صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط AanahitaA نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه هنر اصفهان + مهندسی معماری + معدل 17.51
    ۲- دانشگاه شهید بهشتی + مرمت بناها و بافت های تاریخی + معدل 17.90
    ۳- نمره تافل 99 (R27 L24 S22 W26)
    ۴- نمره 306 (GRE (V144/Q162/W3.0
    ۵- یک مقاله ژورنالی در حال بررسی، یک مقاله کنفرانسی WIT press (چکیده اکسپت شده)، یک مقاله از پایان نامه در حال آماده سازی
    ۶- سابقه کار مرتبط
    ۷- دانشگاه های مورد نظر UCLA, Virginia, Colorado, Michigan
    ۸- Historic preservation, Architecture history
    ۹- fall 2017
    ۱۰- Research Assistant (1year)
    اپلیکیشن دانشگاه های فوق را ارسال کردم. برای Ph.D. شانسی وجود دارد و آیا برای دریافت RA شانسی دارم؟
    برای دانشگاه های که اپلای کردید شانس دارید ولی پروسه پذیرش برای دانشگاه هایی که انتخاب کردید به علت تاپ بودن یه مقدار غیر خطیست . توصیه می کنم برای چند دانشگاه با رنک بالاتر نیز اپلای کنید. و اصولا در نظر گرفتن چهار گزینه یه مقدار ریسکی خواهد بود و در نظر گرفتن گزینه های بیشتر قطعا شانس پذیرش و فاند را افزایش خواهد داد.
    سعی کنید در صورتی که قبلا با استادی هماهنگ نکرده اید حتما تماس با اساتید را پس از تکمیل اپلیکیشن شروع کنید تا شانس RA بیشتری داشته باشید.
    *** Never Give Up ***

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط raol نمایش پست ها
    1- سمنان .. +مهندسی معماری ... معدل 17
    2- غیر انتفاعی ..... تکنولوژی معماری .... 18.5
    3- هنوز امتحان ندادم ولی زبانم خوبه
    4- امتحان ندادم
    5- مقاله ندارم
    6- بله سابقه کار عالی و مرتبط 2 سال
    8- Construction engineering
    9- fall 2017
    برای مستر

اصلا شانسی دارم ؟
    اگر قصد اپلای برای مستر را دارید ، شانس فاند برای این دوره پایین هست . برای دوره دکترا در آمریکا نیاز به نمره زبان و GRE دارید که در صورت کسب نمرات مناسب (با توجه به معدل های خوب) شانس مناسبی خواهید داشت.
    *** Never Give Up ***

Junior Member raol آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    اگر قصد اپلای برای مستر را دارید ، شانس فاند برای این دوره پایین هست . برای دوره دکترا در آمریکا نیاز به نمره زبان و GRE دارید که در صورت کسب نمرات مناسب (با توجه به معدل های خوب) شانس مناسبی خواهید داشت.
    سلام
    ممنونم از پاسختون ... گفتید شانس پایینه ینی شانسش وجود داره... چطوری میتونم این درصد شانسو بالا ببرم؟ با مقاله؟ رزومه قوی تر؟ مسابقه؟

به صورت کلی فاند برای دوره ارشد کم هست ( دانشگاه ها بیشتر علاقه دارند بودجشون رو خرج دانشجوهای دکترا کنند، به دوستانی هم که کارشناسی دارند توصیه میکنم مستقیما برای دکترا اقدام کنند). برای آمریکا نمره GRE بسیار مهم هست (برای جاهای دیگه خیلی شاید کاربرد نداشته باشه) حداقل 310 یا 315 به بالا هر چه بالاتر بهتر. نمره تافلتون هم بهتره نزدیک به 100 باشه . و مقالات هم به قوی شدن رزومتون کمک می کنه (برای شرکت در دوره مستر خیلی حیاتی نیست ولی باشه بد نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط raol نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از پاسختون ... گفتید شانس پایینه ینی شانسش وجود داره... چطوری میتونم این درصد شانسو بالا ببرم؟ با مقاله؟ رزومه قوی تر؟ مسابقه؟
    *** Never Give Up ***

با درنظر گرفتن فرضی که برای نمره تافل گفتید باید نمره GRE مناسبی (حداقل 315، 320 و بالاتر) برای جبران معدل کارشناسی کسب کنید. (البته فکر میکنم Gmat با توجه به رشتتون). در اینصورت شانس خواهید داشت . و توصیه می کنم اگر آشنایی در یکی از ایالت های آمریکا دارید برای آن ایالت اصلا اقدام نکنید ، ممکن است در مرحله ویزا به مشکل بخورید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfahp نمایش پست ها
    1-دانشگاه شمال، مهندسی صنایع، معدل ۱۴، نمراع تخصصی خوب هستند.

2-دانشگاه علوم تحقیقات،مدیریت صنعتی، معدل.۲۰ ۱۸

3-درحال آمادگی تافل، اما توانایی گرفتن ۹۰ تا ۱۰۰ رو دارم.

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    ندارم

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).
    دو مقاله داخلی + یک مقاله isi

۶- سابقه کار مرتبط
    دو سال مشاور مدیر پروژه در پروژه سد مخزنی

۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    هر دانشگاهی که کمک هزینه تحصیلی بهتری ارایه بده اما utah در اولویت هست،یکی از بستگان اونجا هستن.

۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    مدیریت تولید، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی

۹- نیم‌سال مورد نظر
    نیمسال دوم
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    دو سال teacher assistant در دانشگاه علوم تحقیقات، تسلط کامل بر نرم افزارهای روز مرتبط با رشته
    *** Never Give Up ***

Junior Member

با درنظر گرفتن فرضی که برای نمره تافل گفتید باید نمره GRE مناسبی (حداقل 315، 320 و بالاتر) برای جبران معدل کارشناسی کسب کنید. (البته فکر میکنم Gmat با توجه به رشتتون). در اینصورت شانس خواهید داشت . و توصیه می کنم اگر آشنایی در یکی از ایالت های آمریکا دارید برای آن ایالت اصلا اقدام نکنید ، ممکن است در مرحله ویزا به مشکل بخورید.
    خب در کشور غریب آشنا داشتن خوبه ولی با این حال اگه برای ویزا مشکلی ایجاد شه باید روش فکر کرد. من دانشگاه خاصی مد نظرم نیست البته رو yale کمی تحقیق کردم. حالا با نمره gmat مناسب و حد مورد انتظاری که از نمره تافل ذکر کردم برای رنک محدود 100 شانسی وجود داره برای پذیرش؟ البته فاند یا کمک هزینه تحصیلی خوب برام اهمیت داره.

برای رشته شما فاند نسبت به رشته های مهندسی رقابتی تر هست . با کسب نمره Gmat مناسب شانس برای رنک زیر 100 خواهید داشت ولی توصیه میکنم علاوه بر در نظر داشتن رنک های مناسب خودتون رو به محدوده خاصی محدود نکنید چون آینده شما بستگی به عملکرد خودتون داره و بسیار کمتر به دانشگاهی که توش درس خوندید(تصور نکنید که مثل ایران اگر از دانشگاه X فارغ التحصیل شدید امتیاز بزرگی خواهید داشت). و گزینه کانادا هم برای شما مناسب خواهد بود ( به دلیل اهمیت بیشتر معدل ارشد).
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfahp نمایش پست ها
    خب در کشور غریب آشنا داشتن خوبه ولی با این حال اگه برای ویزا مشکلی ایجاد شه باید روش فکر کرد. من دانشگاه خاصی مد نظرم نیست البته رو yale کمی تحقیق کردم. حالا با نمره gmat مناسب و حد مورد انتظاری که از نمره تافل ذکر کردم برای رنک محدود 100 شانسی وجود داره برای پذیرش؟ البته فاند یا کمک هزینه تحصیلی خوب برام اهمیت داره.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

برای رشته شما فاند نسبت به رشته های مهندسی رقابتی تر هست . با کسب نمره Gmat مناسب شانس برای رنک زیر 100 خواهید داشت ولی توصیه میکنم علاوه بر در نظر داشتن رنک های مناسب خودتون رو به محدوده خاصی محدود نکنید چون آینده شما بستگی به عملکرد خودتون داره و بسیار کمتر به دانشگاهی که توش درس خوندید(تصور نکنید که مثل ایران اگر از دانشگاه X فارغ التحصیل شدید امتیاز بزرگی خواهید داشت). و گزینه کانادا هم برای شما مناسب خواهد بود ( به دلیل اهمیت بیشتر معدل ارشد).
    به کانادا هم میشه فکر کرد، ولی آمریکا رو زمان زیادی هست که پیگیر هستم، نظرتون درباره تجربه کاری دو سال کار به عنوان مشاور مدیر پروزه سد چیه؟ ایا تاثیر خاصی رو پذیرش داره ، منظورم رفع کردن مشکل معدل کارشناسی هست! در ضمن برای رشته مدریت هم gre رو قبول میکنن بعضی از دانشگاه ها.

Yes. Yale SOM will accept GRE scores in place of, or in addition to, GMAT scores, for applicants who have taken that test.

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه شهرستان، رشته فیزیک ، معدل 14:30
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه علوم پزشکی تهران، رشته فیزیک پزشکی ، معدل 19
    ۳- نمره زبان : تافل حدود 100
    ۴- gre هنوز ندادم ولی subject فیزیک و جنرال رو می خوام بدم و مطمئنم نمره خوبی میارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): سه کنگره داخلی، یک کنگره خارجی به صورت پوستر، 4 مقاله isi دوتا اسم اول و دو تا اسم آخر
    ۶- سابقه کار مرتبط : ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : تاپ 50 تا 100 اگه امکانش هست و با فاند کامل
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: phd فیزیک پزشکی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: fall
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : رتبه اول در دوران ارشد، تالیف یک کتاب در زمینه تخصصی،ریکام خوب از اساتید برجسته
    سوالم اینه با معدل پایین لیسانس شانش پذیرش با فاند رو دارم؟ چه کار می تونم برای جبران اون انجام بدم؟ اگه شانس پذیرش بیشتری برای دانشگاه های تاپ کانادا مثل UBC رو دارم بفرمایید.
    سپاس
    ویرایش توسط sdfarahani : December 28th, 2016 در ساعت 12:22 AM

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه شهرستان، رشته فیزیک ، معدل 14:30
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه علوم پزشکی تهران، رشته فیزیک پزشکی ، معدل 19
    ۳- نمره زبان : تافل حدود 100
    ۴- gre هنوز ندادم ولی subject فیزیک و جنرال رو می خوام بدم و مطمئنم نمره خوبی میارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): سه کنگره داخلی، یک کنگره خارجی به صورت پوستر، 4 مقاله isi دوتا اسم اول و دو تا اسم آخر
    ۶- سابقه کار مرتبط : ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : تاپ 50 تا 100 اگه امکانش هست و با فاند کامل
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: phd فیزیک پزشکی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: fall
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : رتبه اول در دوران ارشد، تالیف یک کتاب در زمینه تخصصی،ریکام خوب از اساتید برجسته
    سوالم اینه با معدل پایین لیسانس شانش پذیرش با فاند رو دارم؟ چه کار می تونم برای جبران اون انجام بدم؟ اگه شانس پذیرش بیشتری برای دانشگاه های تاپ کانادا مثل UBC رو دارم بفرمایید.
    سپاس
    سلام معدلتون از 3 چند می شه؟ با نمره جی ار ایی جنرال و سابجکت بالا شانس که حتما دارید. اینکه یه مینیمم رو ندارید خب یه پوینت منفیه، ولی خیلی دانشگاه ها به صورت کلی رزومتونو بررسی می کنن. نمره سابجکتِ خوب تاثیر مثبت داره برا معدلتون. رو رنک حساس نباشید و برای دانشگاه هایی که پوزیشن ها و ریسرچ های مرتبط دارن اپلای کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)