صفحه 33 از 38 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 201

۱- دانشگاه لیسانس: بهشتی+حسابداری+18.55 (رتبه اول فارق التحصیلان-دارای گواهی رتبه اولی)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: دانشگاه تهران+مدیریت مالی+17.5 / دکتری: دانشگاه تهران+مدیریت مالی+17.81
    ۳- نمره زبان (آیلتس 7 ، البته برای 5 سال پیش بوده و الان زبانم بهتر هست)
    ۴- نمره (GMAT): ندارم هنوز
    ۵- تعداد مقالات داخلی: 5 مقاله علمی و پژوهشی (مجله های دانشگاه تهران و اصفهان هر دو ISC) و 3 مقاله ترویجی در مجلات تخصصی/ 1 کنفرانس بین المللی داخلی.
    ۶- سابقه کار مرتبط: 12 سال (6 سال مدیریت) در شرکتهای زیرمجموعه بانکها
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (Top 20 برای MBA)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: MBA
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: 2018
    10- سه سال سابقه تدریس با نامه از دانشگاه

باتشکر

Junior Member

1.دانشگاه شهید باهنر+کامپیوتر+16.9+رتبه اول ورودی
    2.دانشگاه شهید بهشتی+کامپیوتر+17.28
    3.تافل آی بی تی 96
    4.جی آر ای 300: میتونم خیلی بهترش کنم و اولین آزمونم بود و عجله ای
    5. یک کنفرانس بین المللی داخلی ایندکس شده و یک مقاله سابمیتی ژورنالی و دارم روی یک مقاله ژورنالی دیگه هم کاری میکنم

Junior Member

دانشگاه فناوری های نوین قوچان +کامپیوتر 14
    ایتلس 6.5
    جی ار امتحان ندادم ولی دو تا isi دارم
    بخ نظرتون میتونم از Unlv پذیرش یا بورس بگیرم واسه فوق لیسانس
    الان این رویدادی که ترامپ داده چقدر سخت شده
    ویرایش توسط masoud01 : June 19th, 2017 در ساعت 08:31 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط telent نمایش پست ها
    1.دانشگاه شهید باهنر+کامپیوتر+16.9+رتبه اول ورودی
    2.دانشگاه شهید بهشتی+کامپیوتر+17.28
    3.تافل آی بی تی 96
    4.جی آر ای 300: میتونم خیلی بهترش کنم و اولین آزمونم بود و عجله ای
    5. یک کنفرانس بین المللی داخلی ایندکس شده و یک مقاله سابمیتی ژورنالی و دارم روی یک مقاله ژورنالی دیگه هم کاری میکنم
    سلام
    معدلاتون خوبه، تافلتون مناسبه، GRE تون روی حداقله، کنفرانسی که مقالتون توش ارائه یا چاپ شده توی چه نمایه ای نمایه شده؟ من فرض میکنم کنفرانس به زبان انگلیسی بوده و ISI، مجلاتی که مقالتون رو چاپ کردید چی؟ اینم فرض میکنم توی مجلات ISI، با این فرضیات تالیفاتتون هم کاملا مناسبه
    کلا شانس خوبی برای استاد پیدا کردن دارید از دانشگاه های خوب، و اگر GRE تون رو بالا بگیرید بیشترین شانستون توی محدوده ی دانشگاه های خوب ( نظر شخصیم رنک بین 200 تا400) دارید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud01 نمایش پست ها
    دانشگاه فناوری های نوین قوچان +کامپیوتر 14
    ایتلس 6.5
    جی ار امتحان ندادم ولی دو تا isi دارم
    بخ نظرتون میتونم از Unlv پذیرش یا بورس بگیرم واسه فوق لیسانس
    الان این رویدادی که ترامپ داده چقدر سخت شده
    سلام
    معدلتون اصلا خوب نیست حقیقتش
    زبانتون مناسبه
    تالیفاتتون نقظه قوته رزومتونه و میتونه شانس استاد پیدا کردن رو براتون زیاد بکنه
    بدون GRE زیاد نمیشه نظر داد ولی فرض میکنم بتونید بالای 310 بگیرید.
    نظر شخصیم اینه که با توجه به کم بودن فاند نوی ارشد و رقابتی تر بودنش شما با توجه به معدلتون شانس زیادی برای دانشگاه های خوب و بعضا متوسط ندارید، برای دکترای مستقیم هم همینطور فکر میکنم.
    پیشنهادم اینه که تا میتونید GRE رو بالاتر بیارید و تمرکزتون رو بزارید روی دانشگاه های بین متوسط و ضعیف ( مثلا رنک بین 400 تا800)، بنظرم میرسه اینطوری شانستون خیلی بیشتره.
    این موارد هم فقط نظر شخصیه منه و ممکنه اشتباه باشه.
    موفق باشید

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

1. لیسانس صنایع غذایی/ دانشگاه منابع طبیعی گرگان/ معدل 15.71
    2. ایلتس قبلا 6.5 ولی میخوام تکرار کنم ازمون رو برای نمره 7 یا حتی 7.5 اورال ( ازمایشی 7 شدم)
    3. جی آر ای 302 با وربال 150 , کوانت 152 و رایت 3.5 ولی این ازمون هم میخوام دوباره بدم و میتونم تا نمره 312 تا 315 هم بیارم با وربال 150-153 و کوانت 162 تا 163
    4. مقاله ندارم.
    5. سابقه کار ندارم.
    6. آمریکا, کانادا و اروپا ( انگلیسی زبان باشه) رنک دانشگاه اصلا برام مهم نیست فقط فاند بتونم بگیرم.
    7. صنایع غذایی- شیمی مواد غذایی
    8. بهار 2018 یا فال 2018
    برای دکتری مستقیم شانس دارم با فرض این نمرات زبان و معدل؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

دوست عزیز،

معدل لیسانس متوسطی دارید. بعنوان یک اصل کلی در زمینه ادمیشن، برای گرفتن فاند یا باید یک استاد پیدا کنید که ساپورتتون کنه یا هم اینکه یک GRE کاملا رقابتی داشته باشید. نمره 315 تا 320 میشه گفت زقابتی هست و شانس شما رو برای گرفتن فاند خیلی افزایش میده. چون مقاله ندارید پس پیشنهاد من اینه که تا حد امکان GRE بخونید. نمره ایلتس همون 7 کاملا خوبه. ولی باز هم میگم فقط GRE.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    1. لیسانس صنایع غذایی/ دانشگاه منابع طبیعی گرگان/ معدل 15.71
    2. ایلتس قبلا 6.5 ولی میخوام تکرار کنم ازمون رو برای نمره 7 یا حتی 7.5 اورال ( ازمایشی 7 شدم)

3. جی آر ای 302 با وربال 150 , کوانت 152 و رایت 3.5 ولی این ازمون هم میخوام دوباره بدم و میتونم تا نمره 312 تا 315 هم بیارم با وربال 150-153 و کوانت 162 تا 163
    4. مقاله ندارم.
    5. سابقه کار ندارم.
    6. آمریکا, کانادا و اروپا ( انگلیسی زبان باشه) رنک دانشگاه اصلا برام مهم نیست فقط فاند بتونم بگیرم.
    7. صنایع غذایی- شیمی مواد غذایی
    8. بهار 2018 یا فال 2018
    برای دکتری مستقیم شانس دارم با فرض این نمرات زبان و معدل؟

آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    دوست عزیز،

معدل لیسانس متوسطی دارید. بعنوان یک اصل کلی در زمینه ادمیشن، برای گرفتن فاند یا باید یک استاد پیدا کنید که ساپورتتون کنه یا هم اینکه یک GRE کاملا رقابتی داشته باشید. نمره 315 تا 320 میشه گفت زقابتی هست و شانس شما رو برای گرفتن فاند خیلی افزایش میده. چون مقاله ندارید پس پیشنهاد من اینه که تا حد امکان GRE بخونید. نمره ایلتس همون 7 کاملا خوبه. ولی باز هم میگم فقط GRE.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز , ممنونم از رهنماییتون.
    دقیقا درسته GRE برای کسی که میخواد ارشد و یا حتی دکتری مستقیم اپلای کنه خیلی فاکتور مهمیه برای دانشگاه های امریکا. رشته منم شرایطش طوری هست که در اروپا یا انگلیسی زبان کمه یا بورس کمتری نسبت به دانشگاه های کانادا و امریکا وجود داره. امسال هم که اپلای کردم چون نمراتم فقط در حد مینیمم بود دستم برای انتخاب های بیشتر و بهتر بسته بود. سوالی که از خدمت شما دارم در مورد تعداد دانشگاه هایی که در امریکا و کانادا اپلای کنم, به فرض گرفتن این نمرات, تا چه تعداد مناسب و معمول هست؟ ( از نظر مالی محدودیتی برای اپلای ندارم ). و اینکه داشتن مقاله کنفرانسی داخلی میتونه به رزومه م کمک کنه به نظرتون ؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

با سلام،

در مورد تعداد دانشگاه برای اپلای، میتونم بگم علاوه بر محدودیت مالی، یک عامل موثر دیگه گرفتن توصیه نامه هست. اگر رفرنس های شما اوکی هستند، پیشنهاد من اینه که شما بیاید با توجه به نمرات آینده زبان و GRE در سه مرحله دانشگاه ها رو دسته بندی کنید: تاپ، متوسط و ضعیف. اگر نمراتتون خیلی خوب بود، دو یا سه تا تاپ و دو سه تا متوسط اپلای کنید. اگر نمرات در حد انتظار نشد، یک تاپ و دو سه تا متوسط و یک یا دو ضعیف. در کل باید خیلی سرچ کنید و با اساتید در ارتباط باشید. من خودم برای اپلای، بیش از 1500 تا ایمیل فرستادم برای اساتید دانشگاه های مختلف.

در مورد مقاله، قطعا ژورنال از مقاله کنفرانس بهتره. ولی اگر وقتتون میگیره زیاد، همون مقاله کنفرانسی هم اوکی هست. فقط برای اینکه نشون بدید الفبای تحقیق میدونید. و باز هم تاکید اگر قرار باشه خیلی از وقت GRE بگذارید، مقاله ارزش نداره و بهتره همون GRE بخونید. نمیدونید چقدر GRE مهمه برای دانشگاه های امریکا!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز , ممنونم از رهنماییتون.
    دقیقا درسته GRE برای کسی که میخواد ارشد و یا حتی دکتری مستقیم اپلای کنه خیلی فاکتور مهمیه برای دانشگاه های امریکا. رشته منم شرایطش طوری هست که در اروپا یا انگلیسی زبان کمه یا بورس کمتری نسبت به دانشگاه های کانادا و امریکا وجود داره. امسال هم که اپلای کردم چون نمراتم فقط در حد مینیمم بود دستم برای انتخاب های بیشتر و بهتر بسته بود. سوالی که از خدمت شما دارم در مورد تعداد دانشگاه هایی که در امریکا و کانادا اپلای کنم, به فرض گرفتن این نمرات, تا چه تعداد مناسب و معمول هست؟ ( از نظر مالی محدودیتی برای اپلای ندارم ). و اینکه داشتن مقاله کنفرانسی داخلی میتونه به رزومه م کمک کنه به نظرتون ؟
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- تربیت مدرس

با سلام
    دانشگاه کارشناسی :صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی : 16.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی مواد
    دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد :16.3
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی مواد-شناسایی و انتخاب مواد مهندسی
    تعداد مقالات : 11 مقاله ISI در مجلات الزویر با IF=2-3.5 (8 تا نفر اول و 3 تا نفر دوم)
    نمره زبان انگلیسی: TOEFL iBT=89
    نمره GRE: در حال مطالعه (احتمالا 300 تا 310)
    رنک دانشگاه ها: 150 تا 500
    پذیرش با فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)