا مورد قبوله؟
    به نظر من زمانی که از WES برای ریپورت نمراتتون استفاده می کنید اونها همون رو می پذیرند و دیگه تبدیلی از روی مدارکی که مستقیم می فرستید انجام نمی دهند مگر اینکه شما با ایمیل از قبل ازشون بپرسید و قبول نداشته باشند....من می دونم برای کانادا کاملا معتبره اما اروپا رو نه..احتمالا برای آمریکای شمالی کلا معتبر باشه

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    به نظر من زمانی که از WES برای ریپورت نمراتتون استفاده می کنید اونها همون رو می پذیرند و دیگه تبدیلی از روی مدارکی که مستقیم می فرستید انجام نمی دهند مگر اینکه شما با ایمیل از قبل ازشون بپرسید و قبول نداشته باشند....من می دونم برای کانادا کاملا معتبره اما اروپا رو نه..احتمالا برای آمریکای شمالی کلا معتبر باشه
    خوب چقدر میگیره واسه هر ریپورت؟ قبلش ما باید ریز نمرمونو براشون بفرستیم؟ خوب اونا که نمیتونن از رو فارسی بخونن. لابد تر جمه شده شو (و رسمی) برا WES بفرستیم و اون میاد از روش محاسبه میکنه و ریپورت میکنه...درسته؟
    I love you USA

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

سلام من مطالبو خوندم و یه نتیجه کلی گرفتم دوستان تایید میکنید یا خیر؟
    ببینید ریز نمرات دانشگاه آزاد توش نمرات دروس افتاده نیست و همچنین معدلیم توش نزده ( البته اگه هنوز فارغ التحصیل نشده باشی)، پس وقتی ما ریز نمراتو میفرستیم اونا معدلمون رو از رو همون حساب میکنن در اینصورت ما هم باید معدلمونو از رو همون ریزنمرات حساب کنیم
    درسته؟؟؟؟
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

What is the cost of a WES evaluation?
    A Document-by-Document evaluation costs $100.00 and a WES Course-by-Course evaluation costs $160. If you require additional services, such as rush service, express delivery or a CPA Board Evaluation, extra charges apply.
    Which evaluation should I choose?
    In general, a Document-by-Document evaluation is sufficient for employment or immigration. Universities, colleges and professional licensing boards require the Course-by-Course evaluation because it contains the detailed information that they need. It is always a good idea to check with the university, licensing board or employer who will receive your evaluation if they have specific requirements. What does a WES evaluation contain?
    A WES evaluation compares your credentials with their U.S. educational equivalents. The evaluation is advisory and it is designed to help academic institutions, licensing boards and employers in the U.S. understand foreign credentials.

WES offers two types of evaluations:
    • A Document-by-Document evaluation contains a description of your credentials, including name, year awarded, name of institution attended, and major field of study. It also provides the U.S. equivalent for each credential. Sample
    • A Course-by-Course evaluation contains all of the information in a Document-by-Document evaluation and in addition, it lists all post-secondary subjects with their corresponding value expressed in terms of U.S. semester credit and grade equivalents. Sample

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    سلام من مطالبو خوندم و یه نتیجه کلی گرفتم دوستان تایید میکنید یا خیر؟
    ببینید ریز نمرات دانشگاه آزاد توش نمرات دروس افتاده نیست و همچنین معدلیم توش نزده ( البته اگه هنوز فارغ التحصیل نشده باشی)، پس وقتی ما ریز نمراتو میفرستیم اونا معدلمون رو از رو همون حساب میکنن در اینصورت ما هم باید معدلمونو از رو همون ریزنمرات حساب کنیم
    درسته؟؟؟؟
    کسی نیست جواب بده؟ یکی دل مارو یه دل کنه
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)