صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 201

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad890 نمایش پست ها
    -1 کارشناسی دانشگاه آزاد قائمشهر+ مهندسی عمران + 15.86
    ۲- ارشد، دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان (دولتی)+ عمران - مهندسی و مدیریت منابع آب+ 17.71
    ۳- تافل 100
    ۴ ____
    ۵- چهار مقاله ISI و 5 مقاله ISI که در حال داوری هستند.
    ۶- یک ترم به عنوان TA در دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان
    ۷- دانشگاههای رنک 30 تا 100 در آمریکا
    ۸- شبیه سازی و مدلسازی پدیده های هیدرولوژیکی- هیدرولیکی و همچنین کارهای آزمایشگاهی
    ۹- نیم سال پاییز 2018
    ۱۰- همکاری در مقالات پذیرش شده با اساتید دانشگاه های مجارستان، کره، مصر و هند. همچنین علاقه بسیار زیاد کار با نرم افزار های مرتبط

ممنون میشم بگید که شانس پذیرش من تا چه حدی هست!
    قسمت اعظم تعیین کننده جی ار ای هست و برای بازه مورد نظرتون باید جی اری ای از 314 به بالا بیارین. شانس خوبی دارین اگه جی ار ای رو بیارین. به نظر من ریسک نکنید اگه 5 تا اپلای میکنید 1 2 تاشم بالای 100 بکنید.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsahsa0 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس : دانشگاه یزد-مهندسی مکانیک- معدل 16.21
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: صنعتی شریف-مهندس سیستم های انرژی- 14.50
    ۳- نمره زبان: هنوز نمرش نیومده ولی حدس میزنم 85 اینا
    ۴- ندارم
    ۵- یه مقاله با اسم نفر پنجم (انگلیسی)
    ۶- یک سال
    ۷- به نظرتون چه رنکی بخونم؟
    ۸- ....
    ۹- فرقی نمیکنه
    ۱۰- ده درصد اول دوره کارشناسی، رتبه 150 کنکور ارشد.

در کل به نظرتون میخوام یه مشاوره ای بگیرم
    واسه کدوم دانشگاه ها تو فیلد خودم اپلای کنم ؟ چه رنکی؟(فول فاند)

دانشگاهی هست که نمره زبان رو فعلا نخواد بعدا که اکسپت شد بگه بیار؟

همه دانشگاه ها اپلیکیشن فی دارند؟مثالی میشه اورد (مثلا epfl بدون هزینه اپلای کرد دوستم)که نداشته باشن؟ (تو رنک های قابل قبول)
    سلام

بعید میدونم دانشگاهی باشه که پذیرش بدون نمره زبان بده. اگه به امریکا فک میکنید جی ار ای حتما نیازه چون یکی از معیارهای اصلی دانشگاهاس و تعداد محدودی هستن که جی ار ای نمیخوان. در مورد اپلیکیشن فی هم اکثر دانشگاه ها میخوان در واقع من دوتا دانشگاه میشناسم که نمیخوان که اونم شاید دانشکده با دانشکده متفاوت باشه.معدل فوق شما پایینه.دانشگاه بوفالو شاید مناسب باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsahsa0 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس : دانشگاه یزد-مهندسی مکانیک- معدل 16.21
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: صنعتی شریف-مهندس سیستم های انرژی- 14.50
    ۳- نمره زبان: هنوز نمرش نیومده ولی حدس میزنم 85 اینا
    ۴- ندارم
    ۵- یه مقاله با اسم نفر پنجم (انگلیسی)
    ۶- یک سال
    ۷- به نظرتون چه رنکی بخونم؟
    ۸- ....
    ۹- فرقی نمیکنه
    ۱۰- ده درصد اول دوره کارشناسی، رتبه 150 کنکور ارشد.

در کل به نظرتون میخوام یه مشاوره ای بگیرم

دانشگاهی هست که نمره زبان رو فعلا نخواد بعدا که اکسپت شد بگه بیار؟

همه دانشگاه ها اپلیکیشن فی دارند؟مثالی میشه اورد (مثلا epfl بدون هزینه اپلای کرد دوستم)که نداشته باشن؟ (تو رنک های قابل قبول)

با سلام
    خودم شریف خوندم یه راه ساده میگم براتون..چون قضیه شریف با ابقیه جداست
    اصلا نیاژی به اپلای های کلشه ای برای شریفی ها نیست..براحتی از یکی از اساتیدتون بخواین با ریکام قوی شمارو وارد مبحث نتوورکینگ اساتید خارج از ایران قرار بده..و با اپلای صوری برین سر کلاس..حتی زبانم نمیخواد ولی بشرطی که زبانتون داغون نباشه..اما برای معدل شما چونکه خیلی کمه برای ارشد جی ار ای و زبان حکم تیر خلاص خواهد بود..
    پیروز باشید

Junior Member

۱- دانشگاه آزاد شهرستان + مهندسی عمران + 14.26
    ۲- دانشگاه علوم و تحقیقات + مهندسی محیط زیست + معدل 18.35
    ۳- نمره زبان : آیلتس 7.5 (L:8 , R: 7.5 , W:6.5 , S:7.5 )
    ۴- نمرهGRE : هنوز آزمون ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : یک مقاله ژورنال با فکتور 3 یک مقاله ژورنال با فکتور 1.2 و یک مقاله کنفرانس معروف بین المللی
    ۶- مدت 2 سال در یک شرکت مهندسین مشاور
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : بیشتر نظرم روی فول فاند هست و رنک هم زیر صد اولویت من
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : اول
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : 3 سال سابقه کار مثل مدیریت یک پروژه بزرگ رو هم که غیر مرتبط هست با رشته ام دارم

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin6868 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه آزاد شهرستان + مهندسی عمران + 14.26
    ۲- دانشگاه علوم و تحقیقات + مهندسی محیط زیست + معدل 18.35
    ۳- نمره زبان : آیلتس 7.5 (L:8 , R: 7.5 , W:6.5 , S:7.5 )
    ۴- نمرهGRE : هنوز آزمون ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : یک مقاله ژورنال با فکتور 3 یک مقاله ژورنال با فکتور 1.2 و یک مقاله کنفرانس معروف بین المللی
    ۶- مدت 2 سال در یک شرکت مهندسین مشاور
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : بیشتر نظرم روی فول فاند هست و رنک هم زیر صد اولویت من
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : اول
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : 3 سال سابقه کار مثل مدیریت یک پروژه بزرگ رو هم که غیر مرتبط هست با رشته ام دارم
    سلام
    کلا اگه جی ار ای بالای 314 باشه در کل میشه روی زیر 100 حساب کرد چون اونکه نقش تعیین کننده رو داره.تنها نکته منفی اینجا معدل لیسانس شما هست که به نظر من با جی ار ای بالا میتونید به هدفتون برسین.

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام خدمت دوستان محترم،

دانشگاه کاردانی: دانشکده فنی باهنر(شیراز) + الکترونیک + 14.77
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد + مهندسی الکترونیک + 16.31
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea) + مهندسی الکترونیک + 4.3/3.88
    نمره زبان: 6.5 (2015) آیلتس، به دلیل نبود وقت دوباره آیلتس امتحان میدم و برای 7-7.5 تلاش میکنم
    GRE: هنوز آزمون ندادم و ایده ای هم از نمره تقریبی که میتونم بیارم ندارم!
    تعداد مقالات : 1 مقاله نویسنده اول( Elsevier IF= 4.75) ، 2 مقاله نویسنده دوم ( IF=2.25)، 1 مقاله نویسنده سوم (IF=1.25) ، یک مقاله هم نویسنده دوم under review ایمپکت 4.75، 5تا کنفرانسی که 3تاش بین المللی و 2تا داخلی کره جنوبی و 1 پوستر

5تا هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت و غیر ISI!
    سابقه کار: ندارم، اما 2 سال در یک لابراتوار در دانشگاه(کره جنوبی) به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Optical-fiber Sensor) کار کردم که تز فوق لیسانس هم بود.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم حقوق دریافت می کردم.
    دانشگاه ها و رشته های مورد نظر: من قصد دارم زمینه ی تحقیقم رو عوض کنم به دلیل اینکه بازار کار مناسبی نداره ، و این موضوع کاملا منو به هم ریخته و گیج کرده! زمینه ی کاری الان من سنسورهای نوری هست و کارم در کل شکل آزمایشگاهی داره، اما میخوام برم سمت Embedded Systems که نیاز به دانش برنامه نویسی (زبان C و ++C) و هم دانش مداری و الکترونیکی داره!(دانش برنامه نویسیم ضعیف هست اما دارم روش کار میکنم!!) مقالات بنده هم مربوط میشه به سنسور و کلا برنامه نویسی دخیل نبوده (به غیر از مقالات دوره لیسانس که با برنامه نویسی (MATLAB) ارتباط داشتن). از نظر دوستان با تجربه، آیا من شانسی برای پیدا کردن پوزیشن با بورسیه قابل توجه و بعد از اون پیدا کردن کار توی همین زمینه Embedded Systems دارم؟
    نیم‌سال مورد نظر: fall 2018

یه سوال مهم هم داشتم اونم اینکه با این رزومه برای مستر دوم میشه امید به بورسیه خوب داشت؟؟؟

اولویت بنده تحصیل با فاند کامل (هزینه زندگی و تحصیل برای دوره مستر) و بعد از اون کار (از فاند و تحصیل هم مهمتر) هست.

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون.

ویرایش توسط alireza_ak369 : July 3rd, 2017 در ساعت 12:20 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستای نازنینم.
    بنده ۲ تا لیسانس دارم.لیسانس مهندسی عمران.عمران و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه از پیام نور و معدل ۱۴.۵
    فوق لیسانس عمران ساخت از پیام نور با معدل ۱۶.۷۵ که تازه دریافت کردم.
    سنم هم ۳۵ سال هست و دیر مشغول به تحصیل شدم.
    آیلتس 7
    و ۲ مقاله isi
    آیا میتونم فاند یا پذیرش بگیرم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jason20 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستای نازنینم.
    بنده ۲ تا لیسانس دارم.لیسانس مهندسی عمران.عمران و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه از پیام نور و معدل ۱۴.۵
    فوق لیسانس عمران ساخت از پیام نور با معدل ۱۶.۷۵ که تازه دریافت کردم.
    سنم هم ۳۵ سال هست و دیر مشغول به تحصیل شدم.
    آیلتس 7
    و ۲ مقاله isi
    آیا میتونم فاند یا پذیرش بگیرم ؟؟
    سلام
    این پست فقط نظر شخصی بندست.
    اول اینکه نگفتید برای چه رشته ای میخواید اقدام کنید، میخواید تو همون بحث عمران بمونید یا برای رشته های مدیریت ؟
    البته جواب سوال بالا بستگیه مستقیمی هم به حوزه مقالاتتون داره، مثلا اگه مقالاتتون در راستای موضوعات مدیریتیه به صلاح نیست که بخواید برای دکترای عمران اپلای کنید.
    من فرضو براین میذارم که مقالاتتون در حوزه ی مدیریت و .. باشه و شما هم قصد تحصیل برای مدیریت رو دارید.
    اما راجب رزومتون
    معدل لیسانستون چنگی به دل نمیزنه ولی توی فوق جبران شده و خوبه.
    زبانتون برای رشته های مهندسی و اینا خوبه کاملا، ولی فکر میکنم برای رشته های مربوط به مدیریت این کف زبان باشه، خصوصا اسپیکینگ بالایی میخوان.
    نمره ی GRE/GMAT هم که ندارید، بدون اینام نمیشه نظر درست ی داد.
    رزومتون با فرض اینکه نمره ی GRE/GMAT مناسبی بیارید فکر میکنم بیشترین شانسش برای دانشگاه های متوسط یا کمی بالاتر باشه.
    برای اینکه راهنمایی دقیقتر وکاملی راجب پذیرش توی رشته های مربوط به مدیریت بگیرید ( خصوصا راجب نمره زبان و GRE/GMAT) به تاپیکای داخل لینک زیر یه سر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...B1%DB%8C%D8%AA
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان محترم،

دانشگاه کاردانی: دانشکده فنی باهنر(شیراز) + الکترونیک + 14.77
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد + مهندسی الکترونیک + 16.31
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea) + مهندسی الکترونیک + 4.3/3.88
    نمره زبان: 6.5 (2015) آیلتس، به دلیل نبود وقت دوباره آیلتس امتحان میدم و برای 7-7.5 تلاش میکنم
    GRE: هنوز آزمون ندادم و ایده ای هم از نمره تقریبی که میتونم بیارم ندارم!
    تعداد مقالات : 1 مقاله نویسنده اول( Elsevier IF= 4.75) ، 2 مقاله نویسنده دوم ( IF=2.25)، 1 مقاله نویسنده سوم (IF=1.25) ، یک مقاله هم نویسنده دوم under review ایمپکت 4.75، 5تا کنفرانسی که 3تاش بین المللی و 2تا داخلی کره جنوبی و 1 پوستر

5تا هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت و غیر ISI!
    سابقه کار: ندارم، اما 2 سال در یک لابراتوار در دانشگاه(کره جنوبی) به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Optical-fiber Sensor) کار کردم که تز فوق لیسانس هم بود.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم حقوق دریافت می کردم.
    دانشگاه ها و رشته های مورد نظر: من قصد دارم زمینه ی تحقیقم رو عوض کنم به دلیل اینکه بازار کار مناسبی نداره ، و این موضوع کاملا منو به هم ریخته و گیج کرده! زمینه ی کاری الان من سنسورهای نوری هست و کارم در کل شکل آزمایشگاهی داره، اما میخوام برم سمت Embedded Systems که نیاز به دانش برنامه نویسی (زبان C و ++C) و هم دانش مداری و الکترونیکی داره!(دانش برنامه نویسیم ضعیف هست اما دارم روش کار میکنم!!) مقالات بنده هم مربوط میشه به سنسور و کلا برنامه نویسی دخیل نبوده (به غیر از مقالات دوره لیسانس که با برنامه نویسی (MATLAB) ارتباط داشتن). از نظر دوستان با تجربه، آیا من شانسی برای پیدا کردن پوزیشن با بورسیه قابل توجه و بعد از اون پیدا کردن کار توی همین زمینه Embedded Systems دارم؟
    نیم‌سال مورد نظر: fall 2018

یه سوال مهم هم داشتم اونم اینکه با این رزومه برای مستر دوم میشه امید به بورسیه خوب داشت؟؟؟

اولویت بنده تحصیل با فاند کامل (هزینه زندگی و تحصیل برای دوره مستر) و بعد از اون کار (از فاند و تحصیل هم مهمتر) هست.

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون.

سلام دوست عزیز
    این پست فقط نظر شخصیه بندست.
    معدل لیسانستون خوبه، فوقتون هم خوبه
    نمره ی زبانتون هم کافیه ولی بتونید توی آزمون دوباره بالاتر بیارید خب مسلما بهتره
    GRE رو هم حداقل سعی کنید بالای 310 بیارید.
    مقالاتتون کاملا مناسبه، البته اینم بدونید که بعضی اساتید فقط به مقاله ای که اسم اول هستید بهای اصلی رو میدن.
    شانستون برای مستر با فاند خوبه بنظرم برای دانشگاه های متوسط به بالا، ولی اینو در نظر بگیرید که تعدد فاندای مستر کلا کمتره دیگه.
    شما برای دکترا بنظرم شانس بهتری دارید کلا، هم از نظر رنک ذانشگاه و هم شانس کلی فاند و هم از نظر نداشتن مشکل احتمالی برای ویزا در صورت مستر دوم.
    بنظرم شانس تغییر حوزه ی کاری هم دارید، سعی کنید بیشتر به اساتید حوزه ی کاری جدید مد نظرتون ایمیل بزنید، خیلی از بچه ها تز دکتراشون توی حوزه ی متفاوتی با کارای قبلیشونه
    موفق باشید.

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس : دانشگاه شاهد-مهندسی الکترونیک- معدل 17
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: صنعتی شریف-مهندسی مخابرات-سیستم- 14.60
    ۳- آیلتس: 7
    ۴- 4 سال سابقه کار مخابراتی
    ۵- سن: ۳۰ سال

به نظرتون هیچ شانسی برای فاند دارم؟

همه دانشگاه ها اپلیکیشن فی دارند؟مثالی میشه اورد که نداشته باشن؟ (تو رنک های قابل قبول)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)