صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73

موضوع: اقامت و پاسپورت آلمانی

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : اقامت و پاسپورت آلمانی

نوشته اصلی توسط danim
    ممنونم دوست عزیز
    ببخشید که دوباره میپرسم. پس این بیمه بازنشستگی که از حقوق من الان داره کم میشه, جایی به حساب نمیاد در آینده (الان دانشجو ام). دوستان در پستهای قبلی یه جوری اشاره کردند که انگار میتونه تاثیرگذار باشه.
    بند 3 و 4 که قطعا بله.
    م
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم اونو برای گرفتن اقامت دائم لازم دارین، نه برای پاسپورت گرفتن.

موقعی که دانشجو هستیم این پول از کجا کم میشه؟ از بیمه ای که داریم؟(health insurance)؟ من الان بیمه DAK دارم. اگر من بیمه ام رو از DAK به Mawista، که ارزونتر هست برای کسایی که بالی 30 سال هستن، تغییر بدم، آیا ممکنه این پول دیگه از من کم نشه و بعدا مشکلی برای گرفتن اقامت دائم
    ام پیش بیاد؟ پیشنهادتتون چیه؟
    مرسی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط danim
    ممنونم دوست عزیز
    ببخشید که دوباره میپرسم. پس این بیمه بازنشستگی که از حقوق من الان داره کم میشه, جایی به حساب نمیاد در آینده (الان دانشجو ام). دوستان در پستهای قبلی یه جوری اشاره کردند که انگار میتونه تاثیرگذار باشه.
    بند 3 و 4 که قطعا بله.
    م

موقعی که دانشجو هستیم این پول از کجا کم میشه؟ از بیمه ای که داریم؟(health insurance)؟ من الان بیمه DAK دارم. اگر من بیمه ام رو از DAK به Mawista، که ارزونتر هست برای کسایی که بالی 30 سال هستن، تغییر بدم، آیا ممکنه این پول دیگه از من کم نشه و بعدا مشکلی برای گرفتن اقامت دائم
    مرسی.
    کدوم پول؟ بیمه ی بازنشستگی؟ بیمه ی بازنشستگی که ربطی به بیمه ی درمانی نداره. اگر کارمند باشین که از حقوقتون کم میشه. اگر هم دانشجو باشین که خب اصلا ازتون کم نمیشه. ربطی به تغییر بیمه ی درمانی نداره اصلا.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط danim
    ممنونم دوست عزیز
    بند 3 و 4 که قطعا بله.
    م

مرسی.
    شما تا وقتی اقامت دانشجویی داری اصلا سوابق بیمه ات برای اقامت دایم حساب نمیشه. از وقتی اقامت کاری با کار تمام وقت گرفتی سوابق حساب میشه و ربطی هم به بیمه درمان نداره. بیمه بازنشستکی را نگاه میکنن.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)