صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 128

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    ببخشید - حواسم نبود دوست خوب که جواب داده بودین - بازم ممنون
    خواهش می کنم گویا خیلی استرس دارید
    ولی خب تبریک میگم که وارد کلیرنس شدید چرا که معمولا آنهایی که وارد کلیرنس می شوند در آخر کلیر هم می شوند و ویزا را می گیرند اما خب دیر یا زود دارد. در مورد آن پرسشهایی که برایتان ایمیل شد و فکر می کنم پرسشهایی در مورد فعالیت شما و مسافرتهای شما در 15 سال اخیر باشد (برای من که این بود ) با دقت و تمام و کمال پاسخ دهید. اگر از شما در مورد اکانتهای فیس بوک و تلگرام و آدرس ایمیل ها پرسیده اند حتما صادقانه پاسخ دهید.
    اما در مورد چک کردن کیستان شما باید به این سایت بروید:
    https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...zCYubaSQI+RA==
    در ضمن باید خیلی صبور بود چون گاهی کلیرنس یک هفته طول میکشد گاهی هفت ماه!

مرسی- بله استرس دیروز هنوز مونده- یعنی این که گفته برین تو سایت 500 SEND REQUEST رو بزنین رو کاری نباید بکنیم / بعد که شماره ها اعلام شد باید چیکار کنیم ؟ من باید اصل I-20 رو همراه پاسپورت بفرستم ؟ یا تو سایت بفرستم ؟
    بازم ممنون که وقت می گذارید

مرسی- بله استرس دیروز هنوز مونده- یعنی این که گفته برین تو سایت 500 SEND REQUEST رو بزنین رو کاری نباید بکنیم / بعد که شماره ها اعلام شد باید چیکار کنیم ؟ من باید اصل I-20 رو همراه پاسپورت بفرستم ؟ یا تو سایت بفرستم ؟
    بازم ممنون که وقت می گذارید
    من این 500 SEND REQUEST را نمی دانم چیست! می توانید به همان ایمیلی که آن پرسشها برایتان فرستاده است این مورد را بپرسید! اما هنگامی که کلیر شدید باید اصل آی بیست و پاسپورت را بفرستید چون قرار است ویزای امریکا در پاسپورتتان زده شود پس نیاز فیزیکی به آن هست.
    خود سفارت معمولا اگر چیزی مدرکی نیاز داشته باشد در طول دوران کلیرنس معمولا با ایمیل اطلاع می دهد مثلا می گوید رزومه ات را بفرست یا ریسرچ پلن ....و نیازی نیست شما خودتان کاری انجام دهید.

کسی می تونه نمونه برگه ای که برای کلیرنس دادن بهشو بذاره اینجا؟

بعد كه جواب سوال هاي سفارت رو مي فرستيم برامون دليوري مياد يا ته؟اگر مياد چقدر طول ميكشه تا ايميل دريافت رو بزنن؟

[QUOTE=sarah9093;2496128]من این 500 SEND REQUEST را نمی دانم چیست! می توانید به همان ایمیلی که آن پرسشها برایتان فرستاده است این مورد را بپرسید! اما هنگامی که کلیر شدید باید اصل آی بیست و پاسپورت را بفرستید چون قرار است ویزای امریکا در پاسپورتتان زده شود پس نیاز فیزیکی به آن هست.
    خود سفارت معمولا اگر چیزی مدرکی نیاز داشته باشد در طول دوران کلیرنس معمولا با ایمیل اطلاع می دهد مثلا می گوید رزومه ات را بفرست یا ریسرچ پلن ....و نیازی نیست شما خودتان کاری ا

بعد كه جواب سوال هاي سفارت رو مي فرستيم برامون دليوري مياد يا ته؟اگر مياد چقدر طول ميكشه تا ايميل دريافت رو بزنن؟
    بله معمولا همانروز آن ایمیل را دریافت می کنید. فقط با دقت و با حوصله به پرسشها پاسخ دهید. در طول دوره ی کلیرنس اگر نیاز به مدرکی چیزی بود خود سفارت به شما ایمیل خواهد زد پس نگران ناقص بودن مدارک نباشید.

من همون سه ساعت بعد ايميل سفارت بهشون حراب دادم و ريپلاي كردم هيچ جوابي مبني بر دليوري نيومده. شما مطمئنين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    بله معمولا همانروز آن ایمیل را دریافت می کنید. فقط با دقت و با حوصله به پرسشها پاسخ دهید. در طول دوره ی کلیرنس اگر نیاز به مدرکی چیزی بود خود سفارت به شما ایمیل خواهد زد پس نگران ناقص بودن مدارک نباشید.

من همون سه ساعت بعد ايميل سفارت بهشون حراب دادم و ريپلاي كردم هيچ جوابي مبني بر دليوري نيومده. شما مطمئنين؟
    من سفارت قبرس بودم همانروز پاسخ داد. و دوستانی هم که دبی بودند تا فردایش پاسخ گرفتند. و بنده هم عرض کردم "معمولا" چون این قانون نیست که حتما جواب دهند. و یک نکته ای هم باید ذکر کنم که این سفارت امریکا در ارمنستان در پاسخگویی خیلی کند است! من زمانی که می خواستم وقت بگیرم به سفارتهای زیادی ایمیل زدم و همانروز از خیلی هایشان پاسخ گرفتم جز ارمنستان!! فکر کنم ده روز بعد پاسخ داد یعنی زمانی که من دیگر وقت سفارت را تعیین کرده بودم!!
    حالا هم اصلا نگران نباشید یک چند روزی صبر کنید اگر پاسخ ندادند یک ایمیل بزنید و جویا شوید! چون شاید این سفارت رسمش نیست که دلیوری بفرستد!

Junior Member

من 20 نوامبر کلیرنس خوردم و یک روز بعد سوال امد برام و 23 نوامبر جواب دادم به سوالات ولی برای منم کانفرم مبنی براینکه سوالات را دریافت کردند نیومده. ممنون میشم از دوستان که بگن کانفرمیشن چند روزه میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vvd نمایش پست ها
    من 20 نوامبر کلیرنس خوردم و یک روز بعد سوال امد برام و 23 نوامبر جواب دادم به سوالات ولی برای منم کانفرم مبنی براینکه سوالات را دریافت کردند نیومده. ممنون میشم از دوستان که بگن کانفرمیشن چند روزه میاد؟
    سلام
    شاید اصلا ارمنستان روالش اینگونه نباشد که حتما ایمیل تایید را بفرستد. من سفارت امریکا در قبرس را می دانم که اینگونه است دبی هم از دوستان شنیده ام . ولی در مورد ارمنستان نه چیزی در این مورد نشنیده ام. ولی اگر واقعا اینمورد شما را نگران کرده یک ایمیل بهشان بزنید و بپرسید که آیا پاسخ های شما به دستشان رسیده است یا نه.
    پیروز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)