صفحه 7 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfahp نمایش پست ها
    به کانادا هم میشه فکر کرد، ولی آمریکا رو زمان زیادی هست که پیگیر هستم، نظرتون درباره تجربه کاری دو سال کار به عنوان مشاور مدیر پروزه سد چیه؟ ایا تاثیر خاصی رو پذیرش داره ، منظورم رفع کردن مشکل معدل کارشناسی هست! در ضمن برای رشته مدریت هم gre رو قبول میکنن بعضی از دانشگاه ها.

Yes. Yale SOM will accept GRE scores in place of, or in addition to, GMAT scores, for applicants who have taken that test.
    تاثیر میتونه داشته باشه (البته اگر جایی که قبلا کار میکردید شهرت داشته باشه مثل لب یا موسسات دانشگاهی و ...قطعا موثر تره ) ، در نهایت شما باید تلاشتون رو برای کسب نتیجه مطلوب انجام بدید و اینکه من بگم شما x درصد شانس دارید و غیره کمکی نخواهد کرد پس تمرکزتون رو روی بخش های ناتمام رزومتون معطوف کنید و به کسب نتیجه هم امیدوار باشید ، موفق باشید.
    *** Never Give Up ***

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

به کانادا هم میشه فکر کرد، ولی آمریکا رو زمان زیادی هست که پیگیر هستم، نظرتون درباره تجربه کاری دو سال کار به عنوان مشاور مدیر پروزه سد چیه؟ ایا تاثیر خاصی رو پذیرش داره ، منظورم رفع کردن مشکل معدل کارشناسی هست! در ضمن برای رشته مدریت هم gre رو قبول میکنن بعضی از دانشگاه ها.

Yes. Yale SOM will accept GRE scores in place of, or in addition to, GMAT scores, for applicants who have taken that test.
    توصیه میکنم به جایی که اشناهاتون هستن براش اپلای نکنید تا موقع ویزا گرفتان داستان درست نشه براتون.
    به دانشگاه ییل هم فکر نکنید. حتی فکرشم درست نیست!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ممنون بابت پاسختون، واقعیتش اینه که من رنک برام مهمه و اگه با معدل پایین لیسانسم امکان رفتن به این دانشگاه ها برام مقدور نباشه ترجیح می دم تو ایران بخونم. شنیده بودم دانشگاه های کانادا بیشتر از امریکا روی معدل حساس هستن برای همین سوال آخر رو پرسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    توصیه میکنم به جایی که اشناهاتون هستن براش اپلای نکنید تا موقع ویزا گرفتان داستان درست نشه براتون.
    به دانشگاه ییل هم فکر نکنید. حتی فکرشم درست نیست!
    از نظر شانس پذیرش به ییل فکر نکنم یا دلیلی دیگه ای !؟ تا اونجایی که تحقیق کردم دانشگاه خوبیه

Junior Member

سلام
    کارشناسی: عمران دانشگاه گیلان معدل 15.80
    ارشد: عمران - سازه های دریایی امیرکبیر معدل17.14
    تافل: 105
    مقاله: 1 مقاله‌ی isi به همراه دو مقاله ژورنال خارجی کا در هردوتاش نفر دوم بودم
    سابقه کار 2 سال خدمت سربازی به صورت امریه در شرک صنایع دریایی ایران صدرا و حدود 1 سال و خورده ای تا الان به صورت پیمانی با شرکت ایزو ایکو
    شانسم برای پذیرش به همراه فاند برای دانشگاه های آمریکا به چه صورت هست؟
    وضعیت کاری رشته سازه های دریایی به چه صورت هست؟

GRE هم 318 شدم
    تو چه رنکی شانس پذیرش با فاند رو دارم

1_کارشناسی مکانیک، دانشگاه سبزواربامعدل ۱۵
    2_ارشد مکانیک دانشگاه شهیدبهشتی بامعدل ۱۷
    3_تافل۹۳(r21_w24_s23_l25)
    4_جی ار ای ۳۱۰(ver144_quant166_w3)
    5_یک مقاله کنفرانس international دارم
    پذیرش فول فاند میخام از امریکا.به نظرشماچه رنکایی روبزنم که شانس پذیرش داشته باشم.اگه ی چندتادانشگاه معرفی کنید ممنون میشم.

Junior Member

از نظر شانس پذیرش به ییل فکر نکنم یا دلیلی دیگه ای !؟ تا اونجایی که تحقیق کردم دانشگاه خوبیه
    فکر میکنم منظورشون شانس پذیرش هست. ییل دانشگاش خیلی خوبه، تو آیوی لیگ هم هست.
    یه فایل پی دی اف تو قسمت پذیرش برا رشته های مهندسیش بود (تو خود سایت دانشگاه ییل)، نوشته بود پارسال برای قبول شدن تو PhD، به طور متوسط معدل لیسانس 3.8 بوده، نمره ی کوانت 168 و وربال 159. نمره تافل هم نوشته بالای 100 بوده معمولا.
    کلا سخته قبول شدن تو این دانشگاه
    ویرایش توسط eldared : December 28th, 2016 در ساعت 11:57 AM

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر .14.62
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع ، دانشگاه خوارزمی 17.91
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 97 (L=24, R=28, S=23 ,W= 22)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 312 (Q=162, V=150, W=3)
    5- تعداد مقالات : یکISI اکسپت شده، دو مقالهISI در حال revise
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی صنایع
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : North Carolina State, Pittsburgh, Buffalo university , Clemson university,Oklahoma state, Wayne state
    university Oregan state, univesity of Houston, university of central florida ,
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه TA در ارشد در درس مرتبط با موضوع پایان نامه و مقاله
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید
    معدل ۱۶.۷۰ مدیریت بازرگانی ( کارشناسی )
    ielts 7
    gre دارم میخونم ولی میتونم بالای ۳۰۰ بیارم
    رشته ای که میخوام اپلای کنم برا ارشد mba و کلا حوضه ی بیزینس
    حتما حتما نیاز به اسکالرشیپ دارم
    دانشگاه های مورد نظر :‌ george mason school of business - university of colorado denver business school - stony brook university و کلا دانشگاه های تا رنک ۲۰۰

اینم اشاره کنم هنوز ۳ ترم مونده تا کارشناسیم رو بگیرم و میتونم معدلم رو بالا بیارم و gre رو هم هر چه بیشتر بالا بیارم
    ویرایش توسط rtrt : December 28th, 2016 در ساعت 08:18 PM دلیل: ادغام

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران دانشگاه تبریز 16.52

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران ، دانشگاه شریف 15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم بالای 300 مد نظرمه
    5- تعداد مقالات : دو مقالهISI
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -civil engineering
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا و کانادا مهم نیست چه دانشگاهی فقط فاند بده

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :-
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): در حد گذران زندگی
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)