صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

1. دانشگاه آزاد کرج / مهندسی مواد و متالورژی / 16.10
    2. ندارم
    3. تافل 105 ( L25 R27 W26 S27 )
    4. در حال خوندنم ولی نمره خوبی میتونم بگیرم
    5. 4 مقاله ISI
    6. 5 دستگاه اختراعی بعضی در سطح خیلی خوب بعضی در سطح جهانی عالی محسوب میشه / داشتن چندین مقام داخلی در مسابقات مخترعین و پژوهشی
    7. رنک خاصی مد نظرم نیس فقط سطح خوبی داشته باشه ولی چون ارشد میخام فاند کامل بشه گرفت این برام مهمه
    8. بیومتریال / علم مواد / مهندسی عصبی / مهندسی سرامیک / مهندسی مواد پیشرفته / و فیلدهای مشابه
    9. فرقی نداره
    10. اگر کشوری با این رزومه میشه فاند کامل گرفت مثل کانادا یا کشورایی در سطح خوب و رو به بالا ممنون میشم ذکر کنید چون میدونم تو مستر فول فاند گرفتن کار بسیار سختیه
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام دوستان، میخواستم اگه بشه نظرتون رو در رابطه با رزومه ی من هم بدین و اینکه شانسم در حدود چه رنکی هست، ممنون
    1- لیسانس- مهندسی مواد و متالورژی صنعتی - دانشگاه شیراز - 15.43 ( 4 ترم آخر 16.93)
    2-صنعتی شریف - مهندسی مواد - گرایش شناسایی و انتخاب مواد - 16.51
    3- آیلتس 8 ( لیستنینگ 9 / ریدینگ 9 / اسپیک 7.5 / رایتینگ 7 )
    4- جی آر ای 315، V145 و Q170 - رایتینگم هنوز نیومده
    5- 1 مقاله ISI، پروژه ی ارشدم بوده و خودم اسم اولم - ایمپکت 2.6 - (ACS)Industrial & Engineering Chemistry Research /دو تا دیگه در حال نوشتن و انتشار تا 1-2 ماه دیگه، یکیش اسم دومم و دیگری اسم سوم
    6- ندارم
    7- جای خاصی مد نظرم نیست، فقط بوفالو رو یکم بررسی کردم
    8- مجبورم وارد حیطه ی مهندسی شیمی بشم چون پروژم نانو بوده و توی آمریکا معمولا مهندسی شیمی ها روی این موضوع کار میکنن
    9- پاییز 2017
    10- مورد چندان خاصی نیست// رتبه ی 38 کنکور ارشد - آشنایی یا زبان برنامه نویسی C++

ممنون از شما

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

با سلام خدمت دوستان ممنون مي شم اگر راهنمايي كنيد با اين رزومه امكان گرفتن فاند دارم براي مقطع دكتري يا مستر مجدد
    ۱-دانشگاه مازندران + مهندسي آب + 15.09
    ۲- دانشگاه تهران + MBA + هنوز به اتمام نرسيده حدود 17 و نيم
    ۳- در حال مطالعه و فكر مي كنم آيلتس 6.5 بتونم بيارم
    ۴- ندارم
    ۵-ندارم
    ۶- حدود يك سال و نيم پارك علم و فناوري دانشگاه تهران
    ۷- فرقي نمي كنه
    ۸- هم براي مديريت و هم مهندسي آب يا مديريت منابع آبي
    ۹- هرچه زودتر
    ۱۰- ريكامنديشن لتر از استاد هاي خوبي مي تونم بگيرم،يكي از اساتيدم استاد دانشگاه كلرادو هست و مي تونم ازشون بگيرم و اساتيد سرشناس ديگر ،ورك شاپ هاي زيادي شركت كردم و روي پروژه هاي خيلي خوبي براي شركت هاي خيلي خوب كار كردم(در زمينه MBA)
    ممنون از پاسختون

سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های امریکا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم (شما حدود 310 در نظر بگیرید)
    5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا مقاله ژورنال خارجی غیر ISI
    4 مقاله داخلی کنفرانسی
    1 مقاله کنفرانس IEEE

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    ۱- آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران + مهندسی پرتو پزشکی+ 17.24
    ۲- میخوام برای ارشد فیزیک پزشکی اقدام کنم
    ۳- تافل 105 ( l27 r26 w25 s27 )
    ۴- ندارم
    ۵- ندارم
    ۶- ندارم
    ۷- vanderbilt
    ۸- آشکارسازی و دزیمتری
    ۹- فرقی نداره
    ۱۰- gre میتونم نمره خوبی بیارم
    ممنون میشم بفرمایید آیا فیزیک پزشکی جز رشته های با شرایط خاص و سفارت گیر بده و فیزیک پزشکی تحریمه و این موارد را هم بهش اشاره کنید و بگید کلا از هر نظر مالی ، کاری ، هر نظری ارزش داره ارشد اقدام کنم یا ارشد ایران باشم و دکترا اقدام کنم ..... بازم ممنون .... اگر کامنتم جاش توی این تاپیک نیست به دانشجوی کارشناسی بودنم و ناشی گری ام ببخشین
    با کسب نمره GRE بالا شانس دارید، مستقیما برای دکترا اقدام کنید، البته این نظر منه. در مورد اینکه رشتتون حساس هست یا نه اطلاعی ندارم، ولی فکر میکنم این توجیه هست برای ریجکت و نه دلیل ، رشته اقتصاد یا حسابداری رو هم من می تونم یه جوری ربطش بدم به برنامه هسته ای !
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    1. دانشگاه آزاد کرج / مهندسی مواد و متالورژی / 16.10
    2. ندارم
    3. تافل 105 ( L25 R27 W26 S27 )
    4. در حال خوندنم ولی نمره خوبی میتونم بگیرم
    5. 4 مقاله ISI
    6. 5 دستگاه اختراعی بعضی در سطح خیلی خوب بعضی در سطح جهانی عالی محسوب میشه / داشتن چندین مقام داخلی در مسابقات مخترعین و پژوهشی
    7. رنک خاصی مد نظرم نیس فقط سطح خوبی داشته باشه ولی چون ارشد میخام فاند کامل بشه گرفت این برام مهمه
    8. بیومتریال / علم مواد / مهندسی عصبی / مهندسی سرامیک / مهندسی مواد پیشرفته / و فیلدهای مشابه
    9. فرقی نداره
    10. اگر کشوری با این رزومه میشه فاند کامل گرفت مثل کانادا یا کشورایی در سطح خوب و رو به بالا ممنون میشم ذکر کنید چون میدونم تو مستر فول فاند گرفتن کار بسیار سختیه
    با اینکه معدلتون یکم پایینه ولی بقیه رزومه امیدوار کننده است. با کسب GRE برای آمریکا شانس خواهید داشت. برای دکترا اقدام کنید اگر دنبال فاند هستید( ارشد هم فاند هست ولی بسیار کمتر و رقابتی تر از دکترا). رزومتون برای کانادا(و البته اروپا) مناسب تر هست به دلیل مقالات و اختراعات و ... ولی امریکا هم می تونید اقدام کنید.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_mettalle نمایش پست ها
    سلام دوستان، میخواستم اگه بشه نظرتون رو در رابطه با رزومه ی من هم بدین و اینکه شانسم در حدود چه رنکی هست، ممنون
    1- لیسانس- مهندسی مواد و متالورژی صنعتی - دانشگاه شیراز - 15.43 ( 4 ترم آخر 16.93)
    2-صنعتی شریف - مهندسی مواد - گرایش شناسایی و انتخاب مواد - 16.51
    3- آیلتس 8 ( لیستنینگ 9 / ریدینگ 9 / اسپیک 7.5 / رایتینگ 7 )
    4- جی آر ای 315، V145 و Q170 - رایتینگم هنوز نیومده
    5- 1 مقاله ISI، پروژه ی ارشدم بوده و خودم اسم اولم - ایمپکت 2.6 - (ACS)Industrial & Engineering Chemistry Research /دو تا دیگه در حال نوشتن و انتشار تا 1-2 ماه دیگه، یکیش اسم دومم و دیگری اسم سوم
    6- ندارم
    7- جای خاصی مد نظرم نیست، فقط بوفالو رو یکم بررسی کردم
    8- مجبورم وارد حیطه ی مهندسی شیمی بشم چون پروژم نانو بوده و توی آمریکا معمولا مهندسی شیمی ها روی این موضوع کار میکنن
    9- پاییز 2017
    10- مورد چندان خاصی نیست// رتبه ی 38 کنکور ارشد - آشنایی یا زبان برنامه نویسی C++

ممنون از شما
    فاکتور شانس در پذیرش مهمه شما شانس پذیرش از رنک پنجاه به بالا را دارید ، برای سی تا پنچاه یه مقدار ریسکی هست ولی اگر از نظر مالی و توصیه نامه مشکلی ندارید می تونید برای این بازه هم دانشگاهی رو در نظر بگیرید ولی برای تاپ سی با اینکه رزومتون خوبه ولی برای اون بازه داستان متفاوته. مثلا افرادی با معدل های بسیار بالاتر شرکت میکنند. نمره کوانت که حرفی توش نیست ولی مثلا یه دانشگاه در کلرادو که رنکش حدودا 33 هست میانگین(نه مینیمم) وربالش 157 ، و موارد دیگر
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ممنون مي شم اگر راهنمايي كنيد با اين رزومه امكان گرفتن فاند دارم براي مقطع دكتري يا مستر مجدد
    ۱-دانشگاه مازندران + مهندسي آب + 15.09
    ۲- دانشگاه تهران + MBA + هنوز به اتمام نرسيده حدود 17 و نيم
    ۳- در حال مطالعه و فكر مي كنم آيلتس 6.5 بتونم بيارم
    ۴- ندارم
    ۵-ندارم
    ۶- حدود يك سال و نيم پارك علم و فناوري دانشگاه تهران
    ۷- فرقي نمي كنه
    ۸- هم براي مديريت و هم مهندسي آب يا مديريت منابع آبي
    ۹- هرچه زودتر
    ۱۰- ريكامنديشن لتر از استاد هاي خوبي مي تونم بگيرم،يكي از اساتيدم استاد دانشگاه كلرادو هست و مي تونم ازشون بگيرم و اساتيد سرشناس ديگر ،ورك شاپ هاي زيادي شركت كردم و روي پروژه هاي خيلي خوبي براي شركت هاي خيلي خوب كار كردم(در زمينه MBA)
    ممنون از پاسختون
    فکر میکنم برای رشته شما GMAT نیاز باشه که به امسال نمی دونم برسید یانه. برای رشته های مدیریتی رقابت سخت تر از مهندسی هاست ولی با کسب نمرات زبان مناسب فکر میکنم شانس داشته باشید. برای مستر مجدد بعید میدنم فاند بگیرید با توجه به معدل کارشناسی و قوی نبودن سایر قسمت های رزومه
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های امریکا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم (شما حدود 310 در نظر بگیرید)
    5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا مقاله ژورنال خارجی غیر ISI
    4 مقاله داخلی کنفرانسی
    1 مقاله کنفرانس IEEE
    سعی کنید حداقل نمره ای رو که گفتید بیارید( از اون نمره پایین تر نیاد بهتره). برای آمریکا شانس دارید ولی بهتره شانستون برای کانادا بیشتره چون به معدل دو سال آخر نگاه می کنند . معدل کارشناسیتون ممکنه مشکل ساز باشه(ولی شانس دارید، با معدل پایین تر هم قبلا قبول شدند)
    *** Never Give Up ***

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:مهندسی عمران دانشگاه آزاد شهرستان 16:70

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک آزاد شهرستان 18

3-نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    تافل 90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
    یک مقاله isi در مجله علم و صنعت در زمینه ژئوتکنیک لرزه ای
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    امریکا برای رنک زیر 100 usnew ،آیا میتوان با یک نمره جی ار ای مناسب امیدوار بود؟؟؟
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    در کل گرفتن فاند برام خیلی مهمه....
    لطفا راهنماییم کنید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)