صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط meydad نمایش پست ها
    با سلام و تشكر
    ليسانس آزاد مخابرات ١٦
    سن ٢٥ سال
    آيلس و تافل ندارم
    مدرك C1 زبان ايتاليايي از دانشگاه سيه نا ايتاليا ( گرچه براي امريكا بي تاثيره )
    در حال حاضر در فلورانس ايتاليا مشغول به تحصيل در رشته ارشد مخابرات هستم و از شرايط آموزش و تحصيلي اصلا راضي نيستم
    به دنبال پيدا كردن دانشگاهي در امريكام كه بتونم بدون مدرك زبان در مقطع كارشناسي يكي از گرايش هاي برق از اول دوباره پذيرش بگيرم ، امكانش هست راهنمايي بفرماييد ؟
    خيلي خيلي ممنون و تشكر
    هزینه های زندگی و تحصیل را در ایتالیا با آمریکا مقایسه نکنید چون اصلا شبیه به هم نیستند. برای مقطع کارشناسی هم اصولا چیزی به نام فاند وجود ندارد یعنی باید کل هزینه ها را خودتان بپردازید. توصیه میکنم حتما نگاهی به قسمت cost & fee چند تا دانشگاه بیندازید. در صورت نداشتن مشکل مالی تصور میکنم با نمره زبان مناسب مشکلی نباشد البته باید نگران گرفتن ویزا باشید.
    *** Never Give Up ***

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

بدون نمرات زبان نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد. دقیقا از گرایش های مدیریت اطلاعی ندارم ولی قبل از هر اقدامی اطلاع حاصل کنید که مدرکتون رو قبول کنند(بعضی گرایش های تحصیلی صرفا توسط خود ایران ساخته شده)
    نقل قول نوشته اصلی توسط aidahamzeloee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-دانشگاه آزاد دورود -حسابداری-معدل 14/76
    2-دانشگاه آزاد ملایر -مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بیمه -معدل 17/14
    3-آیلتس و تافل ندارم
    4-GRE ندارم
    5-مقاله ندارم
    6- 8 سال سابقه کار در تامین اجتماعی و هم اکنون نیز همانجا شاغلم
    7- دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    8 -تحصیل در رشته مدیریت
    9 در حال کامل کردن یادگیری زبان انگلیسی هستم
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط leili_m نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : کارشناسی پیوسته نرم افزار-معدل 14.64 - دانشگاه تهران
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : -
    ۳- نمره زبان : Speaking: 7.5, Reading: 8, Listening: 8, Writing: 7.5
    ۴- GRE : 329
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : -
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : -
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : فلسفه هنر برای PHD
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : ایده ای ندارم
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : -
    اطلاعی از رشته ی هنر ندارم ولی به نظر من در کنار اپلای برای رشته مورد علاقتون (هنر) حتما گزینه اپلای برای رشته قبلیتون رو هم مدنظر قرار بدید. با نمره آیلتس اورال 8 و جی آر ای 329 قطعا شانس پذیرش با فاندو دارید، هرچند معدلتون یه مقدار پایینه.
    *** Never Give Up ***

١-ليسانس تهران مركز ازاد.مهندسب مكانيك ساخت توليد. معدل ١٧
    ٢-فوق تربيت معلم تهران (خوارزمي) مهندسي صنايع مديريت سيستم و بهره وري. معدل ١٨.٢٢
    ٣-زبان نمره ندارم اما در حد ٦.٥ فكر ميكنم بتونم. يا حداقل ٦
    ٤-جي ار اي ندارم.
    ٥-مقاله ٢تا علمي پژوهشي خارجي. چاپ سده و مرتبط با پايان نامه. و ترجمه يك جلد كتاب تخصصي به نام خودم
    ٧- گرايش مورد نظر تحصيل در مقطع دكترا در ادامه يكي از رشته هايي كه خوندم
    بقيه موارد رو نظري ندارم. فقط اينكه عضو بنياد ملي نخبگان هستم. و سابقه كار مرتبط ندارم. و اينكه با كمك هزينه مد نظرم هست.
    من معلوماتم كمه در اين زمينه. لطفا راهنماييم كنين اصلا دنبالس باشم يا زياد اميدي نيست؟لطفا يكم جامع توضيح بدين. خيلي خيلي ممنون

Junior Member

1- دانشگاه آزاد تهران جنوب ، لیسانس مهندسی استخراج معدن ، معدل 13.65
    ۲- دانشگاه آزاد تهران جنوب ، فوق لیسانس مهندسی اکتشاف معدن ، معدل 16.70
    ۳- تافل ماه آینده امتحان میدهم و احتمال کسب نمره در حدود 90 تا 95 از تافل را دارم(مهارت LISTENING , READING در حد 23-25 و مهارت WRITING , SPEAKING در حد 22-23)
    ۴- ماه آینده امتحان GRE دارم و احتمال کسب نمره در حدود 310 را دارم( مهارت VERBAL در حد 150 و مهارت QUANTITATIVE در حد 160) و نمره WRITING در حدود 3
    ۵- یک مقاله سابمیت شده در JOURNAL OF GEOCHEMICAL EXPLORATION که زیرمجموعه ELSEVIER و دارای ISI می باشد اما در انتظار اکسپت شدن و یک مقاله داخلی
    ۶- 8 سال سابقه کار در خدمات مهندسی مشاور و اجرا در زمینه های حفاری ، استخراج و اکتشاف معدن و نفت که فاصله زمانی بین لیسانس و فوق لیسانس من را پر میکند.
    ۷- ترجیحا دانشگاه های ایالت کالیفرنیا زیرا از حدود 1 سال گذشته در این ایالت سکونت دارم و دارای اقامت دایم آمریکا می باشم اما با توجه به معدل لیسانسم هر دانشگاهی که شرایط مناسب برای فاند داشته باشد بنابراین رنکینگ چندان مهم نیست.
    ۸- قصد تغییر رشته به مهندسی شیمی فرآیند را دارم. اینجا با مشاورین دانشگاه سن خوزه و university of southern California صحبت کردم. امکان تغییر رشته وجود دارد البته با گذراندن تعدادی واحد پیشنیاز. امکان ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا مستقیما دکترا هم وجود دارد. اما مشاورین درباره شانس پذیرش اطلاعاتی نمیدهند و همه چیز را منوط به ارسال مدارک بصورت رسمی میکنند.
    ۹- پاییز 2017
    ۱۰- 6 سال عضویت در نظام مهندسی معدن و آشنایی با زبان آلمانی در حد ابتدایی و فرانسه در حد متوسط دارای مدرک TCF و لازم به ذکر است بنده دوره فوق لیسانس را به تازگی و قبل از مهاجرت به آمریکا به اتمام رساندم. مدرک آیلتس هم دارم که البته اعتبار آن به پایان رسیده است.
    ویرایش توسط rz59 : January 5th, 2017 در ساعت 07:04 AM

Junior Member

با سلام
    سن ۳۱ سال
    لیسانس دانشگاه آزاد کرج - فارغ التحصیل سال ۸۷-رشته مهندسی برق الکترونیک - معدل ۱۴
    فوق لیسانس دانشگاه علم و صنعت ایران - فارغ التحصیل سال ۹۵-رشته مهندسی برق الکترونیک ( به صورت مجازی بدون پایان نامه) - معدل ۱۴
    ایلتس ۶ اما در حال خوندن زبان هستم و تا یکی دو ماه آینده ۶/۵ میگیرم
    مقاله هم ندارم
    حدود ۷ سال سابقه کار در رشته برق
    میخواستم برای ادامه تحصیل درآمریکااقدام کنم برای کارشناسی ارشد شانسی برای پذیرش گرفتن دارم اگرنه برای دکترا چطور؟
    ممنونم از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    ١-ليسانس تهران مركز ازاد.مهندسب مكانيك ساخت توليد. معدل ١٧
    ٢-فوق تربيت معلم تهران (خوارزمي) مهندسي صنايع مديريت سيستم و بهره وري. معدل ١٨.٢٢
    ٣-زبان نمره ندارم اما در حد ٦.٥ فكر ميكنم بتونم. يا حداقل ٦
    ٤-جي ار اي ندارم.
    ٥-مقاله ٢تا علمي پژوهشي خارجي. چاپ سده و مرتبط با پايان نامه. و ترجمه يك جلد كتاب تخصصي به نام خودم
    ٧- گرايش مورد نظر تحصيل در مقطع دكترا در ادامه يكي از رشته هايي كه خوندم
    بقيه موارد رو نظري ندارم. فقط اينكه عضو بنياد ملي نخبگان هستم. و سابقه كار مرتبط ندارم. و اينكه با كمك هزينه مد نظرم هست.
    من معلوماتم كمه در اين زمينه. لطفا راهنماييم كنين اصلا دنبالس باشم يا زياد اميدي نيست؟لطفا يكم جامع توضيح بدين. خيلي خيلي ممنون
    میزان شانس پذیرش و فاندتون بستگی به نمراتی است که در آزمون های آیلتس و GRE کسب می کنید. معدل هاتون خوب هستند. نمزه شش خیلی به کارتون نمی یاد سعی کنید 6.5 -7 بگیرید. و اینکه دنبالش باشید یا نه دیگه به خودتون بستگی داره. شانس عامل مهمی در فرایند پذیرش هست و قطعا هیچ کس نمی تونه قول قطعی بده که کسی حتما پذیرش و فاند میگیره.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rz59 نمایش پست ها
    1- دانشگاه آزاد تهران جنوب ، لیسانس مهندسی استخراج معدن ، معدل 13.65
    ۲- دانشگاه آزاد تهران جنوب ، فوق لیسانس مهندسی اکتشاف معدن ، معدل 16.70
    ۳- تافل ماه آینده امتحان میدهم و احتمال کسب نمره در حدود 90 تا 95 از تافل را دارم(مهارت LISTENING , READING در حد 23-25 و مهارت WRITING , SPEAKING در حد 22-23)
    ۴- ماه آینده امتحان GRE دارم و احتمال کسب نمره در حدود 310 را دارم( مهارت VERBAL در حد 150 و مهارت QUANTITATIVE در حد 160) و نمره WRITING در حدود 3
    ۵- یک مقاله سابمیت شده در JOURNAL OF GEOCHEMICAL EXPLORATION که زیرمجموعه ELSEVIER و دارای ISI می باشد اما در انتظار اکسپت شدن و یک مقاله داخلی
    ۶- 8 سال سابقه کار در خدمات مهندسی مشاور و اجرا در زمینه های حفاری ، استخراج و اکتشاف معدن و نفت که فاصله زمانی بین لیسانس و فوق لیسانس من را پر میکند.
    ۷- ترجیحا دانشگاه های ایالت کالیفرنیا زیرا از حدود 1 سال گذشته در این ایالت سکونت دارم و دارای اقامت دایم آمریکا می باشم اما با توجه به معدل لیسانسم هر دانشگاهی که شرایط مناسب برای فاند داشته باشد بنابراین رنکینگ چندان مهم نیست.
    ۸- قصد تغییر رشته به مهندسی شیمی فرآیند را دارم. اینجا با مشاورین دانشگاه سن خوزه و university of southern California صحبت کردم. امکان تغییر رشته وجود دارد البته با گذراندن تعدادی واحد پیشنیاز. امکان ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا مستقیما دکترا هم وجود دارد. اما مشاورین درباره شانس پذیرش اطلاعاتی نمیدهند و همه چیز را منوط به ارسال مدارک بصورت رسمی میکنند.
    ۹- پاییز 2017
    ۱۰- 6 سال عضویت در نظام مهندسی معدن و آشنایی با زبان آلمانی در حد ابتدایی و فرانسه در حد متوسط دارای مدرک TCF و لازم به ذکر است بنده دوره فوق لیسانس را به تازگی و قبل از مهاجرت به آمریکا به اتمام رساندم. مدرک آیلتس هم دارم که البته اعتبار آن به پایان رسیده است.
    معدل کارشناسیتون یه مقدار پایین هست، بهتره تا جایی که میتونید نمره بالایی در GRE کسب کنید (به تاپیک دانشگاه های مورد نظرتان در فروم سری بزنید و اطلاعاتی را که یکی از کاربران از وب سایت USnews برای آن دانشگاه قرار داده مشاهده کنید، میتوانید میانگین نمره GRE قبول شدگان را در آن جا پیدا کنید، در صورت دسترسی به نسخه پرمیوم این سایت نیز می توانید این اطلاعات را ببینید). نمره تافلتون توی همون رنج مناسبه. حتما حضوری با اساتید صحبت کنید که تاثیرش خیلی بهتره .
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_mfrd نمایش پست ها
    با سلام
    سن ۳۱ سال
    لیسانس دانشگاه آزاد کرج - فارغ التحصیل سال ۸۷-رشته مهندسی برق الکترونیک - معدل ۱۴
    فوق لیسانس دانشگاه علم و صنعت ایران - فارغ التحصیل سال ۹۵-رشته مهندسی برق الکترونیک ( به صورت مجازی بدون پایان نامه) - معدل ۱۴
    ایلتس ۶ اما در حال خوندن زبان هستم و تا یکی دو ماه آینده ۶/۵ میگیرم
    مقاله هم ندارم
    حدود ۷ سال سابقه کار در رشته برق
    میخواستم برای ادامه تحصیل درآمریکااقدام کنم برای کارشناسی ارشد شانسی برای پذیرش گرفتن دارم اگرنه برای دکترا چطور؟
    ممنونم از پاسختون
    شاید شانسی برای پذیرش داشته باشید که بستگی به آیلتس و GRE داره. هزینه های ادامه تحصیل در آمریکا بسیار بالاست در صورتی که قادر به تامیین آن هستید اقدام کنید چون احتمالا فاندی دریافت نخواهید کرد.
    *** Never Give Up ***

سلام دوستان

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : لیسانس بازرگانی معدل 16.60 دانشگاه کردستان ،
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : فوق لیسانس بازرگانی معدل 17 آزاد تهران مرکزی و فوق لیسانس finance and banking university of rome
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : ielts 7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: نمره کل 315 وربال 148 کوانت 167
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ------
    ۶- سابقه کار مرتبط : 5 سال
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : امریکا ، استرالیا، کانادا و انگلیس
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: دکترای FINANCE با فاند

با این شرایط من میتونم پذیرش با فاند بگیرم و اینکه چه رنکی از دانشگاها شانس دارم
    ممنون میشم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)