نقل قول نوشته اصلی توسط tjjsme نمایش پست ها
با سلام
1- معدلاتون برای دانشگاه های بالاتر از متوسط رقابتی نیست ==> میشه بیشتر توضیح بدید؟!
2- بدون GRE و زبان نمیشه درست نظر داد ==> میتونم بالای 100 بیارم، خودم مدرس دوره های پیش تافل بودم
3- مقالاتتون خوبه، خصوصا اگه کنفرانسا انگلیسی باشن ولی همون یدونه ISI هم کفایت میکنه ==> مقالات کنفرانس بین المللی ایرانیه؛ اما مقاله isi خوبی شده و جای خوبی اکسپت گرفته
4- سابقه کارتون اگه نکته ی منفی نباشه (خصوصا توی ویزا گرفتن از آمریکا) مثبت هم شاید اونقدر نباشه==> خیلی نگران این مورد هستم، من توی یه شرکت خصوصی کار میکنم که کارش طراحی سکوهای نفتی هست. چیز خاصی نیست اما محتملا برای clearance اذیت بشم. چیزی که بیشتر نگرانش هستم شغل پدر همسرم هست که یک پاسدار رده بالا توی هواپیمایی هستن + من توی سپاه خدمت سربازی رو انجام دادم!
5- لطفا با توضیحات بالا و اینکه همسر بنده دانشجوی دامپزشکی دانشگاه تهران هستن و یک دختر 6 ماهه هم دارم بگید که چقدر شانس برای رفتن دارم.

ممنون از زمانی که میزاری دوست عزیز

سلام
منظورم از رقابتی نبودن معدلتون، معدل لیسانستون رو منظورمه، بعضی دانشگاه ها وزن بیشتری میدن به معدل لیسانس، البته نگران این باشید سعی کنید GRE تون رو بالا بیارید.
راجب مقالتون که گفتم کافیه بنظرم.
راجب مسائل مربوط به ویزا، توی تاپیکای خودش مطرح کنید بهتر جواب میگیرید.
اینکه همسر شما دانشجوی دامپزشکیه و یه بچه دارید (کلا وضعیت تاهل و موارد مربوط به اون) تاثیری روی شانس پذیرشتون نداره، فقط توجه کنید که وقتی در آینده از یه دانشگاه فاند گرفتید حساب کتابتونو راجب هزینه ها دقیقتر کنید که آیا کافی هست یا نه.
نظر شخصیم اینه که شانس خوبی برای دانشگاه های متوسط دارید، این نظر شخصیه منه با توجه به تجربه خودم و دوستانم، ولی خب قطعیتی هم تو کار نیست.
موفق باشید