صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 201

نقل قول نوشته اصلی توسط mil94 نمایش پست ها
    سلام باتشکر از جوابتون
    میخاستم در مورد دکترا مستقیم بیشتر بدونم
    میتونم از جایی بورس بگیرم دکتری مستقیم به نظرتون : کانادا یا امریکا یا استرالیا یا حتی انگلیس...
    سلام دوست عزیز
    راجب آمریکا که کاملا شانس دارید.
    راجب کانادا کلا پذیرش استاد محوره و با این لیست تالیفات فکر میکنم از چند تا استاد جواب مثبت بتونین بگیرین، فقط ایم قضیه معدل مینیمم برای دکترای مستقیم و سختگیریشون رو هم حتما تهشو در بیارسد که نرید جایی اپلای کنید که روی مینیممش سخت گیر باشن، که در اینصورت اگه مینیمومشون رو نداشته باشید در جا رد میکنن.
    استرالیا رو زیاد اطلاع ندارم بهتره در تاپیک مربوطش مطرح کنید ولی تا جایی که میدونم استرالیا هم معدل خوب میخواد و هم تعداد تالیفات بالا
    انگلیس رو هم کلا اطلاعات ندارم ازش.
    من بطور کلی شانس زیادی براتون قائلم ولی بهتره که با توجه به شرایطتون بیشتر رو کشورایی تمرکز کنید که با شرایط شما شانستون بیشتر باشه برای دکترای مستقیم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط raminsaljoughi نمایش پست ها
    سلام پیشاپیش به خاطر وقتی که میگذارید از شما متشکرم
    - رشتۀ فوق دیپلم : نرم افزار کامپیوتر – نام دانشگاه: دانشگاه شهید چمران کرمان ( روزانه ) – 15.32

1- رشتۀ لیسانس : نرم افزار کامپیوتر– نام دانشگاه : بعثت کرمان – 15.46
    ( رتبه کنکور 28 شدم .. دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول شده بودم ولی به خاطر مشکلات شخصی مجبور به انتقال به دانشگاه بعثت کرمان شدم)
    2- رشتۀ فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر – نام دانشگاه دانشگاه ازاد کرمان– 16.96
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) 6.5 هنوز امتحان ندادم ولی به خاطر سابقه تدریس زبان انگلیسی که دارم فکر نکنم کمتر از 6.5 بگیرم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات 1 مقاله ISI ( index)
    6- مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7- کامپیوتر دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های رنک 30 تا 150
    9- نکات برجستۀ رزومه

: سابقه تدریس 4 ساله در 2 دانشگاه دولتی در رشته کامپیوتر .درس های C++و php و java و پایگاه داده و معماری کامپیوتر - ساختمان داده و ......
    سابقه تدریس 4 ساله زبان انگلیسی
    سابقه تدریس 4 ساله زبان های برنامه نویسی C++ و C و java و php و Swift ) ios development) در 2 اموزشگاه معتبر در سطح کشور (فرهنگ گستر - ایزایران)
    نمره 20 از پایان نامه ارشد
    برنامه نویس Ios و mac os نیز هستم. ( سطح حرفه ای )

سلام دوست عزیز
    بنظرم شانستون برای محدوده رنک مورد نظرتون خیلی زیاد نیست، فکر میکنم بهتر باشه رو رنک بین 300 تا 600 تمرکز کنید.
    برای بالابردن شانستون توی محدوده مورد نظر خودتون سعی کنید ئر وهله ی اول به تالیفاتتون اضافه کنید و در وهله ی دوم تا جایی که میشه GRE تون رو بهتر نمره بیارید.
    برای رتبتون هم از سازمان سنجش میتونین گواهی بگیرین و ترجمه رسمیش کنید، مشکلات بوجود اومده براتون رو هم در SOP میتونین ذکر کنید.
    موفق باشید

1.لیسانس متالورژی صنعتی دانشگاه ازاد نجف اباد معدل 14.50
    2.ارشد شناسای و انتخاب مواد مهندسی معدل 14.82
    3.ایلتس اکادمیک 7
    4.دو مقاله در مجله علمی پژوهشی مرودشت و دیگری در سمینار ملی سطح ایران
    5.مقاله isi دو عدد هنوز اکسپت نشده در دست داوری
    6. چهار سال سابقه اجرایی در زمینه عملیات حرارتی قطعات صنعتی به عنوان سرپرست کارگاه
    7.زمینه های علاقه مندی متالورژی سطوح و شبیه سازی در مهندسی مواد
    8.دانشگاه اریزونا -اهایو-درکسل-یو سی ال ای-
    شانس پذیرش و فاند کامل برای دکترا در 2017
    ویرایش توسط behnam0935 : May 25th, 2017 در ساعت 09:30 AM دلیل: نواقص

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam0935 نمایش پست ها
    1.لیسانس متالورژی صنعتی دانشگاه ازاد نجف اباد معدل 14.50
    2.ارشد شناسای و انتخاب مواد مهندسی معدل 14.82
    3.ایلتس اکادمیک 7
    4.دو مقاله در مجله علمی پژوهشی مرودشت و دیگری در سمینار ملی سطح ایران
    5.مقاله isi دو عدد هنوز اکسپت نشده در دست داوری
    6. چهار سال سابقه اجرایی در زمینه عملیات حرارتی قطعات صنعتی به عنوان سرپرست کارگاه
    7.زمینه های علاقه مندی متالورژی سطوح و شبیه سازی در مهندسی مواد
    8.دانشگاه اریزونا -اهایو-درکسل-یو سی ال ای-
    شانس پذیرش و فاند کامل برای دکترا در 2017
    سلام دوست عزیز
    دانشگاه هایی که گفتید از سطح عالی تا متوسط هستند شانستون براشون برابر نیست، اگر مقالاتتون اکسپت بشن بنظرم توی دانشگاه های متوسط و بالاتر از متوسط شانس خوبی خواهید داشت.
    اگر اکسپت نشدن بنظرم بهتره تمرکزتون رو بزارید روی دانشگاه های زیر متوسط.
    با توجه به معدلاتون سعی کنید GRE تون خصوصا بخش quant رو تا جایی که میشه بالاتر بیارید.

با سلام رزومه من 1: لیسانس فیزیک حالت جامد دانشگاه مازندران فارغ التحصیل 83 معدل 13:15 2. فوق لیسانس فیزیک هسته ای دانشگاه سراسری اراک سال 86 معدل 14:22 3. دوتا مقاله کنفرانس داخلی دارم و یک مقاله در مجله اشپرینگر 4. تافل 80 دارم 5. جی ار ای جنرال 302 6. جی ار ای سابجکت 640 (42 درصد) 7. گرایش ماده چگال دوست دارم برای دکتری برم ، با خیلی از دانشگاه ها مکاتبه کردم و چند تا استاد هم پیدا کردم منتها بعضی از کمیته ها مثل دانشگاه بالتیمور اصلا میگه چون ایرانی هستی تو این رشته نیا و اینکه من برای یک دانشگاه اپلای هم کردم ولی اصلا اکانت اپلای وب من بررسی نشد تا اینکه خودم چند بار ای میل زدم تا به من گفتن پذیرفته نشدم حالا با این اوصاف به نظر شما اصلا با این رشته و شرایط آقای ترامپ اصلا دوباره برای امریکا تلاش کنم تا نمراتم را ارتقا بدم؟؟ یا برم سراغ کشورهای دیگه؟؟ البته من سابقه تدریس هم دارم و هدفم ویزای آمریکا و تحصیل با فاند هست، دیدم که بعضی ها بعد از ترامپ تو رشته های دیگه پذیرفته شدن ولی تو فیزیک ندیدم، ممنون میشم آگاهانه جواب من رو بدید چون واقعا اپلای کردن و پیدا کردن استاد خیلی شانسی و زمان بر هست

Junior Member

سلام. رزومه من به شکل زیر است:

1.لیسانس مهندسی دریا-کشتی سازی دانشگاه صنعتی مالک اشتر با معدل 16.30
    2. تافل 95
    3. جی آر ای هنوز نگرفتم
    4. دو مقاله ISI سابمیت شده در رشته مهندسی مکانیک
    5. سابقه کار به مدت 1 سال
    6. جز 10 درصد دانشجویان برتر ورودی( رنک 2)

دوستان من میخوام برای ارشد یا دکتری مستقیم اقدام کنم و از رشتم برم به رشته مهندسی مکانیک. لطفا جاهایی که ممکنه بیارم را بهم بگید. رشته من با مهندسی مکانیک حدود 85 درصد همخوانی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    با سلام رزومه من 1: لیسانس فیزیک حالت جامد دانشگاه مازندران فارغ التحصیل 83 معدل 13:15 2. فوق لیسانس فیزیک هسته ای دانشگاه سراسری اراک سال 86 معدل 14:22 3. دوتا مقاله کنفرانس داخلی دارم و یک مقاله در مجله اشپرینگر 4. تافل 80 دارم 5. جی ار ای جنرال 302 6. جی ار ای سابجکت 640 (42 درصد) 7. گرایش ماده چگال دوست دارم برای دکتری برم ، با خیلی از دانشگاه ها مکاتبه کردم و چند تا استاد هم پیدا کردم منتها بعضی از کمیته ها مثل دانشگاه بالتیمور اصلا میگه چون ایرانی هستی تو این رشته نیا و اینکه من برای یک دانشگاه اپلای هم کردم ولی اصلا اکانت اپلای وب من بررسی نشد تا اینکه خودم چند بار ای میل زدم تا به من گفتن پذیرفته نشدم حالا با این اوصاف به نظر شما اصلا با این رشته و شرایط آقای ترامپ اصلا دوباره برای امریکا تلاش کنم تا نمراتم را ارتقا بدم؟؟ یا برم سراغ کشورهای دیگه؟؟ البته من سابقه تدریس هم دارم و هدفم ویزای آمریکا و تحصیل با فاند هست، دیدم که بعضی ها بعد از ترامپ تو رشته های دیگه پذیرفته شدن ولی تو فیزیک ندیدم، ممنون میشم آگاهانه جواب من رو بدید چون واقعا اپلای کردن و پیدا کردن استاد خیلی شانسی و زمان بر هست
    سلام دوست عزیز
    معدلاتون زیاد رقابتی نیست سعی کنید GRE تون خصوصا Quant رو بالاتر بیارید تا رقابتی بشه.
    نمره ی زبانتون هم رقابتی نیست، توجه کنید که نمره ی زبان خیلی بالا امتیاز مثبت نداره ولی اینکه نمره ی زبانتن لب مرزیه میتونه نکته ی منفی باشه براتون، بنظرم تلاش کنید نمره ی زبانتونم بره بالا وقت بیشتری بزارید تا بتونید نمره ی speaking رو بالاتر از 24 بیارید تا شانس TA شدنتون رو بالا ببرید.
    راجب GRE Subject اطلاعی ندارم و نمیتونم نظر بدم.
    تعداد تالیفاتتون فکر میکنم مناسبه چون معمولا توی رشته های نظری مثل ریاضی و فیزیک مقاله و ایده ی جدید دادن به راحتی علوم مهندسی و علوم آزمایشگاهی نیست.
    بنظرم با رزومه ی فعلیتون بیشترین شانس پذیرشتون توی دانشگاه های زیر متوسطه و دانشگاه مریلند، بالتیمور شانستون زیاد نبوده.
    اینکه انرژیتون رو بزارید فقط برای آمریکا در شرایط فعلی بنظرم صحیح نیست، بنظرم بهتره به کشورهای دیگه هم فکر کنید مثل کانادا ( کانادا اغلب استاد محوره پذیرش و میتونید از همین حالا هم شروع کنید به مکاتبه)، سوئد و ... خرجش که از یدونه ایمیل بیشتر نیست.
    حقیقت اینه که بعد از فرمان ترامپ پذیرش ایرانیا کمتر شده نسبت به سال های قبل ولی هنوزم استادایی ریسک کردن و به ایرانیا پذیرش دادن.
    بنظرم بهترین کار در شرایط فعلی براتون اینه که شروع کنید روی بالا بردن نمراتتون کار کنید و همزمان هم دنبال پیدا کردن استاد باشید که خیالتون راحت بشه.
    یه نکته ی دیگه هم اینه که چون حدود ده سال پیش فوقتون رو تموم کردید بهتره توی SOP تون طوری شرح بدید که نشون بده از محیط آکادمیک خیلی هم دور نبودید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط najaf110 نمایش پست ها
    سلام. رزومه من به شکل زیر است:

1.لیسانس مهندسی دریا-کشتی سازی دانشگاه صنعتی مالک اشتر با معدل 16.30
    2. تافل 95
    3. جی آر ای هنوز نگرفتم
    4. دو مقاله ISI سابمیت شده در رشته مهندسی مکانیک
    5. سابقه کار به مدت 1 سال
    6. جز 10 درصد دانشجویان برتر ورودی( رنک 2)

دوستان من میخوام برای ارشد یا دکتری مستقیم اقدام کنم و از رشتم برم به رشته مهندسی مکانیک. لطفا جاهایی که ممکنه بیارم را بهم بگید. رشته من با مهندسی مکانیک حدود 85 درصد همخوانی داره.

سلام دوست عزیز
    با فرض اینکه مقالاتتون اکسپت بشن رزومتون برای دکترای مستقیم خوبه و بنظرم بیشترین شانستون توی دانشگاه های متوسط یا کمی بهتر از متوسط خواهد بود، میتونید برای مستر هم اقدام کنید ولی فکر میکنم چون تعداد فاندها توی مستر کمتره فاند گرفتن توی مستر سختتر باشه.
    راجب تغییر رشته نگران نباشید کلا، فقط همونطور که خودتون هم میدونید بیشتر باید با اساتیدی مکاتبه کنید که زمینه ی تحقیقاتیشون به تحقیقات قبلیه شما و تخصصتون بخوره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با فرض اینکه مقالاتتون اکسپت بشن رزومتون برای دکترای مستقیم خوبه و بنظرم بیشترین شانستون توی دانشگاه های متوسط یا کمی بهتر از متوسط خواهد بود، میتونید برای مستر هم اقدام کنید ولی فکر میکنم چون تعداد فاندها توی مستر کمتره فاند گرفتن توی مستر سختتر باشه.
    راجب تغییر رشته نگران نباشید کلا، فقط همونطور که خودتون هم میدونید بیشتر باید با اساتیدی مکاتبه کنید که زمینه ی تحقیقاتیشون به تحقیقات قبلیه شما و تخصصتون بخوره.
    موفق باشید
    مرسی از جوابتون. ببخشید دانشگاه های متوسط و کمی بهتر از متوسط چه رنک هایی شامل میشند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط najaf110 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. ببخشید دانشگاه های متوسط و کمی بهتر از متوسط چه رنک هایی شامل میشند؟
    سلام به نظر بنده رنک حدود 400 جزو متوسط محسوب میشه.
    البته توجه داشته باشید رنک توی رشته هم مهمه، مثلا دانشگاه تمپل رنک کلیش حدود 400 هست ولی رنک رشته های مربوط به هنرش خیلی بهتره، به اینم توجه کنید.
    یه نظریه هم بین بعضی دوستان هست که این رنک اونقدرام که ما ایرانیا فکر میکنیم مهم نیست بیشتر کیفیت کار طرف مهمه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)