صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 109

موضوع: دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    به سلامتیمبارک باشه، رشته اتون چی بود دوست عزیز و اینکه مصاحبه اتون کی بود؟ چند تا آپدیت داشتین؟به امید کلیر شدن همه دوستان.
    سلام
    خیلی متشکرم. رشته مهندسی عمران. دانشجوی ریترنینگ. مصاحبه 13 اکتبر بود و فقط یک آپدیت بعد از 83 روز که همون کلیر شدنم بود. امیدوارم مال همه خیلی زود بیاد.

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی سال سوم مدیریت هستم و دفعه اول ویزای مالتیپل گرفتم از آنکارا. برای ژانویه اومدم ایران و ۷ دسامبر وقت مصاحبه داشتم در دوبی. تا الان کلیرینسم طول کشیده. سوالم اینه که کیس نامبری که مصاحبه کننده مینویسه روی کاغذ میده چند تا عدد داره؟ برای من یازده عدد داره و وقتی در سایت واشنگتن میزنم مینویسه این کیس نامبر اشتباهه! امکانش هست که آفیسر اشتباه نوشته باشه؟ از چه راه دیگه ای میتونم وضعیت ویزا رو چک کنم؟
    دوستانی که امسال ریترنینگ بودن خواهش میکنم بگید چقدر طول کشید کار ویزاتون؟ من این ترم کلاس درس میدم و رسیدنم خیلی حیاتی هست.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrama نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی سال سوم مدیریت هستم و دفعه اول ویزای مالتیپل گرفتم از آنکارا. برای ژانویه اومدم ایران و ۷ دسامبر وقت مصاحبه داشتم در دوبی. تا الان کلیرینسم طول کشیده. سوالم اینه که کیس نامبری که مصاحبه کننده مینویسه روی کاغذ میده چند تا عدد داره؟ برای من یازده عدد داره و وقتی در سایت واشنگتن میزنم مینویسه این کیس نامبر اشتباهه! امکانش هست که آفیسر اشتباه نوشته باشه؟ از چه راه دیگه ای میتونم وضعیت ویزا رو چک کنم؟
    دوستانی که امسال ریترنینگ بودن خواهش میکنم بگید چقدر طول کشید کار ویزاتون؟ من این ترم کلاس درس میدم و رسیدنم خیلی حیاتی هست.
    ممنونم
    درسایت.بایدشماره.فرم.DS160رو. اردکنید

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون. موضوع اینه که در سایت واشنگتن هم میشه شماره ی دی اس ۱۶۰ رو وارد کرد و هم کیس نامبر رو. من وقتی کیس نامبر رو وارد کردم برای امتحان کردن که کار میکنه یا نه نوشت که این کیس نامبر اشتباهه. برای همین میترسم که وقتی در سایت دوبی هم چک میکنم شماره ی اشتباه رو بزنم. در سایت واشنگتن یک نمونه نوشته برای کیس نامبر که تعداد اعدادش از ۱۱ عدد بیشتر هست. برای همین من شک کردم که شماره ی من اشتباهه!

نقل قول نوشته اصلی توسط paghard نمایش پست ها
    درسایت.بایدشماره.فرم.DS160رو. اردکنید

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون. موضوع اینه که در سایت واشنگتن هم میشه شماره ی دی اس ۱۶۰ رو وارد کرد و هم کیس نامبر رو. من وقتی کیس نامبر رو وارد کردم برای امتحان کردن که کار میکنه یا نه نوشت که این کیس نامبر اشتباهه. برای همین میترسم که وقتی در سایت دوبی هم چک میکنم شماره ی اشتباه رو بزنم. در سایت واشنگتن یک نمونه نوشته برای کیس نامبر که تعداد اعدادش از ۱۱ عدد بیشتر هست. برای همین من شک کردم که شماره ی من اشتباهه!

سلام
    اونطور که من میدونم در سایت واشنگتون کیس نامبر جواب نمیده. درسته که یک حالت انتخاب گذاشته ولی کار نمیکنه. شما با شماره DS چک کن اونجا.
    و در سایت سفارت برعکس یعنی فقط باید کیس نامبر رو وارد کنید تا بتونید وارد شید.
    کیس نامبر 11 رقمه. اگر بازم شک دارید نامه بزنید به کنسولگری اطلاعاتتون و بدید و بگید این عدد کیس نامبر درسته یا نه یا چی.
    من خودم یه عدد بود نمیدونستم افیسره نوشته 4 یا 9 ایمیل زدم اونا هم جواب دادند و صحیحش رو گفتند بهم.
    منم 14 دسامبر سفارت بودم . کلاسام 12 ژانویه شروع میشه و هنوز هم منتظر جواب کلیر هستم
    امیدوارم خودم و همه دوستان به این ترم برسیم

Junior Member

سلام رفقا

میخوام بیام یه چیزی بزنم که هم یه رکوردی زده باشم، هم یه دلداری به بچه هایی که ویزاشون دیر اومده بدم که زیاد ناراحت نباشن چون از اونا بدتر هم هستن )
    من مصاحبه ام ۲۹ آگوست بود، و تا ۴ روز پیش هیچ خبری نشده بود و علی رغم ایمیل هام همیشه یک جواب تمپلیت میدادن.
    خلاصه ۴ ژانویه سایت واشنگتن آپدیت شد (البته همچنان زده administrative processing). ولی نمیتونم سایت سفارت رو باز کنم. با وی پی ان دانشگاه و قند شکن هم امتحان کردم.

کسی دیگه ای همچین مشکلی با سایت سفارت داره؟

Junior Member

سلام بله من هم همین مشکل رو دارم و هر چند وقت یه بار سایت سفارت هیچ جوره باز نمیشه و بعدا خودش درست میشه. امروز و دیروز که تعطیل بودن البته و چیزی رو از دست ندادید که نتونستید چک کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    سلام رفقا

میخوام بیام یه چیزی بزنم که هم یه رکوردی زده باشم، هم یه دلداری به بچه هایی که ویزاشون دیر اومده بدم که زیاد ناراحت نباشن چون از اونا بدتر هم هستن )
    من مصاحبه ام ۲۹ آگوست بود، و تا ۴ روز پیش هیچ خبری نشده بود و علی رغم ایمیل هام همیشه یک جواب تمپلیت میدادن.
    خلاصه ۴ ژانویه سایت واشنگتن آپدیت شد (البته همچنان زده administrative processing). ولی نمیتونم سایت سفارت رو باز کنم. با وی پی ان دانشگاه و قند شکن هم امتحان کردم.

کسی دیگه ای همچین مشکلی با سایت سفارت داره؟

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون
    امیدوارم ویزای شما هم هر چه زودتر بیاد. با این حساب حتی اگه مثلا یکشنبه هم کلیر شیم نمیرسیم به ترم و به پرواز چون پیک آپ ویزا خودش یک هفته طول میکشه. درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Narsi_A نمایش پست ها
    سلام
    اونطور که من میدونم در سایت واشنگتون کیس نامبر جواب نمیده. درسته که یک حالت انتخاب گذاشته ولی کار نمیکنه. شما با شماره DS چک کن اونجا.
    و در سایت سفارت برعکس یعنی فقط باید کیس نامبر رو وارد کنید تا بتونید وارد شید.
    کیس نامبر 11 رقمه. اگر بازم شک دارید نامه بزنید به کنسولگری اطلاعاتتون و بدید و بگید این عدد کیس نامبر درسته یا نه یا چی.
    من خودم یه عدد بود نمیدونستم افیسره نوشته 4 یا 9 ایمیل زدم اونا هم جواب دادند و صحیحش رو گفتند بهم.
    منم 14 دسامبر سفارت بودم . کلاسام 12 ژانویه شروع میشه و هنوز هم منتظر جواب کلیر هستم
    امیدوارم خودم و همه دوستان به این ترم برسیم

Junior Member

سلام
    من متوجه نمیشم وقتی‌ میگن سایت واشنگتن و سایت سفارت. من ملبورن مصاحبه داشتم و برا کلیرنس این سایت را چک می‌کنم.
    https://ceac.state.gov/ceac

و برا چک هم از یه از آی‌ دی که موقع سابمیت فرمDS-160 میدن استفاده می‌کنم (که ترکیب ۱۰ حرف و رقم هست و با AA شروع می‌شه)

سایت سفارت اطلاعاتی‌ برا کلیرنس نداره !!!! کسی‌ نظری داره؟ مرسی‌

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون
    امیدوارم ویزای شما هم هر چه زودتر بیاد. با این حساب حتی اگه مثلا یکشنبه هم کلیر شیم نمیرسیم به ترم و به پرواز چون پیک آپ ویزا خودش یک هفته طول میکشه. درسته؟
    سلام
    بله همونطور که فرمودید به شروع کلاسها نمیرسیم ولی هنوز میشه با Late arrival این ترم رو داشت. من ایمیل زدم و از دانشگاه درخواست کردم که برام نامه Late arrival بفرستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)