صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 109

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    سلام رفقا

میخوام بیام یه چیزی بزنم که هم یه رکوردی زده باشم، هم یه دلداری به بچه هایی که ویزاشون دیر اومده بدم که زیاد ناراحت نباشن چون از اونا بدتر هم هستن )
    من مصاحبه ام ۲۹ آگوست بود، و تا ۴ روز پیش هیچ خبری نشده بود و علی رغم ایمیل هام همیشه یک جواب تمپلیت میدادن.
    خلاصه ۴ ژانویه سایت واشنگتن آپدیت شد (البته همچنان زده administrative processing). ولی نمیتونم سایت سفارت رو باز کنم. با وی پی ان دانشگاه و قند شکن هم امتحان کردم.

کسی دیگه ای همچین مشکلی با سایت سفارت داره؟
    سلام
    اونطور که من شنیدم آپدیت سایت واشنگتون به منزله کلیر هست. به نظر من با توجه به اینکه سایت دبی مشکل داره موقتا ( منم تایید میکنم) برای اینکه زمان رو از دست ندید به کنسولگری دبی ایمیل بزنید و بگید که کیس شما در سایت واشنگتون آپدیت شده ولی نمیتونید وارد سایت dubainiv بشید ( اونا حتما میدونند وقتی سایتشون مشکل پیدا میکنه) و فکر کنم اونا ایمیل هپی رو براتون بفرستند.

Junior Member

دوستان ایمیل سفارت دوبی اینه؟ esee_contactus+ae+info+en@visaops.net

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Narsi_A نمایش پست ها
    سلام
    بله همونطور که فرمودید به شروع کلاسها نمیرسیم ولی هنوز میشه با Late arrival این ترم رو داشت. من ایمیل زدم و از دانشگاه درخواست کردم که برام نامه Late arrival بفرستند
    سلام چند روز دیرتر میتونیم بریم با late arrival?

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Gladstone نمایش پست ها
    سلام
    من متوجه نمیشم وقتی‌ میگن سایت واشنگتن و سایت سفارت. من ملبورن مصاحبه داشتم و برا کلیرنس این سایت را چک می‌کنم.
    https://ceac.state.gov/ceac

و برا چک هم از یه از آی‌ دی که موقع سابمیت فرمDS-160 میدن استفاده می‌کنم (که ترکیب ۱۰ حرف و رقم هست و با AA شروع می‌شه)

سایت سفارت اطلاعاتی‌ برا کلیرنس نداره !!!! کسی‌ نظری داره؟ مرسی‌
    سلام
    اینکه سایت سفارت کیس نامبر کسانی که کلیر شدن رو می ذاره برای بعضی از سفارت ها صادقه (من فقط برای اون سه سفارت اصلی دیدم که اینطوری باشه...). شما می تونید اطلاعاتتون رو توی همون سایتی که لینکش رو گذاشتید چک کنید که البته همونیه که بقیه بهش می گن سایت واشینگتن. برای شما به احتمال خیلی زیاد وقتی که نتیجه کلیرنس مشخص بشه ایمیل می فرستند و ازتون درخواست می کنند پاسپورتتون رو بفرستید (اگه قبلا ازتون پاسپورت رو نگرفتن). شرایط من وقتی که از کانادا اقدام کردم همین طور بود.

Junior Member

سلام
    شاید سوالم تکراری باشه ولی دغدغه خیلی هاست:
    ویزای مالتیپل تاریخ اکسپایر داره؟
    اگر الان پیکاپ کنم (ویزای مالتیپل) میتونم شهریور برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط misama نمایش پست ها
    سلام چند روز دیرتر میتونیم بریم با late arrival?
    سلام
    والا اون طور که من تحقیق کردم شماره سویس تا یک ماه بعد از تاریخ روی I20 همچنان معتبره و دانشگاه میتونه تا یک ماه بعد از شروع ترم ما رو ثبت نام و سویس رو فعال کنه ولی هر دانشگاه این کار رو نمیکنه . مثلا دانشگاه من میگه اگر دو هفته کلاسها رو از دست بدی بهتره دیفر کنی برای ترم بعد چون نمیتونی خودت رو برسونی به درسها. برای همین شما باید با دانشگاه در این خصوص صحبت کنید و نامه موافقت یا همون Late arrival رو ازشون بگیرید

Junior Member

سلام ببخشید من دیروز وقت مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم. من تاریخ ورودم در فرم DS2019 (برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم) خورده 25 ژانویه با توجه به اینکه الان تازه کلیرنسم شروع شده و حداقل یک ماهی طول میکشه الان من چیکار باید بکنم؟ از استاد بخوام دوباره برام بفرسته؟ تاریخشو کی بزنه اخه من که نمیدونم کی کلیرنسم میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3340 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دیروز وقت مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم. من تاریخ ورودم در فرم DS2019 (برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم) خورده 25 ژانویه با توجه به اینکه الان تازه کلیرنسم شروع شده و حداقل یک ماهی طول میکشه الان من چیکار باید بکنم؟ از استاد بخوام دوباره برام بفرسته؟ تاریخشو کی بزنه اخه من که نمیدونم کی کلیرنسم میاد
    It may take up to 6 months

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط new_st نمایش پست ها
    سلام
    شاید سوالم تکراری باشه ولی دغدغه خیلی هاست:
    ویزای مالتیپل تاریخ اکسپایر داره؟
    اگر الان پیکاپ کنم (ویزای مالتیپل) میتونم شهریور برم؟
    شما مگه قبل از پیک آپ می دونید که ویزاتون مالتیپله؟ حتی اگه بهتون آفبسر گفته باشه هم خیلی قابل اطمینان نیست تا قبل از اینکه ویزا صادر بشه... به هر حال ویزای مالتیپل اعتبارش معمولا دو ساله هست و قاعدتا شما می تونید هر موقعی تا پایان اعتبار ویزا وارد بشید. اما منطقی تر اینه که برای هر نوع ویزا اگه قراره شهریور برید بهشون بگید اعتبار ویزاتون رو دیرتر بزنند یا اینکه دیرتر پیک اپ کنید. مخصوصا اینکه به هر حال موقع ورود باید آی-۲۰ یا هر مدرکی که ارایه می کنید آپدیت شده باشه و اگه تاریخ ورودتون تغییر کنه بهتره سفارت بدونه. اگر هم که الان از تاریخ آی-۲۰ اولتون گذشته باشه که باید بهشون جدیدش رو بدید برای پیک آپ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1234 نمایش پست ها
    It may take up to 6 months
    درسته به نظر شما من الان چیکار باید بکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)