صفحه 10 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Operations Research, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    دوست عزیز رزومه نسبتا خوبی داری و تنها ایرادی که میشه بهش گرفت نبودن مقاله ژورنال هست. ایشالا ژورنال سابمیتیت هم قبل از اینکه جوابا بیان اکسپت بشه و بتونی بدیش به اساتید تا امتاز مثبتش اعمال شه برات.
    با توجه به رزومه تون، زیاد بلند پروازی نکردی و پراکندگی دانشگاههایی که اپلای کردی از لحاظ رنک خوبه.
    اینکه باز لازمه جایی اپلای کنی یا نه، بستگی به جوابهایی داره که از اساتید گرفتی/میگیری - و میزان بودجه تون (با این قیمت دلار) - و امکان ریکام گرفتنای بیشتر از استادات- و در نهایت ددلاین ها داره.
    و در نهایت یه سوال: آیا از همه این شش دانشگاه که اپلای کردی، تشویق به اپلای از طرف اساتیدشون داشتی؟
    ممنون ازجوابتون
    البته احتمال سابمیت شدن مقاله در زمان باقیمانده زیاد نیست و خیلی امیدی بهش ندارم. ولی تا یه ماه دیگه یه مقاله خوب دیگه سابمیت میکنم
    از بابت ریکام هم هیچ مشکلی ندارم و اساتید کاملا همکاری میکنن.
    در جواب سوالتون از چهارتا از دانشگاه ها جواب گرفتم که سه تاشون خوب بود. حتی قبل از اپلای با یکی از اساتید OSU هم مصاحبه کردم و خیلی منو تشویق به اپلای کردن. فقط از UCF و NCSU جوابی نگرفتم که با توجه به اینکه علایقم به حوزه کاری بعضی از اساتید این دانشگاه ها نزدیک بود با وجود جواب نگرفتن اپلای کردم.

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام

مقطع مورد نظر برای دکترا در رشته ی مهندسی عمران
    1- کارشناسی دانشگاه ازاد اراک معدل 14.5
    ۲- ارشد، دانشگاه آزاد قزوین معدل 16.2
    ۳- ایلتس 6.5 همه ی اسکورها بالای 6
    ۴- نمره (GRE (v155/q165/4
    ۵- یک مقاله کنفرانسی داخلی و یک مقاله کنفرانس خارجی و یک مقالهISI در مجله ی
    J BRIDGE ENG امریکا با IF 1.2
    ۶-سه سال مهندس ناظر ساختمان
    ۷- دانشگاههای رنک 30 تا 100 در آمریکا
    میخواستم بدونم شانس گرفتن فاند من چقدره ممنون

ویرایش توسط majidzargaran : January 2nd, 2017 در ساعت 09:40 PM

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه فنی ومهندسی گلپایگان تحت حمایت علمی دانشگاه شریف معدل 16.68
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه علم و صنعت ایران گرایش دینامیک کنترل ارتعاش معدل 15.91
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) : بالای 90
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : کوانتیتیتیو بالای 163
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). : 2 مقاله چاپ شده در کنفرانس آکوستیک و ارتعاشات ویک مقاله در کنفرانس بین المللی مکانیک و یک مقاله علمی پژوهشی دانشگاه امیر کبیر همگی به زبان فارسی و یک مقاله سابمیت شده در ژورنال MSSP
    ۶- سابقه کار مرتبط : 3 سال ونیم سابقه کار به عنوان کارشناس تعمیرات مکانیک در نیروگاه سیکل ترکیبی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : دانشگاه های ایالت میشیگان یا تگزاس ترجیحا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : توربین گاز، انرژی های تجدید پذیر ، مانیتورینگ و عیب یابی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : فال 2017 یا نهایتا بهار 2018
    در ضمن دوستان من الان امریکا هستم و نیازی به ویزا ندارم (گرین کارت دارم) قصدم اینه که یه مستر از اینجا بگیرم
    برای موقعیت شغلی بهتر( در ضمن اگه یک سال تو یه ایالت باشی in state حساب میشی و شهریت نصف میشه اگه گرین کارت داشته باشی ولی من دنبال فاند هستم برا مستر و چون تو اون حالتم برای 30 کردیت تقریبا 17 ،18 هزار دلار باید بدم) ، در ضمن هنوز تو آزمون تافل و جی آر ای شرکت نکردم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان این رزومه من هست. می خواستم ببینم با توجه به اینکه معدل ارشدم پایینتر از کارشناسی هست چه قدر شانس دارم و اینکه آیا امسال شانس دارم یا سال بعد مجدد امتحان زبان بدم شانسم خیلی تغییر میکنه.

1- رشته لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    نرم افزار امیرکبیر- 17.90
    2- رشته فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی هوش مصنوعی امیرکبیر - 16.5
    3- نمره TOEFL کل 92 (R:22 , L:25 , S:20 , W:25)
    4- نمره GRE کل 315 (V:145 , Q:170 , W:3.5)
    5- تعداد مقالات ژورنالی ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی دوتا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری، هوش مصنوعی
    8- دانشگاه های مورد نظر امریکا- رنک 1 تا 100 بر اساس usnews - میخوام ببینم کجاها شانسم بیشتره
    9- سابقه کار مرتبط ۲سال سابقه کار مهندسی نرم افزار
    10 - گرایش مدنظر natural language processing
    11- میزان فاند فول فاند
    12- نیم سال مورد نظر پاییز 2017

Junior Member

با سلام و تشكر
    ليسانس آزاد مخابرات ١٦
    سن ٢٥ سال
    آيلس و تافل ندارم
    مدرك C1 زبان ايتاليايي از دانشگاه سيه نا ايتاليا ( گرچه براي امريكا بي تاثيره )
    در حال حاضر در فلورانس ايتاليا مشغول به تحصيل در رشته ارشد مخابرات هستم و از شرايط آموزش و تحصيلي اصلا راضي نيستم
    به دنبال پيدا كردن دانشگاهي در امريكام كه بتونم بدون مدرك زبان در مقطع كارشناسي يكي از گرايش هاي برق از اول دوباره پذيرش بگيرم ، امكانش هست راهنمايي بفرماييد ؟
    خيلي خيلي ممنون و تشكر
    ویرایش توسط rtrt : January 8th, 2017 در ساعت 10:15 PM دلیل: ویرایش فونت به منظور هماهنگی با پست های صفحه

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : کارشناسی پیوسته نرم افزار-معدل 14.64 - دانشگاه تهران
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : -
    ۳- نمره زبان : Speaking: 7.5, Reading: 8, Listening: 8, Writing: 7.5
    ۴- GRE : 329
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : -
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : -
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : فلسفه هنر برای PHD
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : ایده ای ندارم
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : -

سلام دوستان
    1-دانشگاه آزاد دورود -حسابداری-معدل 14/76
    2-دانشگاه آزاد ملایر -مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بیمه -معدل 17/14
    3-آیلتس و تافل ندارم
    4-GRE ندارم
    5-مقاله ندارم
    6- 8 سال سابقه کار در تامین اجتماعی و هم اکنون نیز همانجا شاغلم
    7- دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    8 -تحصیل در رشته مدیریت
    9 در حال کامل کردن یادگیری زبان انگلیسی هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط majidzargaran نمایش پست ها
    سلام

مقطع مورد نظر برای دکترا در رشته ی مهندسی عمران
    1- کارشناسی دانشگاه ازاد اراک معدل 14.5
    ۲- ارشد، دانشگاه آزاد قزوین معدل 16.2
    ۳- ایلتس 6.5 همه ی اسکورها بالای 6
    ۴- نمره (GRE (v155/q165/4
    ۵- یک مقاله کنفرانسی داخلی و یک مقاله کنفرانس خارجی و یک مقالهISI در مجله ی
    J BRIDGE ENG امریکا با IF 1.2
    ۶-سه سال مهندس ناظر ساختمان
    ۷- دانشگاههای رنک 30 تا 100 در آمریکا
    میخواستم بدونم شانس گرفتن فاند من چقدره ممنون

رزومتون خوبه. GRE تون به آیلتسون نمی خوره خیلی ، البته مینیمم اکثر دانشگاه ها (نه همشون ، چون بعضی هاشون 7 نیاز دارند) رو تامیین میکنه. برای بازه ای که گفتین شانس دارید ولی تصور میکنم توی رنک پنجاه به بعد امید بیشتری باشه(البته توی بازه زیر پنجاه هم حتما بفرستید). برای اینکه جانب احتیاط رو هم رعایت کرده باشید می تونید برای رنک بالای صد هم آپشن داشته باشید که البته بستگی به خودتون داره.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط HadiIsAccepted نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه فنی ومهندسی گلپایگان تحت حمایت علمی دانشگاه شریف معدل 16.68
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه علم و صنعت ایران گرایش دینامیک کنترل ارتعاش معدل 15.91
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) : بالای 90
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : کوانتیتیتیو بالای 163
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). : 2 مقاله چاپ شده در کنفرانس آکوستیک و ارتعاشات ویک مقاله در کنفرانس بین المللی مکانیک و یک مقاله علمی پژوهشی دانشگاه امیر کبیر همگی به زبان فارسی و یک مقاله سابمیت شده در ژورنال MSSP
    ۶- سابقه کار مرتبط : 3 سال ونیم سابقه کار به عنوان کارشناس تعمیرات مکانیک در نیروگاه سیکل ترکیبی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : دانشگاه های ایالت میشیگان یا تگزاس ترجیحا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : توربین گاز، انرژی های تجدید پذیر ، مانیتورینگ و عیب یابی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : فال 2017 یا نهایتا بهار 2018
    در ضمن دوستان من الان امریکا هستم و نیازی به ویزا ندارم (گرین کارت دارم) قصدم اینه که یه مستر از اینجا بگیرم
    برای موقعیت شغلی بهتر( در ضمن اگه یک سال تو یه ایالت باشی in state حساب میشی و شهریت نصف میشه اگه گرین کارت داشته باشی ولی من دنبال فاند هستم برا مستر و چون تو اون حالتم برای 30 کردیت تقریبا 17 ،18 هزار دلار باید بدم) ، در ضمن هنوز تو آزمون تافل و جی آر ای شرکت نکردم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    کارتون برای گرفتن فاند تو مستر یه مقدار سخته . گرفتن فاندتون بستگی به نمرات زبانی است که کسب می کنید که چون اونور هستید فکر میکنم وضعیتتون از این جهت بهتر بشه. سعی کنید مقاله انگلیسیتون چاپ بشه چون فارسی ها به دردتون نمی خوره. به نظرم شدنی هست چون خودتونم اونجا هستید میتونید حضوری با استاتید صحبت کنید و نظرشونو جلب کنید
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط panizir;2388256
    [B
    دوستان این رزومه من هست. می خواستم ببینم با توجه به اینکه معدل ارشدم پایینتر از کارشناسی هست چه قدر شانس دارم و اینکه آیا امسال شانس دارم یا سال بعد مجدد امتحان زبان بدم شانسم خیلی تغییر میکنه. [/B]

1- رشته لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    نرم افزار امیرکبیر- 17.90
    2- رشته فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی هوش مصنوعی امیرکبیر - 16.5
    3- نمره TOEFL کل 92 (R:22 , L:25 , S:20 , W:25)
    4- نمره GRE کل 315 (V:145 , Q:170 , W:3.5)
    5- تعداد مقالات ژورنالی ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی دوتا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری، هوش مصنوعی
    8- دانشگاه های مورد نظر امریکا- رنک 1 تا 100 بر اساس usnews - میخوام ببینم کجاها شانسم بیشتره
    9- سابقه کار مرتبط ۲سال سابقه کار مهندسی نرم افزار
    10 - گرایش مدنظر natural language processing
    11- میزان فاند فول فاند
    12- نیم سال مورد نظر پاییز 2017
    رقابت برای سی تا دانشگاه اول بسیار زیاده و به رزومه پرفکت تری نیاز داره ،افرادی که در اون رنک ها اقدام میکنند معدل های عالی (معدل هاتون به نسبت خوبه)، نمرات زبان بالا (برخی هاشون مینیمم 100 دارند و البته میانگین GRE خیلی بالاتر از شما) و البته مقالات پابلیش شده بیشتر. رنک های بالاتر هم مد نظر قرار دهید به عنوان سوپاپ اطمینان. رنک دانشگاه خیلی در آینده شغلی شما تاثیری نخواهد گذاشت در مقایسه با عملکردتان.
    *** Never Give Up ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)