صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 201

سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6 (در حال امادگی حداقل 6.5 بگیرم)
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)
    1 مقاله ISI در حال بررسی

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های آمریکا دارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده رنک حدود 400 جزو متوسط محسوب میشه.
    البته توجه داشته باشید رنک توی رشته هم مهمه، مثلا دانشگاه تمپل رنک کلیش حدود 400 هست ولی رنک رشته های مربوط به هنرش خیلی بهتره، به اینم توجه کنید.
    یه نظریه هم بین بعضی دوستان هست که این رنک اونقدرام که ما ایرانیا فکر میکنیم مهم نیست بیشتر کیفیت کار طرف مهمه.
    موفق باشید
    مرسی. ببخشید میشه بگید روی کدوم دانشگاه ها زوم کنم؟ چند تا دانشگاه نام ببرید.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط najaf110 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. ببخشید دانشگاه های متوسط و کمی بهتر از متوسط چه رنک هایی شامل میشند؟
    سلام

لینک زیر را کنترل بفرمایید:

https://www.timeshighereducation.com...asc/cols/stats

موفق باشید

Junior Member

1- کارشناسی -مهندسی صنایع- علم و صنعت-معدل 14.38
    2- کارشناسی ارشد- مهندسی صنایع-معدل 19.45 (شاگرد اول)
    3- تافل 103
    4- Quant: 167/verb: 153/w: 3
    5- 4 مقاله ای اس ای در زورنال های (ijpe, ejor, cleaner production, omega)-یک مقاله علمی پژوهشی ویک کنفرانسی
    6- رتبه یک کنکور ارشد دانشگاه ازاد در مهندسی صنایع
    7- شانس پذیرش با فاند برای تاپ 30 امریکا به نظرتون برای من چقدره؟ ترجیحا usc -texas A&M -Pittsburg-
    8- زمینه های مورد علاقه:supply chain, operation management, game theory, inventory control, pricing

نقل قول نوشته اصلی توسط najaf110 نمایش پست ها
    مرسی. ببخشید میشه بگید روی کدوم دانشگاه ها زوم کنم؟ چند تا دانشگاه نام ببرید.
    سلام دوست عزیز
    ببینید فقط با توجه به رتبه ی دانشگاه نمیشه تصمیم گرفت اقدام بکنید یا نه، به هر حال لینکی که دوستان توی پست بالا دادن یکی از رتبه بندی های معتبره میتونید رتبه ی دانشگاه ها رو توی اون ببینید.
    نکته ی دیگه هم اینه که مثلا این مطلب که رزومه ی شما بیشتر مناسبه دانشگاه های متوسطه دلیل نمیشه که به اساتید از دانشگاه های بالاتر ایمیل نزنید به هر حال شاید یکی از رزومتون خوشش اومد و گفت اپلای کن.
    اپلای یخورده پروسه ی فرسایشی ای هست، من جای شما بودم از الان شروع میکردم توی دانشگاه های مختلف تو کشورای مورد نظرم دنبال اساتیدی میگشتم که باهاشون زمینه تحقیقاتی مشترک دارم و باهاشون مکاتبه میکردم تا بلکه بتونم استاد پیدا کنم، اینجوری شانستون بسیار بیشتر میشه، به 99 درصد ایمیلاتون جوابم نمیدن ولی راهی جز این برای استاد پیدا کردن نیست، ایمیلایی که میدید رو میتونید بعد یه مدت دوباره به عنوان یادآوری بفرستید چون اساتید معمولا ایمیل زیاد دریافت میکنن و ممکنه به هر دلیل ندیده باشن پیام شما رو، راهکارهای بهینه کردن مکاتبات رو هم میتونید تو بخشای دیگه فروم پیدا کنید که کمک زیادیه.
    در انتها قبل از ددلاین دانشگاه ها یا بالاخره تونستید استادی پیدا کنید و یا نتونستید، توی این مرحله بهتره برای چند دانشگاه اپلای کنید تا کلا شانستون بره بالا، اونایی که استاد بهتون گفته اپلای کن اپلای میکنید و بقیه ی انتخاباتون رو میتونید بین دانشگاه های متناسب با رزومتون و بالاتر و پایینتر ازون تقسیم کنید و اپلای کنید.
    پیشنهاد میکنم مطالب مربوط به اپلای رو اگه وقت دارید یه مرور بکنید توی فروم تا بهتر بتونید عمل کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaap نمایش پست ها
    1- کارشناسی -مهندسی صنایع- علم و صنعت-معدل 14.38
    2- کارشناسی ارشد- مهندسی صنایع-معدل 19.45 (شاگرد اول)
    3- تافل 103
    4- Quant: 167/verb: 153/w: 3
    5- 4 مقاله ای اس ای در زورنال های (ijpe, ejor, cleaner production, omega)-یک مقاله علمی پژوهشی ویک کنفرانسی
    6- رتبه یک کنکور ارشد دانشگاه ازاد در مهندسی صنایع
    7- شانس پذیرش با فاند برای تاپ 30 امریکا به نظرتون برای من چقدره؟ ترجیحا usc -texas A&M -Pittsburg-
    8- زمینه های مورد علاقه:supply chain, operation management, game theory, inventory control, pricing
    سلام دوست عزیز
    رزومتون کلا خوبه و برای این دانشگاه هایی که نام بردید شانس نسبتا خوبی داره
    ولی سعی کنید تو انتخاباتون سوپاپ اطمینان هم بزارید، ممکنه به هر دلیلی توی دانشگاه های مورد نظرتون قبول نشید ( دلایل خیلی ساده مثل پر بودن ظرفیت اساتید با زمینه ی مشترک با شما، ...)
    تعداد تالیفاتتون کاملا مناسبه و فکر میکنم بتونید استاد پیدا کنید، تو مکاتباتتون سعی کنید در کنار علایق تحیقاتیتون نکات برجسته ی رزومتون مثل معدل فوق و تالیفات خوبتون رو مختصر و مفید بیارید.
    موفق باشید.

Junior Member

1- کارشناسی دانشگاه علم و صنعت+ مهندسی مكانيك ساخت و توليد 15.2
    ۲- ارشد، دانشگاه امیرکبیر+ مهندسی مكانيك ساخت و توليد 17.4
    ۳- آيلتس 7 (R:6.5 , L: 8 , S:7 , W:6)
    4- 4 مقاله کنفرانسی خارجي
    ۶- 14سال سابقه كار مرتبط

Junior Member

1- مهندسی صنایع - خواجه نصیر- 13.13
    2-مدیریت صنعتی - شهید بهشتی- 16.39
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) در حال حاضر ندارم ولی در حدود 6.5 یا 7 می گیرم
    4- نمرۀ GRE
    در حال حاضر ندارم ولی تقریب (140v,165q/4wr)
    5- 1 مقاله پژوهشی داخلی نشریه مدیریت صنعتی دانشگاه تهران- 2 عدد ISI در مرحله چاپ

8- تحقبق در عملیات
    10- 2 سال سابقه تدریس دانشگاه - رتبه زیر 0.5 درصد در دو مقطع - ریکامند از استاد راهنمای پایان نامه ارشد که جزو 10 نفر برتر حوزه تحقیقاتی در جهان هست

میدونم معدل کارشناسیم پایینه ولی به نظر شما با GRE میشه برظرفش کرد؟ رنک دانشگاه هم خیلی مهم نیست
    با تشکر

بچه ها سلام

ممنون میشم با توجه به شرایط من راهنمایی ام کنید.

کارشناسی حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران معدل 16.6

ارشد حقوق تکنولوژی و تجارت الکترونیک، University of Edinburgh, UK (رنک 23)، معدل ام تا الان 3.33 از 4.
    مقاله آی آس آی، 1 سابمیت کردم منتظر اکسپتش هستم.
    مقاله کنفرانس خارجی 1
    زبان ایلتس 7.5 منتها از شرط زبان معاف میشم به خاطر دانشگاه ارشدم.
    سایر نکات: رتیه زیر 50 کشوری کنکور سراسری، رتبه تک رقمی کشوری کنکور آزاد، 4 سال سابقه ی وکالت دادگستری، بورس کامل مقطع ارشد از انگلستان و سوئد، بورسیه برای شرکت در کنفرانس ها و سمینار های اروپایی، مدرس زبان انگلیسی دانشگاه.

به نظرتون برای کدوم دانشگاه ها در امریکا شانس گرفتن پذیرش در مقطع دکتری دارم؟ فاند چطور ؟

خیلی ممنون
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

سلام دوستان میشه راهتماییم کنید.
    کارشناسی : دانشگاه صنعتی مالک اشتر - شیمی کاربردی - 15.00

ارشد : دانشگاه صنعتی مالک اشتر -شیمی کاربردی - 18.28 - جز ده درصد ورودی برتر
    آیلتس : 6
    2 تا مقاله ISI + یک مقاله داخلی به زبان انگلیسی + 2 پروژه هم همکار تحقیقاتی بودم
    سابقه کار مرتبط با شیمی 3 سال با بیمه
    پذیرش با فاند می تونم بگیرم؟ دانشگاههای متوسط...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)