صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 128 , از مجموع 128

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

Banned

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

دوستان من 10 می مصاحبه داشتم اما هنوز خبری نشده از ویزا یا حتی ریجکت. دیفر کردم واسه اسپرینگ اما داریم به ژانویه هم نزدیک میشیم. سفارت هم میگه منتظر باشید. دیگه نمیدونم چکار کنم. از دوستان کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hzamanian63 نمایش پست ها
    دوستان من 10 می مصاحبه داشتم اما هنوز خبری نشده از ویزا یا حتی ریجکت. دیفر کردم واسه اسپرینگ اما داریم به ژانویه هم نزدیک میشیم. سفارت هم میگه منتظر باشید. دیگه نمیدونم چکار کنم. از دوستان کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟
    سلام گرامی
    واقعا متاسفم .نمی دانم شما گپ داشتید مشابهت اسمی با عده ی زیادی داشته اید رشته اتان حساس است یا نه...که اینقدر کلیرنستان طولانی شده من چند نفر که مصاحبه اشان در ماه جون بودند را می شناختم که ماه پیش کلیر شدند!
    در خود سایت وزارت امور خارجه امریکا گویا فرمی هست برای کسانی که کلیرنسشان طولانی هست که آن را پر می کنند ولی خب بیشتر حالت آماری دارد تا اینکه واقعا بخواهد رسیدگی شود.
    یک نفری را در این فروم می شناسم که کلیرنس طولانی داشت (مانند شما) که خب دوباره رفت یک سفارت دیگر برای مصاحبه و در عرض بیست دو روز از آن سفارت کلیر شد حال بر طبق گفته ی خودش پرونده ی کلیرنسش را در سفارت اول نبسته بود و به سفارت دوم هم این موضوع را نگفته بود. جزییاتش را در همین فروم اگر سرچ کنید می توانید بیابید.

Banned

سلام
    ممنون از راهنماییتون. راستش چیزی از تشابه اسمی یا حساسیت رشته نمیدونم. ولی دوستانی رو روز مصاحبه دیدم که در جا بخاطر رشته شون رد شدن. سفارت هم در جواب پیگیریهای من میگه باشه سریعتر بررسی میکنیم!!! راستش من قصد بستن پرونده رو داشتم اما دوستان گفتن که تا پایان 7 ماه صبر کنم. ولی از اون طرف داره فرصت رسیدنم به این ترم به پایان میرسه. البته بله من 2010 فارق التحصیل شدم ولی رزومه م کاملا این فاصله گپ رو توضیح میده که چکارا کردم حتی به طور دقیق با نشانی محل کارم

این فرم در سایت وزارت خارجه رو پیدا نکردم. شما لینکی از اون دارید؟ ممنون میشم اگه برام بفرستید. باز هم سپاس

دوست عزیز میشه بگین روز مصاحبه ازتون درباره ی گپ تحصیلی پرسیدن یا نه ؟ و اگر پرسیدن شما بهشون چی گفتین ؟ آیا گفتین که شما مشغول به کار بودین ؟
    یک سوال دیگه . ببینید من خودم گپ تحصیلی داشتم و مشغول به کار بودم .ولی شغلم مرتبط با رشته ی لیسانسم و رشته ای که پذیرش گرفتم از آمریکا نبوده . به نظرتون این مشکل ایجاد میکنه ؟ منظورم اینه که آیا این مهمه که شغلی که من در ایران داشتم با رشته ی لیسانسم و رشته ای که میخوام در آمریکا بخونم مرتبط باشه ؟

ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام
    ممنون از راهنماییتون. راستش چیزی از تشابه اسمی یا حساسیت رشته نمیدونم. ولی دوستانی رو روز مصاحبه دیدم که در جا بخاطر رشته شون رد شدن. سفارت هم در جواب پیگیریهای من میگه باشه سریعتر بررسی میکنیم!!! راستش من قصد بستن پرونده رو داشتم اما دوستان گفتن که تا پایان 7 ماه صبر کنم. ولی از اون طرف داره فرصت رسیدنم به این ترم به پایان میرسه. البته بله من 2010 فارق التحصیل شدم ولی رزومه م کاملا این فاصله گپ رو توضیح میده که چکارا کردم حتی به طور دقیق با نشانی محل کارم

این فرم در سایت وزارت خارجه رو پیدا نکردم. شما لینکی از اون دارید؟ ممنون میشم اگه برام بفرستید. باز هم سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگین روز مصاحبه ازتون درباره ی گپ تحصیلی پرسیدن یا نه ؟ و اگر پرسیدن شما بهشون چی گفتین ؟ آیا گفتین که شما مشغول به کار بودین ؟
    یک سوال دیگه . ببینید من خودم گپ تحصیلی داشتم و مشغول به کار بودم .ولی شغلم مرتبط با رشته ی لیسانسم و رشته ای که پذیرش گرفتم از آمریکا نبوده . به نظرتون این مشکل ایجاد میکنه ؟ منظورم اینه که آیا این مهمه که شغلی که من در ایران داشتم با رشته ی لیسانسم و رشته ای که میخوام در آمریکا بخونم مرتبط باشه ؟

ممنون میشم اگه جواب بدین
    سلام
    ببينيد از گپ پرسيدن و من در مورد كارهايي كه انجام دادم توضيح دادم ولي گفتم كاملش رو در رزومه اوردم. اون هم گفت رزومه ت رو با شرح دقيق محل كارهات برام بفرست. اينكه مرتبط نباشه رو نميدونم چون براي خودم پيش نيومد. ولي تمام جاهايي رو كه كار كرده بودم با بازه زماني ش در رزومه براشون جزء مدارك همراه ١١ سوال فرستادم.

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط hzamanian نمایش پست ها
    سلام
    ببينيد از گپ پرسيدن و من در مورد كارهايي كه انجام دادم توضيح دادم ولي گفتم كاملش رو در رزومه اوردم. اون هم گفت رزومه ت رو با شرح دقيق محل كارهات برام بفرست. اينكه مرتبط نباشه رو نميدونم چون براي خودم پيش نيومد. ولي تمام جاهايي رو كه كار كرده بودم با بازه زماني ش در رزومه براشون جزء مدارك همراه ١١ سوال فرستادم.
    من دیروز براتون پیغام فرستادم ولی صندوق پیام هاتون پره، منم مثه شما 11 سوالی بودم، افیسر مصاحبه کنندتون کی بود؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AV2020 نمایش پست ها
    من دیروز براتون پیغام فرستادم ولی صندوق پیام هاتون پره، منم مثه شما 11 سوالی بودم، افیسر مصاحبه کنندتون کی بود؟
    اون پسر جوونه!!! به قول دوستان در اين موضوع، همون جوون خوش تيپ باجه دوم!!!

تحت این شرایط معمولا افراد کنسل میکنن وقت می گیرن میرن جای دیگه
    البته روندشو نمیدونم.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)