صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: پذیرش با مدرک پیام نور

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش با مدرک پیام نور

لیست دانشگاه ما تو لیست دانشگاهای شناخته شده نیست ولی پذیرش با فاند گرفتم
    این در مورد خیلی از دانشگاها و دانشجو های دیگه هم صدق میکنه پس بدون ناامیدی فقط بکگراندتون رو قوی کنین و بس.

سلام دوستان
    اینو بگم که اگه شریف رو می شناسن به خاطر دانشجوهاش هست نه اینکه به خاطر اسمش
    من لیسانس رو پیام نورخوندم و همه می گفتن پیام نور به درد نمی خورد
    با همه به در نخوری هاش فوق قبول شدم کار سختی بود منابع هم نبود و اطلاعات من کم کسی هم کمک نمی کرد.
    به نظرم هر که کار باارزش می خواد بکنه باید تلاش کنه
    دانشگاه شاهد می خونم الان
    تو دانشگاهای تهران معتبر نیست ولی خوب ازهمین دانشگاه هم دوستم اپلای گرفت و داره می ره
    اگه هر کدوم از ما هم رزومه مثل بچه های شریف داشته باشیم از مقاله گرفته تا چیزای دیگه ما هم می تونیم پذیرش بگیرم
    به نظرم کسی که دنبال علم هست هیچ وقت راه واسش بسته نیست مگر اینکه دنبال مدرک باشین
    شخصا اگر مهندسی می خوندم یا پزشکی اصلا واسه خارج اپلای نمی کردم چون ایران درسطح خوبی هست اما چون مدیریت خیلی ضعیفه ایران می خوام اپلای بگیرم و کارم هم خیلی سخته ،امید به خدا
    من که دکترای ایران امتحان نمی دم چون دنبال علم هستم نه مدرک
    اما اپلای هم نگیرم مقالات روز رو می خونم و مقاله می دم وکار علمی می کنم
    به امید موفقیت همه تلاش گران
    بهمن صادقی
    دعا کنید که پرتلاش تر بشم
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    میدونم این تاپیک کمی قدیمی شده ولی من چون نمیتونم تاپیک جدید بسازم همینجا میخوام اگه کسی از دوستان میتونه کمک کنه. خیلی برام مهمه.
    به نظرتون با لیسانس پیام نور با معدل 17 به بالا (مهندسی) و رزومه عالی و زبان بالای 90 iBT میشه از یکی از این سه دانشگاه زیر برای master با فاند پذیرش گرفت؟

1- UBC
    SFU -2
    Victoria -3

Junior Member

دوستان میشه لطفا یکی جواب بده؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط myself نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میدونم این تاپیک کمی قدیمی شده ولی من چون نمیتونم تاپیک جدید بسازم همینجا میخوام اگه کسی از دوستان میتونه کمک کنه. خیلی برام مهمه.
    به نظرتون با لیسانس پیام نور با معدل 17 به بالا (مهندسی) و رزومه عالی و زبان بالای 90 iBT میشه از یکی از این سه دانشگاه زیر برای master با فاند پذیرش گرفت؟

1- UBC
    SFU -2
    Victoria -3
    رزومه عالی رو برای ما بنویس.
    اگه بری توی فورم ادمیشن دانشگاه SUNY و Arizona State University وقتی می خوای اپلیکیشنش رو پرکنی ازت می پرسه که دانشگاه لیسانست رو توی لیست پیدا کن.
    وقتی داشتم پر می کردم باور نمی شد که نوشته بود :
    Payame Noor University
    فک می کنم واست بس باشه !

این SFU همون South Florida University هستش ؟
    UBC کجاست ؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

دوستان میشه لطفا یکی جواب بده؟
    دوست عزيز اينا دانشگاه هاي خوب کانادا هستن که گرفتن پذيرش با فاند ازشون سخته بويژه تو دوره مستر. (کلا شما تو مستر شانس گرفتن فاندتون کمتره) شما تو اين دانشگاه ها به اساتيد ميل بزنيد (همراه رزومه عالي که گفتيد) تا اگه بتونيد استاد پيدا کنيد و از اين طريق از استاد کمک هزينه دريافت کنيد مثلا در قبال research assistant شدن و يا کار پايان نامتون.
    درباره دانشگاه پيام نور من که با موردي روبرو نشدم که پذيرش با مدرک اين دانشگاه مشکلي داشته باشه. مثلا سايت UBC شرايط حداقل مدارک آکادميک لازم براي اپلاي کننده هارو در کشور ايران اينجوري نوشته:
    UBC Master's Program Requirements for Students From Iran

Years of Study Required

• the Bachelor's degree of at least four years of study
    Overall Grade Required

• 16 on a 20-point scale
    Credentials or Degrees Required

• Bachelor's Degree (Licence or Karshenasi)
    Notes on Eligibility

*Islamic Azad University (est. 1981) is an open, private university. The eligibility of its degrees for admission to Graduate Studies is assessed on a case-by-case basis. All Programs at the Tehran branches of the Islamic Azad University are accredited and approved by the Educational Evaluation Committee for Azad University. Also all programs at the branches from the following cities/provinces are accredited and approved by the Educational Evaluation Committee for Azad University. 1. Isfahan, 2. Shiraz, 3. Tabriz, 4. Mazandaran, 5. Mashhad, 6. Karaj, 7. Qazvin, 8. Damavand, 9. Kerman, 10. Kashan, 11. Yazd, 12. Hamedan, 13. Gurgan, 14. Ardebil, 15. Zanjan, 16. Kermanshah, 17. Arak, 18. Semnan, 19. Yasouj, 20. Malayer. Applicants with degrees from Islamic Azad University from other locations (other than the ones listed above) must obtain verification from the Higher Education Advisory of the Iranian Embassy in Ottawa that their specific degree program (including the campus "branch" where it was taken) has been approved by the "Educational Evaluation Committee for Azad University". For all inquiries, applicants may email directly to HEA@iranascience.com for verification. Please include the following information: 1. Full Name of applicant (as it appears on the degree) , 2. Name of program attended, 3. Degree obtained (Bachelors, Masters, ..) 4. Branch location
    All recommendations for admission for applicants from Azad should be forwarded to FoGS with copies of letters of reference and HEA verification.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    دوست عزيز اينا دانشگاه هاي خوب کانادا هستن که گرفتن پذيرش با فاند ازشون سخته بويژه تو دوره مستر. (کلا شما تو مستر شانس گرفتن فاندتون کمتره) شما تو اين دانشگاه ها به اساتيد ميل بزنيد (همراه رزومه عالي که گفتيد) تا اگه بتونيد استاد پيدا کنيد و از اين طريق از استاد کمک هزينه دريافت کنيد مثلا در قبال research assistant شدن و يا کار پايان نامتون.
    درباره دانشگاه پيام نور من که با موردي روبرو نشدم که پذيرش با مدرک اين دانشگاه مشکلي داشته باشه.
    در ادامه حرف ایشون که خیلی خیلی کامل بود . من هم متوجه شدم که UBC کاناداست ( فک می کردم کلیفرنیا بیریکلی منظورتون هستش - چون این دانشگاه ددلاینش 3 دسامبر تموم شده !!) باید بهتون بگم که کلا کانادا رو مینیمم ها گیر می ده و اینکه الان برای اقدام واسه فال 2011 دیر شده و شما هم دانشگاهی عزیز باید برای بهار یا فال 2012 اقدام کنید.

مکاتبه و داشتن سوپروایزر برای کانادا از نون شب برای اپلیکنت هاش واجب تره

موفق باشید هم دانشگاهی

Junior Member

SFU = Simon Fraser University
    UBC = University of British Columbia
    victoria = University of Victoria

ممنون از اینکه پاسخ دادین. ولی من کسای زیادی رو دیدم که حتی برای ارشد فاند گرفتن البته پیام نور نبودن.

کلا چقدر اسم پیام نور شانس منو میاره پایین؟

Banned

SFU = Simon Fraser University
    UBC = University of British Columbia
    victoria = University of Victoria

ممنون از اینکه پاسخ دادین. ولی من کسای زیادی رو دیدم که حتی برای ارشد فاند گرفتن البته پیام نور نبودن.

کلا چقدر اسم پیام نور شانس منو میاره پایین؟
    تقریبا هیچی !
    فک کردی کسی جز خودت می دونه دانشگاه پیام نور چه شکلی هستش !

این همه از دانشگاه آزاد یا شریف یا تهران رفتند مگه با اسم دانشگاهشون رفتند ؟ این آدم هایی که رفتند و می رند به خاطر نمره های خوبشون ، نمره های زبانشون ، مقاله و ریکام های خوبشون هستش نه به اسم دانشگاه و الا فقط 14000 تا دانشگاه توی آمریکا هستش که بعضی هاشون رو خود آمریکایی هام نمی شناسند !

طرف از دهات های مومبای ( هند) می یاد میره Standford ! مگه با اسم دانشگاهش می ره ! نه خیر با نمره وربال 650 و 10 تا مقاله ای که چاپ کرده تشریفش رو می بره آمریکا !

قسمت مهم توی اپلای مقاله هستش.
    این همه من به آمریکت ایمیل زدم کسی بهم نگفت که اینجایی که درس خوندی کجاست ! فقط 2 نفر مقاله هام رو خواستند و یکی نمره زبانم رو پرسید تازه اونم شفاهی ! بقیه گفتند فول اپلیکیشنت رو ببینیم و با بقیه مقایسه کنیم نظر می دیم !

ادامه بحث ایجا لازم نیست و با خوندن بقیه پست ها می تونی به نتیجه منطقی برسی !

Member deKXer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial & SE - SUT

اینکه اینجا چی خونده باشی فقط برای دانشگاههای معتبر و اونایی که استاد ایرانی زیاد دارن مهمه. برای بقیه اصلا. معدل بالا مهمترین عامله بعدشم تجارب خوب تحقیقاتی و کاری.
    جدول روادید دانشجویی آمریکا:

دوبی 2013 - دوبی 2012 - آنکارا 2013 - عشق آباد 2013 - ایروان 2013

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)