صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: ایا باید همراه ریز نمرات ترجمه شده مدرک اصلی رو هم فرستاد؟

پیش فرض ایا باید همراه ریز نمرات ترجمه شده مدرک اصلی رو هم فرستاد؟؟؟؟

از راهنمایی همه دوستان ممنونم.
    1. تو همین سایت بعضیها گفتن که این مدارک فقط برای اپلای کردن هست و unofficial محسوب میشه و بعد از پذیرش باید حتما مدرک ترجمه دارالترجمه رو ارائه بدیم و دانشگاه های rank بالا اینها رو قبول ندارند. بعضی از دانشگاه های کانادا مدرک original خواسته. مثلا waterloo گفته:
    Iranian documents must be approved and stamped by the Ministry of Science, Research and Technology or Ministry of Foreign Affairs, and include a copy of the transcript and degree certificate in Farsi
    همین مساله منو به شک انداخت. چون بعضی از بچه ها گفتن که با این مدارک که دانشگاه داده پذیرش مشروط گرفتن!!!
    اما وزارت علوم کارنامه انگلیسی رو مهر نمیزنه !

2. دانشگاه تهران(فنی) کارنامه رسمی فارسی نمیده! کارنامه رسمی انگلیسی میده. کارنامه غیر رسمی فارسی (بدون مهر دانشگاه) رو آیا میشه با ارائه کارنامه انگلیسی رسمی تو یکی از این وزارت خونه ها تبدیل به رسمی کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایا باید همراه ریز نمرات ترجمه شده مدرک اصلی رو هم فرستاد؟؟؟؟

1- من که فکر نمی کنم کسی مدرک original بفرسته.
    2- نه دارالترجمه فقط مدرک فارسی با مهر وزارت علوم رو میشناسه و ترجمه رسمی میکنه.
    3- به نظر من همون 2 راه که گفتم رو برو جلو فوقش یه دانشگاه ممکنه unofficial بشی که بعدش باید پیگیری کنی که به این دلیل پروندت hold نشه
    It&#39;s just a thought, only a thought<br />If my life is for rent

Senior Member saheb آواتار ها

هيچ كس تاحالا اصل گواهي نامش را نفرستاده
    HAPPINESS

من دانشنامه و ریزنمرات ارشدم رو دارم - اما هنوز نتونستم ریزنمرات و دانشنامه کارشناسی رو از دانشگاه بگیرم - اگه فقط مدارک ارشد رو بفرستم (واسه چند تا دانشگاه تو کانادا) ازم میپذیرن یا باید حتما حتما مدارک کارشناسی رو هم بفرستم ؟ آیا تنها ریز نمرات کارشناسی کافیه ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان
    من برای یکی از کالج های کانادا اقدام کردم.. گفتن باید مدرکم توسط ICAS ارزیابی بشه .. با اونجا مکاتبه کردم میگن اصل مدرک به زبان فارسی + کپی ترجمه ها رو میخوان!!!! در حالیکه منطقیش اینه که برعکس باشه.. یعنی اصل ترجمه های رسمی + کپی مدارک فارسی.
    آخه به هر کسی مگه چند تا اصل مدرک میدن که بخوایم واسه هر جا بفرستیمش!!!
    ممنون از دوستانی که راهنماییم میکنن

سلام ببخشید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمون رو هم باید برای فاند گرفتن در مقطع دکترا ترجمه کنیم بفرستیم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)