صفحه 22 از 38 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا د

اینجا بیشتر بچه های مهندسی هستند مثل من و این فرایند برای رشته ی شما قطعا متفاوته همینطور که برای انسانی ،پزشکی و ... فرق داره. تنها نکته ای که به نظرم میرسه نمره عالی تافل تون هست، و حتما با افرادی هم رشته ی خودتون مشورت کنید که به نظرم اینجا کمیابند!
    نقل قول نوشته اصلی توسط jfemmawatson نمایش پست ها
    با سلام
    برای رشته کارشناسی سینما / گرایش کارگردانی
    در حال حاضر ترم چهار مترجمی زبان انگلیسی
    تافل 115
    مقاله ندارم ولی چون میخوام برای فیلمنامه نویسی یا کارگردانی اپلای کنم در حال چاپ کتاب داستانم هستم
    مدرک بین المللی انجمن سینما رو دارم
    تجربه ساخت فیلم

بیشتر ازاینکه بخوام برای 2017 تلاش کنم
    میخوام بدونم چکار باید بکنم که بتونم 2018 به جایی برسم که بتونم واسه دانشگاه NYC یا UCLA اپلای کنم
    ممنونم
    *** Never Give Up ***

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 201

همه چی خوبه به جز نمره GRE که جاش خالی هست ، اگر مقاله خارجی هم اضافه کنید مناسبه . رنکی که میتونید براش اپلای کنید بعد از کامل شدن رزومتون مشخص میشه. قطعا با فاکتورهای دیگه رزومتون شانس خوبی دارید. به دلیل ناپایدار بودن وضعیت ویزای آمریکا توصیه میکنم روی کشور های دیگه هم سرمایه گذاری کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadhmd نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه ایوانکی+ معماری + 17.5
    ۲- ازاد تهران شمال + رمعماری + 18
    ۳- هنوز ندارم ولی فکر کنم 7.5 ایلتس
    ۴- هنوز ندارم
    ۵- دو مقاله داخلی ، خارجی ندارم هنوز
    ۶- 5 سال کار به صورت حرفه ای ، تسلط کامل به بیش از 90 در صد نرم افزار های معماری ، اموزش اون ها و تجربه خوب کاری
    ۷- فرقی نداره مهم گرفتن فاند هستش
    ۸- معماری دیجیتال و پارامتریک
    ۹- فرقی نداره
    ۱۰- سابقه کاری مناسب و تسلط کامل به نرم افزار ها
    فعالیت در مسابقه های معماری و رتبه اوردن در2 مسابقه

*** Never Give Up ***

معدلتون خیلی خوب نیست پس بهتره تا جایی که ممکنه نمره GRE بهتری کسب کنید. نمره 300 اصلا به کارتون نمی یاد. بله شانس دارید . به دلیل ناپایدار بودن وضعیت ویزای آمریکا توصیه میکنم کشورهای دیگه رو هم مدنظر داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی برق قدرت-دانشگاه آزاد 14.53

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق قدرت-دانشگاه آزاد 17.01
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:آیلتس 6.5 (s:7-W:6-L:7-R:6.5(
    4- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندادم فعلا ولی انتظار نمره 300 تا 310
    5- تعداد مقالات : 4 کنفرانس + 1 ژورنال غیر ISI خارجی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مقطع دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : 1-آمریکا 2-کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) یکسال TA + یکسال تدریس در دانشگاه+6 سال تدریس زبان
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل
    آیا شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟فاند برام مهم هست و رنک دانشگاه زیاد برام مهم نیست(البته زیاد هم دانشگاه پرتی نباشه )
    *** Never Give Up ***

Junior Member

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد تهران مرکز+مکانیک ساخت و تولید+13.46
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: خواجه نصیر+مکانیک ساخت و تولید+16.32
    ۳- نمره زبان آیلتس:7
    ۴- نمره (GRE ( 325
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 3 تا ISI، پنج علمی پژوهشی، 2 علمی ترویجی، 3 کنفرانسی
    ۶- سابقه کار مرتبط: 2 سال پاره وقت
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه:
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر: ده تا مدرک مربوط به دوره های مختلف مربوط به رشتم دارم و توصیه نامه از اساتید خوبی میتونم بگیرم
    ممنون از لطفتون

Junior Member

1- دانشگاه خوارزمی تهران- زیست شناسی گیاهی – 14:34
    2- مالک اشتر تهران- بیوتکنولوژی مولکولی- 17.77
    3- امتحان ندادم احتمالا 6.5
    4- -
    5- یک کنفرانس بین المللی برگزار شده در تهران
    6- 3 سال سابقه تدریس در دانشگاه
    7- -
    8- بیماری های عفونی/ ویروس پزشکی/ میکروب پزشکی
    9- زمستان

Junior Member

سلام دوستان و اساتید محترم، رزومه ی من اینه، ممنون میشم نظر بدید در مورد اینکه کجا بهتره بفرستم؟

1- رشتۀ لیسانس– نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع - یکی از 6 دانشگاه برتر سراسری تهران - 15.40 - دو سال آخر 16.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع -یکی از 4 دانشگاه برتر سراسری تهران - 18.75 (نفر اول) - 18.95 با احتتساب اینکه پایان نامه رو دفاع کنم نمره م خوب شه

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 6.5 یا 7 (چند روز پیش دادم هنوز نمره ش نیومده)
    5- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندادم ولی فکر کنم اگه بدم کوانت و رایتینگم خوب باشه... وربال رو مطمئن نیستم

6- تعداد مقالات : 1 مقاله سابمیت شده ISI با ایمپکت 2 (اسم اول - چند روزه فرستادم) - 2 مقاله تکمیل شده در دست نگارش برای ارسال
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای صنایع، لجستیک، مدیریت - مقطع دکتری (اگه ارشد دوم هم بنظرتون مفیده مشکلی ندارم)
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های رنک متوسط رو به خوب
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    شاگرد ممتاز ارشد - در ترم جاری TA یکی از دروس تخصصی ارشد هستم - 3 سال سابقه کار (چند ماه هست که در یک شرکت نفتی استخدام شدم / 6 ماه سابقه در شرکت دانش بنیان مربوط به دانشگاه / 2 سال هم در یک سازمان دولتی مرتبط با صنایع)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل (متاهل هستم)

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Turin نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید محترم، رزومه ی من اینه، ممنون میشم نظر بدید در مورد اینکه کجا بهتره بفرستم؟

1- رشتۀ لیسانس– نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع - یکی از 6 دانشگاه برتر سراسری تهران - 15.40 - دو سال آخر 16.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع -یکی از 4 دانشگاه برتر سراسری تهران - 18.75 (نفر اول) - 18.95 با احتتساب اینکه پایان نامه رو دفاع کنم نمره م خوب شه

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 6.5 یا 7 (چند روز پیش دادم هنوز نمره ش نیومده)
    5- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندادم ولی فکر کنم اگه بدم کوانت و رایتینگم خوب باشه... وربال رو مطمئن نیستم

6- تعداد مقالات : 1 مقاله سابمیت شده ISI با ایمپکت 2 (اسم اول - چند روزه فرستادم) - 2 مقاله تکمیل شده در دست نگارش برای ارسال
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای صنایع، لجستیک، مدیریت - مقطع دکتری (اگه ارشد دوم هم بنظرتون مفیده مشکلی ندارم)
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های رنک متوسط رو به خوب
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    شاگرد ممتاز ارشد - در ترم جاری TA یکی از دروس تخصصی ارشد هستم - 3 سال سابقه کار (چند ماه هست که در یک شرکت نفتی استخدام شدم / 6 ماه سابقه در شرکت دانش بنیان مربوط به دانشگاه / 2 سال هم در یک سازمان دولتی مرتبط با صنایع)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل (متاهل هستم)

چرا کد نوشتی. توی تهران ما دانشگاه داریم که خیلی اعتبارش از دانشگاه آزاد شهرستانم پایینتر است. معمولا شریف، تهران، صنعتی اصفهان و امیزکبیر توی رنک هستند وگرنه از نظر دانشگاههای اونور بقیه دانشگاههای ایران تویه یه سطح هستند.
    نیاز به اطلاعات بیشتر است چون شما هنوز مرات زبان هم ندارید.
    مقاله هم ندارید سعی کنید که 3تا مقالتون اکسپت بشند. در اینصورت بار رزومتون قوی خاهد شد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    چرا کد نوشتی. توی تهران ما دانشگاه داریم که خیلی اعتبارش از دانشگاه آزاد شهرستانم پایینتر است. معمولا شریف، تهران، صنعتی اصفهان و امیزکبیر توی رنک هستند وگرنه از نظر دانشگاههای اونور بقیه دانشگاههای ایران تویه یه سطح هستند.
    نیاز به اطلاعات بیشتر است چون شما هنوز مرات زبان هم ندارید.
    مقاله هم ندارید سعی کنید که 3تا مقالتون اکسپت بشند. در اینصورت بار رزومتون قوی خاهد شد.
    سلام دوست عزیز، خیلی ممنون... خب دانشگاه من علم و صنعت هست (که رنکش توی QS دومه توی ایران و توی TIMES هم اوله توی ایران) اگه کمکی میکنه
    آره همینطوره من چند ماه دیگه میخوام اقدام کنم، برای همین از الان میخوام ببینم شانسم چطور هست که یک برنامه ریزی خصوصا برای مکاتبه با اساتید داشته باشم... فکر میکنم تا اون موقع اکسپت حداقل یکی از مقالات رو بگیرم

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Turin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، خیلی ممنون... خب دانشگاه من علم و صنعت هست (که رنکش توی QS دومه توی ایران و توی TIMES هم اوله توی ایران) اگه کمکی میکنه
    آره همینطوره من چند ماه دیگه میخوام اقدام کنم، برای همین از الان میخوام ببینم شانسم چطور هست که یک برنامه ریزی خصوصا برای مکاتبه با اساتید داشته باشم... فکر میکنم تا اون موقع اکسپت حداقل یکی از مقالات رو بگیرم
    اگر هدفتون امریکای شمالی است بیشتر سعی کنید با رنکبندی Us news کار کنید که مسائل سییاسی خیلی دخیل نیست توش. مثلا بعضی از رنکبندیها چون شریف و صنعتی اصفهان تحریم بودند رو با اعتبار پایین میسنجند.
    با فرض پذیرش مقالتتون رزومه کادمیکتون خوبه اما حقیقتا بدون نمره زبان مخصوصا جی ار ای نمیشه نظری داد چون نمرات زبان اصلیترین آیتم هستند.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

با سلام و احترام

دوستان شرایط من به صورت زیر است:

۱. لیسانس فیزیک-معدل ۱۶.۳۳ (معدل دو سال آخر بالای ۱۷)-شاگرد اول ورودی و عضو استعداد درخشان دانشگاه گیلان (دانشگاه سراسری)
    ۲. فوق لیسانس فیزیک-معدل ۱۷.۳۴(معدل دو سال آخر بالای ۱۸) -عضو استعداد درخشان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان (دانشگاه سراسری)
    ۳. زبانم خوبه و مدرک تافلمو تا چند ماه دیگه میگریم (در حد ۱۰۰نمره می گیرم).
    ۴. مدرک GRE: دارم واسش می خونم و تا ماه های اینده میگیرم. در حد جنرال: ۳۱۰ سابجکت: ۹۰٪- ۸۵٪
    ۴. یک مقاله فارسی کنفرانس دارم . یک مقاله ISI و یکی هم تا چند ماه دیگه چاپ می کنم.
    ۵. در زمینه ی پردازش تصویر سه سال کار پژوهشی انجام دادم و دو تا مقاله داخلی فارسی و ۳ تا مقاله isi در IEEE با ارزش ۴ رو دارم.
    ۶. یک نرم افزار کابردی در زمینه پردازش تصویر طراحی کردم. دارم طرحمو برای جشنواره جوان خوارزمی می فرستم و اونو ثبت اختراعش میکنم.
    ۷. زبان برنامه نویس سی‌++ هم عالیه و کار آزمایشگاهی و تئوری هم در زمینه فیزیک انجام دادم.
    ۸. فول فاند آمریکا یا کانادا-رنک دانشگاه ها ۱ تا ۱۰۰
    ۹.برای دکترا ۲۰۱۸ می خوام اقدام کنم.

آیا شانسی دارم؟ اصلا ویزا میدن؟
    ویرایش توسط Arsalan2017 : April 14th, 2017 در ساعت 03:18 PM دلیل: اشتباه چاپی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)