صفحه 16 از 38 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط onlyonly نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس مکانیک ماشین الات کشاورزی دانشگاه شهرکرد معدل 13
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه یزد معدل 16
    تعداد مقالات ISI : دو مقاله با if 1.5
    تعداد مقالات علمی ترویجی : 2
    نمره زبان :ایلتس 7.5
    سابقه کار : سه سال
    دانشگاه خاصی مد نظر ندارم
    3 ترم به عنوان TA
    می خواستم بدونم با این رزومه تا چه قدر شانس پذیرش با کسب fund را دارم ؟
    اگر شانسی دارم کدوم دانشگاه ها بهتر است که اقدام کنم ؟
    با تشکر از دوستان
    نیاز به نمره GRE دارید(سعی کنید حداقل 315 بگیرید تا معدل کارشناسی تون رو کمی جبران کنه). شانس خوبی برای رنک پنجاه به بالا دارید. باز شانستون رو بعد از کسب نمره GRE بهتر میشه تخمین زد.
    *** Never Give Up ***

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط soophi نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه غیر انتفای ارشاد دماوند معادل ۱۷.۵ لیسانس مدیریت صنعتی
    ۲- ندارم
    ۳- هنوز امتحان ندادم اما میتوانم نمری قابل قبولی بگیرم
    ۴- ندارم
    ۵- ندارم
    ۶- پنج سال سابقه کار مدیریتی
    ۷- ایالات کالیفرنیا
    ۸- قصد ادامه تحصیل در مقطه ارشد و یا دیگر گرایشات بیزینس و تولید و صنعت mba
    لطفآ راهنمائی کنید که بدون gre و gmat چقدر شانس گرفتن پذیرش و فند وجود داره و اگر دانشگاهی با این شرایط میشناسید معرفی کنید
    بدون gmat و GRE شانسی وجود نداره.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

تشکر از پاسخ شما.
    احتمالا جوابهای قانع کننده ای رو برای دروس افتاده خواهم داشت و دانشگاه رو براحتی راضی میکنم(انشاالله)ولی سوال مهمی که داشتم در مورد GPA هست که آیا نمرات افتاده در GPA منظور میشوند و تاثیر یا نه(بعضی جاها گفته شده تأثیر داره و بعضی جاها هم گفته میشه که تأثیر نداره!)؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان

ممنون می شم شانس من رو هم بررسی کنید
    1- لیسانس مهندسی شیمی صنعتی اصفهان معدل وحشتناک 12.58 ورودی 90
    2- برای مستر می خوام برم
    3- TOEFL iBT 115 (R:29, L:30, S: 28, W:28)
    4-GRE (V:153, Q: 163, W: 4.5)
    5- مقاله ندارم
    6- فقط کارآموزی رفتم
    7- رنک 50-150
    8- مهندسی شیمی، ترجیحا Drug delivery یا Tissue Engineering، ولی حالا زیاد هم مهم نیست
    9- فال 2017
    10- چیز جالبی راجع به من وجود نداره به اون صورت، شاید SOP مو خوب نوشته باشم. نمی دونم

لطفا بگید : شانس فاند اگر اصلا وجود داره چه جوریه؟ مثلا TA بهم می دن آیا؟
    و بعد بدون فاند چی؟

خیلی ممنون لطف می کنید، 8 جا هم اپلای کردم، که 5 تاش بالای 100 ولی حدود 110 هست.

بازم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط iliya_p نمایش پست ها
    ممنون می شم شانس من رو هم بررسی کنید
    1- لیسانس مهندسی شیمی صنعتی اصفهان معدل وحشتناک 12.58 ورودی 90
    2- برای مستر می خوام برم
    3- TOEFL iBT 115 (R:29, L:30, S: 28, W:28)
    4-GRE (V:153, Q: 163, W: 4.5)
    5- مقاله ندارم
    6- فقط کارآموزی رفتم
    7- رنک 50-150
    8- مهندسی شیمی، ترجیحا Drug delivery یا Tissue Engineering، ولی حالا زیاد هم مهم نیست
    9- فال 2017
    10- چیز جالبی راجع به من وجود نداره به اون صورت، شاید SOP مو خوب نوشته باشم. نمی دونم

لطفا بگید : شانس فاند اگر اصلا وجود داره چه جوریه؟ مثلا TA بهم می دن آیا؟
    و بعد بدون فاند چی؟

خیلی ممنون لطف می کنید، 8 جا هم اپلای کردم، که 5 تاش بالای 100 ولی حدود 110 هست.

بازم ممنون

شانس شما خوبه

سلام دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسي برق قدرت-دانشگاه صنعتي شاهرود-16.24

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسي برق قدرت-دانشگاه صنعتي شاهرود-17.80
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -- (قادر به گرفتن نمره 95)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : --
    5- تعداد مقالات : 6کنفرانس داخلی پذیرفته شده، 4کنفرانس خارجی پذیرفته شده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی برق گرایش قدرت (انرژي هاي تجديد پذير)
    8- سوابق كاري : 4سال سابقه كار در پژوهشگاه نيرو و مپنا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): رتبه دوم ارشد. 11دوره TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

كدام دانشگاه ها رو پيشنهاد ميديد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:علامه طباطبایی-مدیریت بیمه-15.29
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:علوم و تحقیقات تهران-مدیریت بازرگانی/بیمه-16.50
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل):آیلتس دارم.دو بار امتحان دادم هر دو بار 6.5 شدم.بار اول لیسنینگ و اسپیکینگ6 و ریدینگ و رایتینگ 6.5، بار دوم لیسنینگ7.5 اسپیکینگ 6.5 ریدینگ 6 رایتینگ 5.5 نمیدونم کدومش بهتره بفرستم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing رایتینگ:2.5 کوانت 150 وربال 138
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).یک مقاله آی اس آی سابمیت شده منتظر جوابم تو رزومه نوشتم سابمیت شده
    یک مقاله تو ژورنال بین المللی انگلیسی چاپ شده-به نظرم خیلی ارزشی نداره
    یک کنفرانسی دانشگاه تهران
    سه تا هم کنفرانسی بین المللی
    کلا خیلی به نظرم به جز مقاله اولم که سابمیت کردم بقیه ارزش چندانی ندارن!
    ۶- سابقه کار مرتبط تقریبا از اپریل 2015 تو یه شرکتی کار کردم تو بخش روابط عمومی و صدور بیمه که بیمه ام نکرند یه جورایی پارت تایم محسوب میشه
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه-مدیریت
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر :برای 4 درس تخصصی تی ای بودم
    حالا که اکثرا ددلاین ها گذشته ولی با این نمره جی ار ای پایین جایی هست پیشنهاد بدید که بشه پذیرش گرفت یا قبول کنن اپلای کنیم و بعدش نمره رو بفرستیم؟ممنون میشم شانس پذیرشم رو بگید و اگر جایی هست معرفی کنید.حتما هم فاند میخوام

Junior Member

1- موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان+مهندسی عمران+16.6
    2-دانشگاه رازی کرمانشاه+مهندسی عمران-سازه+ 18.63 (نفر دوم گروه)
    3و4-مدرک زبان ندارم
    5- الف) مقاله isi ژورنال construction and building material
    ب) 3تا مقاله علمی پژوهشی داخلی در مجله شریف، سازه و فولاد، عمران و محیط زیست تبریز
    ج) 1مقاله کنفرانسی دانشگاه علم و صنعت
    6- 3سال سابقه کار مرتبط با بیمه
    7- امریکا- انگلیس- کانادا- استرالیا
    8- بتن و مصالح ساختمانی
    9- مهرماه سال 96
    10- دارای مدرک HSE

نقل قول نوشته اصلی توسط fthasanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسي برق قدرت-دانشگاه صنعتي شاهرود-16.24

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسي برق قدرت-دانشگاه صنعتي شاهرود-17.80
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: -- (قادر به گرفتن نمره 95)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : --
    5- تعداد مقالات : 6کنفرانس داخلی پذیرفته شده، 4کنفرانس خارجی پذیرفته شده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی برق گرایش قدرت (انرژي هاي تجديد پذير)
    8- سوابق كاري : 4سال سابقه كار در پژوهشگاه نيرو و مپنا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): رتبه دوم ارشد. 11دوره TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

كدام دانشگاه ها رو پيشنهاد ميديد؟
    شما هنوز نمرات زبان رو کسب نکردید و بدون این ها نمیشه گفت برای کجا ها شانس دارید. سایر بخش های رزومه مناسبه و در صورت کسب نمرات خوب در آزمون ها شانس مناسبی برای دریافت فاند خواهید داشت.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:علامه طباطبایی-مدیریت بیمه-15.29
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:علوم و تحقیقات تهران-مدیریت بازرگانی/بیمه-16.50
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل):آیلتس دارم.دو بار امتحان دادم هر دو بار 6.5 شدم.بار اول لیسنینگ و اسپیکینگ6 و ریدینگ و رایتینگ 6.5، بار دوم لیسنینگ7.5 اسپیکینگ 6.5 ریدینگ 6 رایتینگ 5.5 نمیدونم کدومش بهتره بفرستم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing رایتینگ:2.5 کوانت 150 وربال 138
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).یک مقاله آی اس آی سابمیت شده منتظر جوابم تو رزومه نوشتم سابمیت شده
    یک مقاله تو ژورنال بین المللی انگلیسی چاپ شده-به نظرم خیلی ارزشی نداره
    یک کنفرانسی دانشگاه تهران
    سه تا هم کنفرانسی بین المللی
    کلا خیلی به نظرم به جز مقاله اولم که سابمیت کردم بقیه ارزش چندانی ندارن!
    ۶- سابقه کار مرتبط تقریبا از اپریل 2015 تو یه شرکتی کار کردم تو بخش روابط عمومی و صدور بیمه که بیمه ام نکرند یه جورایی پارت تایم محسوب میشه
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه-مدیریت
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر :برای 4 درس تخصصی تی ای بودم
    حالا که اکثرا ددلاین ها گذشته ولی با این نمره جی ار ای پایین جایی هست پیشنهاد بدید که بشه پذیرش گرفت یا قبول کنن اپلای کنیم و بعدش نمره رو بفرستیم؟ممنون میشم شانس پذیرشم رو بگید و اگر جایی هست معرفی کنید.حتما هم فاند میخوام
    نمره GRE تون پایین هست و باید دوباره امتحان بدید. با نمره فعلی پذیرش هم بعید هست بگیرید. خیلی از دانشگاه ها مینیمم هر اسکیل آیلتس 6 دارند که در اون صورت نمره دومتون به کار نمی یاد، نمره اول هم کاملا لب مرزه. توی رزومتون به همه مقالاتتون اشاره کنید. مقاله بی کیفیت از هیچی قطعا ارزشش بیشتره . دانشگاه ها روی دریافت نمرات زبان سخت گیر هستند و معمولا راه نمی یان که بعدا بفرستید ، البته یکی دو هفته تاخیر رو شاید قبول کنند ولی مشخصا مشکل شما توی این زمان حل نخواهد شد.
    *** Never Give Up ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)