صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 109

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

Hi Everyone
    I received an email from consulate asking me about compulsory military service. asking where I have completed, when and which branch, rank and responsibilities.
    I completed 2004 and been in Sepah and I answered these questions on interview day as officer asked me verbally.

What is your experience? I am already waiting more than 70 days on AP, does this means I am close to end of AP?

Other question is I have translated Completion Card and happy to send to consulate however they haven’t asked for. Isn’t it better I provide this document or should reply only the question they asked.

Thanks everybody for your experience.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gladstone نمایش پست ها
    Hi Everyone
    I received an email from consulate asking me about compulsory military service. asking where I have completed, when and which branch, rank and responsibilities.
    I completed 2004 and been in Sepah and I answered these questions on interview day as officer asked me verbally.

What is your experience? I am already waiting more than 70 days on AP, does this means I am close to end of AP?

Other question is I have translated Completion Card and happy to send to consulate however they haven’t asked for. Isn’t it better I provide this document or should reply only the question they asked.

Thanks everybody for your experience.
    Hi
    Is this your first update?
    I don't have the same experience, but I suggest you to send all the documents that are related to their questions and attach your military service card.
    No one knows how many days it will take that your status turns to completed but I think it will take a month.
    Are you a PhD student or ...?

Junior Member

سلام دوستان
    من هم کامپلیت شدم. خدا رو شکر. ایشالا بقیه هم خیلی خیلی زود کلییر بشن و خوشحال. برای من 80 روز طول کشید. با آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member

سلام
    من امروز کیسم تو واشنگتن بعد 60 روز یه اپدیت خورد ولی هنوز کامپلیت نشده.کسی میدونه این اپدیته به چه معنیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arasils نمایش پست ها
    سلام
    من امروز کیسم تو واشنگتن بعد 60 روز یه اپدیت خورد ولی هنوز کامپلیت نشده.کسی میدونه این اپدیته به چه معنیه ؟
    فکر کنم کلییر شدید چون برای من بعد از 80 روز آپدیت که شد سایت آنکارا نگاه کردم کامپلیت شدم. ولی اگه دوستان هم نظری دارن بگن

سلام
    منم كيسم بعد ٦٠ روز آپديت شده ولي سايت آنكارا هيچ تغييري نكرده. چكاري ميشه كرد؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    منم کیسم بعد 60 روز آپدیت شده تو واشنگتن و لی آنکارا هنوز کلیر نشدم، به نظرتون یعنی این کلیرنس نهایی هست؟ یعنی سه شنبه کلیر میشیم؟
    با تشکر

Junior Member

بعضی وقت ها یک دو یا چندتا آپ دیت سایت واشنگتن میخوره بعد آنکارا کلیر میشه، بعضی وقت ها هم آنکارا کلیر میشه ولی واشنگتن AP میمونه تا ویزا رو دریافت کنین هم تو AP میمونه زیاد مثکه حساب کتابی نیست به هر حال به نظر من مرجع سایت آنکاراس، موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    منم کیسم بعد 60 روز آپدیت شده تو واشنگتن و لی آنکارا هنوز کلیر نشدم، به نظرتون یعنی این کلیرنس نهایی هست؟ یعنی سه شنبه کلیر میشیم؟
    با تشکر
    دوستانی که گفتن اپدیت شدن ولی هنوز کلیر نشدن میشه بگن که نتیجه چی شد؟؟ منم امروز بهم اپدیت خورد.

هنوز هيچ اتفاقي نيفتاده. اين چند روز تعطيل بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)