صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2017

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2017

دوستان و همراهان گرامی،

لطفا ازین موضوع برای بیان سوال ها و تجربه های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی (بازدید کنندگان، کار و ...) سفارت ایالات متحده در انکارا در سال 2017 استفاده کنید.
    برای مشاهده وضعیت کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی انکارا در سال 2016 به این موضوع مراجعه کنید.

به امید موفقیت تک تک شما عزیزان
    ویرایش توسط rtrt : December 18th, 2016 در ساعت 05:53 AM

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2017

سلام بچه ها این جا چرا خبری نیست کسی اطلاع جدیدی نداره ار توریستیا از انکارا کسی آپدیت یا کلیر نشده من الان 7 ماه هست که منتظر کلیر هسم و خبری نیست

Junior Member

سلام
    من هفته قبل کپی‌ پایان خدمتم را برا سفارت فرستادم چون دوباره با ایمیل از من در مورد سربازی پرسیده بودن (س پ بودم بین سالهای ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۳) هر چند این سوالات رو روز مصاحبه هم پرسیده بودن. من ۲ نوامبر برای ویزا ل۱ (ویزای انتقال نیروی شرکت آمریکایی از شعبه خارج آمریکا به داخل آمریکا) در ملبورن مصاحبه داشتم.
    کسی‌ تجربه داره که خواستن اطلاعات مجدد از سربازی (ولی‌ این دفعه مکتوب ) دلیل بر چیز خاصی‌ هست؟ کی‌ این داستان به ته میرسه؟
    مخلصیم

Junior Member

سلام، فكر ميكنيد روند كليرنس ويزاهاي توريستي الان تغيير كنه؟ كسي يه آمار كلي از كليرنس ها داره اينجا؟

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 20

سلام دوستان
    ماه دیگه 1 ساله که منتظرم و هیچ خبری نشد
    کسی خبری نداره مث من هم کسی هست اینجا هنوز امیدوار باشیم یا بیخیالش بشیم دیگه

Junior Member

سلام دوست عزیز
    منم حدود یکساله که منتظرم
    مثل اینکه کلیرنس توریستی پروسه طولانی و متفاوتی داره جدیدا

Junior Member

سلام ما هم 12 ماه july میشه یکسال البته از دبی اقدام کردیم
    هیچ اتفاقی هم تا حالا روی کیسمون نیفتاده
    دوستان لطفا اگر خبری چیزی شد لطفا اطلاع رسانی کنید

Junior Member

من هم مثل دوسته قبلی که پست گذاشتن از آنکارا اقدام نکردم
    من الان تویه 10 ماه هستم از نیکوزیا تو قبرس
    همیشه گفتم و تویه پست هایه دیگه خودم هم می نویسم که امیدوارم دوستان اسمه اینو منفی گرایی نذارن ولی فکر می کنم ما باید واقعگرا باشیم تا خوشبین
    بله من امید دارم که کلیر خواهم شد و امیدوارم برایه همه شما دوستان محترم به زودی زود انجام بشه ولی این پروسه چقدر طولانی میشه واقعا هیچ کاری نمیشه کرد!
    این جوابه ایمیل اتوماتیک از پیش نوشته شده هم که همیشه می دن واقعا خیلی خیلی جالبه!!! 'Dear Mr .. we tank you for your continued patience and cooperation'
    و پرونده شما از دست ما خارجه!
    مساله صبر یا تحمل من نیست چون کاری از دستم بر نمیاد ولی واقعا بیشترین چیزی که به شخصه منو اذیت می کنه گاهی اوقات اینه که چرا من یا ما باید اینجوری رفتار بشه
    با ما! من خیلی کشورها رفتم و ویزا گرفتم ولی بعضی مواقع احساسه بی احترامی به آدم دست می ده این بحث خیلی طولالی هست و مطمئنا مربوط به این تاپیک نیست ولی
    نمدونم این هویت یا nationality یا اینکه چطور با یه آمریکایی برایه سفر به ایران برخورد میشه و متاسفانه این دولته جدیده آمریکا و و و ....!!!
    آرزویه سلامتی و خبرهایه خوب برایه همه شما دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Aphsheen نمایش پست ها
    من هم مثل دوسته قبلی که پست گذاشتن از آنکارا اقدام نکردم
    من الان تویه 10 ماه هستم از نیکوزیا تو قبرس
    همیشه گفتم و تویه پست هایه دیگه خودم هم می نویسم که امیدوارم دوستان اسمه اینو منفی گرایی نذارن ولی فکر می کنم ما باید واقعگرا باشیم تا خوشبین
    بله من امید دارم که کلیر خواهم شد و امیدوارم برایه همه شما دوستان محترم به زودی زود انجام بشه ولی این پروسه چقدر طولانی میشه واقعا هیچ کاری نمیشه کرد!
    این جوابه ایمیل اتوماتیک از پیش نوشته شده هم که همیشه می دن واقعا خیلی خیلی جالبه!!! 'Dear Mr .. we tank you for your continued patience and cooperation'
    و پرونده شما از دست ما خارجه!
    مساله صبر یا تحمل من نیست چون کاری از دستم بر نمیاد ولی واقعا بیشترین چیزی که به شخصه منو اذیت می کنه گاهی اوقات اینه که چرا من یا ما باید اینجوری رفتار بشه
    با ما! من خیلی کشورها رفتم و ویزا گرفتم ولی بعضی مواقع احساسه بی احترامی به آدم دست می ده این بحث خیلی طولالی هست و مطمئنا مربوط به این تاپیک نیست ولی
    نمدونم این هویت یا nationality یا اینکه چطور با یه آمریکایی برایه سفر به ایران برخورد میشه و متاسفانه این دولته جدیده آمریکا و و و ....!!!
    آرزویه سلامتی و خبرهایه خوب برایه همه شما دوستان
    دوست عزیز،
    شما داری فقط از طولانی شدن زمان کلیرنست می کشی، خودت رو بذار جای ماهایی که اینجا داریم زندگی می کنیم. دانشجوهایی که از ترس اینکه برگشتشون مشکل ساز شده، سالها عزیزانشون رو ندیدن. کسایی که از ترس دیپورت شدنشون، صبح تا شب کارفرما ازشون بیگاری می کشه و ... .
    به هر حال امیدوارم ویزاتون سریعتر صادر بشه. اصلاً فرآیند عجیبی رو طی نمی کنید. کلیرنس ویزای غیر تحصیلی بین 1 ماه تا گاهاً سه سال طول می کشه. به طور نمونه مادر و پدر دوست من 10 ژوئن 2016 مصاحبه کردن و هفته پیش کلیر شدن. متاسفانه پرونده های توریستی اصلاً برای سفارت در اولویت نیست و اول پرونده های دانشجویی، بیزینسی و اقامتی رو کلیر می کنن. برای همینه که طولانی میشه.
    صبر داشته باشید، دیر یا زود کلیر میشید و ویزاتون صادر میشه
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    شما داری فقط از طولانی شدن زمان کلیرنست می کشی، خودت رو بذار جای ماهایی که اینجا داریم زندگی می کنیم. دانشجوهایی که از ترس اینکه برگشتشون مشکل ساز شده، سالها عزیزانشون رو ندیدن. کسایی که از ترس دیپورت شدنشون، صبح تا شب کارفرما ازشون بیگاری می کشه و ... .
    به هر حال امیدوارم ویزاتون سریعتر صادر بشه. اصلاً فرآیند عجیبی رو طی نمی کنید. کلیرنس ویزای غیر تحصیلی بین 1 ماه تا گاهاً سه سال طول می کشه. به طور نمونه مادر و پدر دوست من 10 ژوئن 2016 مصاحبه کردن و هفته پیش کلیر شدن. متاسفانه پرونده های توریستی اصلاً برای سفارت در اولویت نیست و اول پرونده های دانشجویی، بیزینسی و اقامتی رو کلیر می کنن. برای همینه که طولانی میشه.
    صبر داشته باشید، دیر یا زود کلیر میشید و ویزاتون صادر میشه
    موفق باشید
    دوست عزیز من از صمیم قلب برایه شما و افرادی مثل شما آرزویه موفقیت می کنم و تبریک به تمامه دوستانی که ویزایه دانشجویی و یا کاری و اینکه بستگانی اونجا دارن با هر نوع ویزایی با این فرمان جدید.
    من صادقانه از این صحبت هایه کلیشه ایی نمی تونم بکنم که من به ایرانی بودن خودم می بالم بله من یک ایرانی هستم ولی بدم نمیومد راستیش برایه مثال متولد سوئیس یا یه شهروند کانادایی می بودم کسی که با سفارتخانه و اخذ روادید بیگانه هست و فقط تنها چالش بزرگش جمع کردن کوله پشتیش و گرفتن پاسپورنش و رفتن به مقصدش هست. حرفه شما کاملا درسته و من در یه پست دیگه ایی اشاره کردم که ویزایه توریستی به هیچ وجه در اولویت نیست مساله همنجور که گفتم طرز برخورد که همون مدت زمانه طولانی کلیرنس هست روش ناصحیح و غیر عادلانه ایی هست
    موفق باشید در تمام مراحل زندگی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)