صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط am93124550 نمایش پست ها
    1- کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی+ مهندسی عمران + 14.09
    ۲- ارشد، دانشگاه امیرکبیر+ عمران - مدیریت ساخت+ 15.00
    ۳- تافل 111 (R:28 , L: 26 , S:29 , W:28)
    ۴- نمره (GRE (v155/q165/4
    ۵- یک مقاله کنفرانسی داخلی و یک مقاله در کره جنوبی که هنوز داره revise میخوره
    ۶- یک سال کاراموزی مهندس مشاوری در پروژه زیرگذر جوادیه - 7سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    ۷- دانشگاههای رنک 30 تا 100 در آمریکا
    ۸- مدیریت ریسک و درکل مدیریت ساخت در عمران
    ۹- نیم سال پاییز 2017
    ۱۰- آشنایی مقبول با زبانهای اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی (از 2.5 تا 4 سال)

شانس فاند و پذیرش به چه ترتیب هست؟
    شانستون خوبە.نمرات زبان و جی ار ای خوبی دارید. بگردید اساتید مناسب رو بیابید.فاند هم بنظرم ول میتونید بگیرید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam64 نمایش پست ها

۱- دانشگاه لیسانس : رازی کرمانشاه(دولتی)-مهندسی شیمی- معدل 16.65
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: صنعتی شریف-مهندسی شیمی- 17.05
    ۳- نمره زبان: تافل ibt 88
    ۴- نمره (GRE (Total=308, Q=165, V=143
    ۵- پنج تا مقاله ISI و 4 مقاله داخلی(انگلیسی)
    ۶- 4 سال سابقه کاری مرتبط(شرکت تحقیقاتی)
    ۷- رنک 100 تا 150 امریکا
    ۸- ....
    ۹- fall
    ۱۰- رتبه اول دوره کارشناسی، رتبه 5 کنکور ارشد.

آیا شانس برای فاند دارم؟
    نمره تافلتون کمی پایینە. بنظرم بالا بردن نمرە تافلتون شرایط فول فاند رو براتون مهیامیکنە. مینیمم تافل الان 90-95 هست.
    موف باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ممنون مي شم اگر راهنمايي كنيد با اين رزومه امكان گرفتن فاند دارم براي مقطع دكتري يا مستر مجدد
    ۱-دانشگاه مازندران + مهندسي آب + 15.09
    ۲- دانشگاه تهران + MBA + هنوز به اتمام نرسيده حدود 17 و نيم
    ۳- در حال مطالعه و فكر مي كنم آيلتس 6.5 بتونم بيارم
    ۴- ندارم
    ۵-ندارم
    ۶- حدود يك سال و نيم پارك علم و فناوري دانشگاه تهران
    ۷- فرقي نمي كنه
    ۸- هم براي مديريت و هم مهندسي آب يا مديريت منابع آبي
    ۹- هرچه زودتر
    ۱۰- ريكامنديشن لتر از استاد هاي خوبي مي تونم بگيرم،يكي از اساتيدم استاد دانشگاه كلرادو هست و مي تونم ازشون بگيرم و اساتيد سرشناس ديگر ،ورك شاپ هاي زيادي شركت كردم و روي پروژه هاي خيلي خوبي براي شركت هاي خيلي خوب كار كردم(در زمينه MBA)
    ممنون از پاسختون
    بدون جی ار ایی بە امریکا فکر نکنید اونم پذیرش با فاند. معدلتون خوبه یا GRE یا GMAT لازمید. برای فول فاند باید نمره بالاتر از 6.5 بیڵرید. ضمنا اکثر بیزنس ها فول فاندن. ولی استاد مناسب رو بیابید. من الان یکی رو تو نیویورک میشناسم استاد فیلدش نمیخونە کاراشون بهم گیر خرده خصوصا کە MBA الان بازار کار مناسبی الان تو امریکا دارە

موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    1. دانشگاه آزاد کرج / مهندسی مواد و متالورژی / 16.10
    2. ندارم
    3. تافل 105 ( L25 R27 W26 S27 )
    4. در حال خوندنم ولی نمره خوبی میتونم بگیرم
    5. 4 مقاله ISI
    6. 5 دستگاه اختراعی بعضی در سطح خیلی خوب بعضی در سطح جهانی عالی محسوب میشه / داشتن چندین مقام داخلی در مسابقات مخترعین و پژوهشی
    7. رنک خاصی مد نظرم نیس فقط سطح خوبی داشته باشه ولی چون ارشد میخام فاند کامل بشه گرفت این برام مهمه
    8. بیومتریال / علم مواد / مهندسی عصبی / مهندسی سرامیک / مهندسی مواد پیشرفته / و فیلدهای مشابه
    9. فرقی نداره
    10. اگر کشوری با این رزومه میشه فاند کامل گرفت مثل کانادا یا کشورایی در سطح خوب و رو به بالا ممنون میشم ذکر کنید چون میدونم تو مستر فول فاند گرفتن کار بسیار سختیه
    شانس خوبی دارید اما نگران سفارتتون هستم. فعلا ب فکر اپلای باشید و نمره GRE با ی GREخوب میتونید فۆل فاند بشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    ۱- دانشگاه لیسانس : غیر انتفاعی سجاد مشهد- مهندسی برق-کنترل-معدل 13.14
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: ارومیه(دولتی-روزانه)-مهندسی برق-الکترونیک-زیر شاخه MEMS- معدل 18.8 (رتبه اول)
    ۳- نمره زبان: تافل 100 ( L25 R27 W25 S23 )
    ۴- نمره (GRE (v151/q158/4
    ۵- دو مقاله ISI و یک مقاله کنفرانس بین المللی ایندکس ieee(انگلیسی)
    ۶- یک ترم سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان مدرس ازمایشگاه (نمیدونم قابل ترجمه است یا نه)
    ۷- دانشگاههای مطرح در رشته تحصیلیم که تو امریکا جز 50 برتر یا اروپا مثل epfl و delft هلند و... بیشتر تمایل به امریکا دارم
    ۸-MEMS(سیستمهای میکروالکترومکانیکی)
    ۹-...
    ۱۰-مشکل هزینه تحصیل دارم دنبال فاند کامل هستم

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش از MIT, Harvard

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_kr نمایش پست ها
    سلام.
    مى شه رزومه بنده رو هم بررسى کنين ممنون مى شم

1.کارشناسى فيزيک.دانشگاه شيراز معدل 19.2
    2.-
    3.تافل 115
    4.Gre : 328
    5.يه مقاله ISI

شانسى براى top 20 دارم؟
    ايا اپلاى.کردن براى هاروارد و MIT کار عاقلانه ايه؟
    رزومه شما همه چیز تمام است. معدل فوق العاده اون هم برای فیزیکی که این همه مشرووطی و اخراجی میده همیشه. نمرات زبان فوق العاده. حتی شما با این که کارشناسی هستید مقاله دارید.
    اگر از من بپرسند میگم که شما دانشگاه تاپ 20 پذیرش با فاند میگیرید. اما راجب به هاواراد و MIT جدا از این فاکتورها، یکسری عوامل مهم دیگه وجود دارد. به صرف رزومه نمیتونه تضمین بکند یکی از دوستای خودم که از شریف فارغ شده بود. با رزومه تاپ با یه استاد اسکایپی صحبت کرده بود استاد ازش future trend v رو خاسته بود اون هم راجب به 10 سال اینده در زمینه کاریه خودش. ازش پرسیده بود ایدههای رو که داری برام بگو و از اینده مسیر بگو. خیلی نکات ریز هست که سخته اما باید به همچین نکات ریزی توجه کرد.
    شما حتما برای این دو دانشگاه اقدام کنید اما حتما جاهی دیگه رو هم مدنظر قرار بدبد.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : کارشناسی مکانیک جامدات.سراسری تبریز. 15.18
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : ارشد مکانیک دینامیک ارتعاشات کنترل. دانشگاه علم و صنعت ایران. 18.9
    ۳- نمره زبان : 109 ibt
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: ندادم و نمیدونم چیه چون هیچ وقت واسه امیرکا اقدام نکردم.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 21 ای اس ای. 5 غیر ای اس ای. 4 ای اس ای تحت داوری. 4 کنفرانس در المان ایتالیا یونان پرتغال . 2 کنفرانس اکسپتی در فرانسه اینگلیس 2017 ارایه. 7 کنفرانس ایران.
    ۶- سابقه کار مرتبط> از سال اپریل 2014 تا الان ریسرچ اسیستنت در المان تو کنترل و ارتعاشات.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: top 10
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: مهندسی برق کنترل. ریاضی کاربردی.
    ۹- نیم‌سال مورد نظر. هیچ ایده ای ندارم. این اولین قدمم هست و 3 ساله به اپلای فکر نکردم. I am in a black box.
    ۱۰- موارد دیگر : یه کار مشترک با استاد برق ملبورن استرالیا کردم. دو کار مشترک با دو استاد متفاوت تو اینگلیس در حال انجام. چند ورکشاپ هم با گنده های کنترل داشتم مثل rik pintelon. lennart ljung و غیره.نمیدونم ربطی دارن یا نه. ضمنا حکم شاگرد اولی علم و صنعت و شاگرد سومی تبریز رو دارم. ریکام گرفتن سخته واسم چون گاو پیشونی سفیدم... تافلم اکسپایر شده
    من سنم تازه 28 شده وقت واسه تلف کردن ندارم. اگر کسی با تجربه میتونه راهنمایی واقع بینانه به من کنه ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط p4wp4w نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : کارشناسی مکانیک جامدات.سراسری تبریز. 15.18
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : ارشد مکانیک دینامیک ارتعاشات کنترل. دانشگاه علم و صنعت ایران. 18.9
    ۳- نمره زبان : 109 ibt
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: ندادم و نمیدونم چیه چون هیچ وقت واسه امیرکا اقدام نکردم.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 21 ای اس ای. 5 غیر ای اس ای. 4 ای اس ای تحت داوری. 4 کنفرانس در المان ایتالیا یونان پرتغال . 2 کنفرانس اکسپتی در فرانسه اینگلیس 2017 ارایه. 7 کنفرانس ایران.
    ۶- سابقه کار مرتبط> از سال اپریل 2014 تا الان ریسرچ اسیستنت در المان تو کنترل و ارتعاشات.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: top 10
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: مهندسی برق کنترل. ریاضی کاربردی.
    ۹- نیم‌سال مورد نظر. هیچ ایده ای ندارم. این اولین قدمم هست و 3 ساله به اپلای فکر نکردم. I am in a black box.
    ۱۰- موارد دیگر : یه کار مشترک با استاد برق ملبورن استرالیا کردم. دو کار مشترک با دو استاد متفاوت تو اینگلیس در حال انجام. چند ورکشاپ هم با گنده های کنترل داشتم مثل rik pintelon. lennart ljung و غیره.نمیدونم ربطی دارن یا نه. ضمنا حکم شاگرد اولی علم و صنعت و شاگرد سومی تبریز رو دارم. ریکام گرفتن سخته واسم چون گاو پیشونی سفیدم... تافلم اکسپایر شده
    من سنم تازه 28 شده وقت واسه تلف کردن ندارم. اگر کسی با تجربه میتونه راهنمایی واقع بینانه به من کنه ممنون میشم.
    سلام
    اینجا تاپیک شانس پذیرش و فاند آمریکاس و برای امریکا نمره GRE لازمه. با GRE خوب شانس داری تو top10.
    یعنی چی ریکام گرفتن سخته؟ خوب اگه از استادای ایران هم نتونی بگیری از همین استادای خارجی که باهاشون کار کردی که می تونی بگیری. مسلما از استادای علم و صنعت برات بهتر می نویسن و اعتبار بیشتری دارن! (اساتید عزیز ایرانی به ادم میگن فقط 3 تا ریکام بهت میدم چون وقت ندارم!)
    اگه استرالیا بخوای بری با این مقالات تو هر دانشگاهی می تونی اسکالرشیپ رو برنده بشی.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

1-دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    موسسه غیر انتفاعی زند شیراز، مهندسی کامپیوتر، معدل17.70، نمرات تخصصی خوب هستند.

۲-ندارم

۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل)

آیلتس 6.5(s=6.5,W=6,R=7,L=6.5)

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    (141,160,3)

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).
    ندارم

۶- سابقه کار مرتبط
    پنج سال سابقه کار برنامه نویسی

۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    فرقی نمیکنه

۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    computer science

۹- نیم‌سال مورد نظر
    نیمسال اول
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    آشنایی کامل با الگوریتم های مهم در زمینه big dataو .....
    teacher assistance

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : کارشناسی صنایع.سراسری شهرستان. 15.60 دو سال آخر 17
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : ارشد صنایع. دانشگاه خوارزمی. 17.60
    ۳- نمره زبان : 92 ibt
    ۴- نمره (GRE (V 155 /Q 170/W 3 /Overall 325
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 3 تا ISI چاپ شده در ژونالهای سطح بالا، 3 تا دیگه در آستانه سابمیت کردن. در یکی از این ژورنالها هم داور هستم (نمیدونم مهم هست یا نه اصلا) دو تا ژورنال بی کیفیت هم داورم.
    ۶- سابقه کار مرتبط> 5 سال در مپنا
    ۷- دانشگاه های مورد نظر:
    1. Lehigh
    2. Arizona State University
    3. Iowa State Uni
    4. Houston
    5. Central Florida
    6. Oregon State uni

ممنون میشم دوستان مطلع نظرشونو در مورد دانشگاههایی که انتخاب کردم بگن. با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)