صفحه 8 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 371

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

1- مهندسی برق مخابرات خواجه نصیر- 14.30
    2-ارشد مخابرات سیستم شهید بهشتی (در زمینه رمزنگاری) 16.00
    3- IELTS هنوز ندادم ولی حدود 7
    4- GRE میتونم نمره خوبی بیارم
    5- برای آمریکا یا کانادا یا استرالیا. رنکش مهم هست ولی نه به اندازه فاندش (Full Fund)
    6- مقاله کنفرانس داخلی
    ممنون میشم راهنماییم کنین

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2017 (حتماً ارسال اول را بخوانید

معدل کارشناسیتون پایین نیست و خب بالا هم نیست ول خوبیش اینه که دردسرساز نمیشه براتون. نمرات زبان مناسب و خوبی کسب کردید. قطعا شانس دارید برای آمریکا ، من خودم توصیه نمی کنم برای رنک زیر 30 اقدام کنید چون نیاز به رزومه بهتری دارید و شانستون پایینه . برای رنک های بالاتر از 30 هم به شکل مناسبی اپلای کنید (یعنی پنج تا دانشگاه اپلای نکنید توی رنک 30 تا 40) . بین بازه 50 تا 150 شانستون خوبه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehgi نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی: عمران دانشگاه گیلان معدل 15.80
    ارشد: عمران - سازه های دریایی امیرکبیر معدل17.14
    تافل: 105
    مقاله: 1 مقاله‌ی isi به همراه دو مقاله ژورنال خارجی کا در هردوتاش نفر دوم بودم
    سابقه کار 2 سال خدمت سربازی به صورت امریه در شرک صنایع دریایی ایران صدرا و حدود 1 سال و خورده ای تا الان به صورت پیمانی با شرکت ایزو ایکو
    شانسم برای پذیرش به همراه فاند برای دانشگاه های آمریکا به چه صورت هست؟
    وضعیت کاری رشته سازه های دریایی به چه صورت هست؟

GRE هم 318 شدم
    تو چه رنکی شانس پذیرش با فاند رو دارم
    *** Never Give Up ***

برای رنک های بالاتر از 50 شانس دارید . من هم رشته شما نیستم و نمیتونم دانشگاهی به شما معرفی کنم(در صورت هم رشته بودن نیز با توجه به تفاوت در گرایش و بک گراند فکر نمی کنم شدنی باشد). برای سال بعد زمان زیادی ندارید ،شاید دوهفته. به تاپیک رشتتون سر بزنید شاید دیتابیس اساتید برای رشته شما موجود باشد تا بتوانید استفاده کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط S_behseresht نمایش پست ها
    1_کارشناسی مکانیک، دانشگاه سبزواربامعدل ۱۵
    2_ارشد مکانیک دانشگاه شهیدبهشتی بامعدل ۱۷
    3_تافل۹۳(r21_w24_s23_l25)
    4_جی ار ای ۳۱۰(ver144_quant166_w3)
    5_یک مقاله کنفرانس international دارم
    پذیرش فول فاند میخام از امریکا.به نظرشماچه رنکایی روبزنم که شانس پذیرش داشته باشم.اگه ی چندتادانشگاه معرفی کنید ممنون میشم.
    *** Never Give Up ***

برای دانشگاه هایی که گفتید شانس دارید. North carolina state به نظرم زیادی خوشبینانه هست ولی اگر در هزینه و ریکام مشکلی ندارید می تونید شانستون رو بیازمایید. clemson تا جایی که میدونم یه مقدار در پذیرش دادن سخت گیره. به نظرم بد نیست اگر یک دانشگاه دیگر در رنک های بالا اضافه کنید(wayne state) چون یک دانشگاه ممکن است ضریب اطمینان بالایی نباشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam86 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر .14.62
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع ، دانشگاه خوارزمی 17.91
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 97 (L=24, R=28, S=23 ,W= 22)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 312 (Q=162, V=150, W=3)
    5- تعداد مقالات : یکISI اکسپت شده، دو مقالهISI در حال revise
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی صنایع
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : North Carolina State, Pittsburgh, Buffalo university , Clemson university,Oklahoma state, Wayne state
    university Oregan state, univesity of Houston, university of central florida ,
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه TA در ارشد در درس مرتبط با موضوع پایان نامه و مقاله
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند
    *** Never Give Up ***

با نمره نزدیک به 300 بعید میدونم بتونید فاند بگیرید . دانشگاه هایی که بودجه مناسبی برای فاند دادن دارند نمره GRE بالایی نیاز دارند و دانشگاه هایی که به نمره GRE بالا نیاز ندارند فاند هم ندارند . دنبال نمره حداقل 310 به بالا باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mecras نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران دانشگاه تبریز 16.52

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران ، دانشگاه شریف 15
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم بالای 300 مد نظرمه
    5- تعداد مقالات : دو مقالهISI
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -civil engineering
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا و کانادا مهم نیست چه دانشگاهی فقط فاند بده

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :-
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): در حد گذران زندگی
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    *** Never Give Up ***

به استرالیا اصلا فکر نکنید برای کانادا شانستون پنجاه پنجاه هست برای رنک های متوسط . برای آمریکا در صورت کسب نمره GRE خیلی بالا شاید شانس داشته باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bezzz نمایش پست ها
    1- مهندسی برق مخابرات خواجه نصیر- 14.30
    2-ارشد مخابرات سیستم شهید بهشتی (در زمینه رمزنگاری) 16.00
    3- IELTS هنوز ندادم ولی حدود 7
    4- GRE میتونم نمره خوبی بیارم
    5- برای آمریکا یا کانادا یا استرالیا. رنکش مهم هست ولی نه به اندازه فاندش (Full Fund)
    6- مقاله کنفرانس داخلی
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    *** Never Give Up ***

Junior Member

سلام,ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید!!!!

1.دانشگاه آزاد شیراز،مهندسی صنایع-تحلیل سیستم،معدل 16.73
    2.-
    3.(IELTS score band: 6.5(L:6/R:6.5/W:6.5/S:6.5
    4.ندارم
    5.ندارم
    6.چهار سال سابقه مرتبط
    7.آمریکا،کانادا،هلند
    8.marketing یا مشابه
    9.پاییز 2017
    10.فول فاند

با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadf نمایش پست ها
    1-دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    موسسه غیر انتفاعی زند شیراز، مهندسی کامپیوتر، معدل17.70، نمرات تخصصی خوب هستند.

۲-ندارم

۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل)

آیلتس 6.5(s=6.5,W=6,R=7,L=6.5)

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    (141,160,3)

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).
    ندارم

۶- سابقه کار مرتبط
    پنج سال سابقه کار برنامه نویسی

۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    فرقی نمیکنه

۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    computer science

۹- نیم‌سال مورد نظر
    نیمسال اول
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    آشنایی کامل با الگوریتم های مهم در زمینه big dataو .....
    teacher assistance
    روی فاند در مقطع ارشد حساب نکنید ، به دلیل کم بودن فاند در این مقطع بسیار رقابتی است و نیاز به رزومه قوی دارد. برای دکتری مستقیم شانس فاند بیشتر است ولی باز نیاز به رزومه مناسبی دارد . معدل خوب هست ولی نمرات زبان نه. اگر نتایج پذیرش سال های قبل را ببینید ، نمره GRE بالایی برای دریافت فاند نیاز هست(حداقل ۳۱۰ و برای اطمینان بیشتر نمرات بالاتر). اگرچه مینیمم ایلتس را در بیشتر دانشگاه ها دارید ولی نمرات رایتینگ و اسپیکینگ می تواند بهتر شوند.
    در صورت امکان می توانید دوره ارشد را در اروپا با هزینه خودتان بگذرانید و راحت تر برای امریکا اقدام کنید.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط sheeny نمایش پست ها
    سلام,ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید!!!!

1.دانشگاه آزاد شیراز،مهندسی صنایع-تحلیل سیستم،معدل 16.73
    2.-
    3.(IELTS score band: 6.5(L:6/R:6.5/W:6.5/S:6.5
    4.ندارم
    5.ندارم
    6.چهار سال سابقه مرتبط
    7.آمریکا،کانادا،هلند
    8.marketing یا مشابه
    9.پاییز 2017
    10.فول فاند

با سپاس فراوان
    نظر دوستان دیگر را که در رشته marketing فعالیت دارند را نیز حتما جویا شوید.
    پذیرش و فاند در رشته marketing بسیار رقابتی است ( خود امریکایی ها متقاضی این رشته هستند و مثل رشته های مهندسی نیست که فقط چینی ها و هندی ها و ایرانی ها شرکت میکنند). بعید میدونم شانسی برای پذیرش و فاند داشته باشید. میتونید برای اروپا مثلا المان که هزینه ها پایین هست اقدام کنید. باز از سایر دوستان هم نظر بگیرید
    *** Never Give Up ***

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    نظر دوستان دیگر را که در رشته marketing فعالیت دارند را نیز حتما جویا شوید.
    پذیرش و فاند در رشته marketing بسیار رقابتی است ( خود امریکایی ها متقاضی این رشته هستند و مثل رشته های مهندسی نیست که فقط چینی ها و هندی ها و ایرانی ها شرکت میکنند). بعید میدونم شانسی برای پذیرش و فاند داشته باشید. میتونید برای اروپا مثلا المان که هزینه ها پایین هست اقدام کنید. باز از سایر دوستان هم نظر بگیرید
    دوست عزيز ممنونم از راهنماييتون،فقط يه مورد ديگه كه سوال دارم،فكر ميكنيد اگر بخوام بجاي ماركتينگ همون صنايع يا موارد مشابه رو انتخاب كنم براي امريكا يا كانادا شانس پذيرش به چه صورت هست؟؟!

مجددا سپاس...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)