صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 128

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaism نمایش پست ها
    سلام اینایی که الان کلیر میشن مال کی هست؟ من 24 مارچ 2017 مصاحبه دادم. هر روز مث دیوونه ها چک می کنم.
    ما ۱۳ مارچ وقت داشتیم ولی از اون روز حتی کیس همسرم آپدیت هم نشده چه برسه به کلیر حالا حالاها معطلی داره

Junior Member

سلام دوستان؛؛

من دوشنبه همین هفته سفارت ایروان مصاحبه داشتم؛ بعد از مصاحبه آقای آفیسر گفت که از نظر ما مشکلی نداری ولی باید فرآیند admin processing رو طی کنی که امیدواریم به کلاس هات هم برسی؛؛؛
    بعدش یه برگه بهم داد و ازم خواسته پاسپورتم رو برای "حمایت از درخواستم" باید ارسال کنم...

من الان کاملا گیج شدم! چرا پاسپورت؟ پاسپورت منو دید که اونجا... کی باید این مدارک رو تحویل بدیم؟ روز پیک آپ؟

در ضمن اون چیزی که از خوندن کامنت های دوستای عزیز دستگیرم شد، اینه که ادعای آفسیر در مورد قبول شدن درخواست هیچ اهمیتی نداره و ممنکه توی کلیرنس رد بشیم

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط CapSha نمایش پست ها
    سلام دوستان؛؛

من دوشنبه همین هفته سفارت ایروان مصاحبه داشتم؛ بعد از مصاحبه آقای آفیسر گفت که از نظر ما مشکلی نداری ولی باید فرآیند admin processing رو طی کنی که امیدواریم به کلاس هات هم برسی؛؛؛
    بعدش یه برگه بهم داد و ازم خواسته پاسپورتم رو برای "حمایت از درخواستم" باید ارسال کنم...

من الان کاملا گیج شدم! چرا پاسپورت؟ پاسپورت منو دید که اونجا... کی باید این مدارک رو تحویل بدیم؟ روز پیک آپ؟

در ضمن اون چیزی که از خوندن کامنت های دوستای عزیز دستگیرم شد، اینه که ادعای آفسیر در مورد قبول شدن درخواست هیچ اهمیتی نداره و ممنکه توی کلیرنس رد بشیم

با تشکر
    منظورش این بوده که اگه رو سیستم دیدی اوکی شده پاسپورتتو بفرست بیاد. برا منم همچین چیزی گفت

Junior Member

سلام
    بنده مصاحبه داشتم و الان نو کلیرنس هستم
    من دوتا دی اس پر کردم و روز مصاحبه هر دو رو با خودم بردم و اونجا بهشون هر دورو دادم و گفتم جدیدتره رو در نظر بگیرن اوناهم گفتن مشکلی نیس
    بعد از مصاحبه روی پاسپورتم دیدم اون شماره دی اس قبلی رو زدن در حالیکه تو سایت چک میکنم با شماره جدید وضعیتمو نشون میده
    اگر کلیر شدم این شماره قیلی که رو پاس هست مشکلی ایجاد نمیکنه موقع پیک اپ؟
    نگران شدم
    خیلی ممنون ازتون

Junior Member

با سلام

انشالله ویزات زودتر میاد و طبق برنامه کارات پیش میره. یه سوال داشتم، تاریخ شروع کلاست چه زمانی میشه؟ میخوام بدونم منظور تقریبی آفیسر در مورد مدت زمان کلیرنست چقدر بوده؟

با تشکر

Junior Member

با سلام

انشالله ویزات بموقع میاد و به کلاسات میرسی. یه سوال داشتم، خواستم بدونم زمان شروع کلاست چه وقیته؟ میخوام یه برآورد تقریبی از مدت زمان کلیرنست دستم بیاد.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط CapSha نمایش پست ها
    سلام دوستان؛؛

با تشکر

دوستان فکر کنم اون لینکی که برای چک کردن کیس نامبر هست تو برگه سفیدی که سفارت داده بود عوض شده. کسی امتحان کرده ببینه میتونه به همون لینک دسترسی پیدا کنه یا نه؟

من این لینک جدید رو پیدا کردم اگه درسته تایید کنید:

https://am.usembassy.gov/visas/nonim...ation-numbers/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghavidel نمایش پست ها
    دوستان فکر کنم اون لینکی که برای چک کردن کیس نامبر هست تو برگه سفیدی که سفارت داده بود عوض شده. کسی امتحان کرده ببینه میتونه به همون لینک دسترسی پیدا کنه یا نه؟

من این لینک جدید رو پیدا کردم اگه درسته تایید کنید:

https://am.usembassy.gov/visas/nonim...ation-numbers/
    منم دیشب هرچی گشتم جز این پیدا نکردم ولی اینجا فقط تا ماه می رو نوشته در صورتی که تو سایت قبلی تا ۱۰ آگوست رو نوشته بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Famot89 نمایش پست ها
    منم دیشب هرچی گشتم جز این پیدا نکردم ولی اینجا فقط تا ماه می رو نوشته در صورتی که تو سایت قبلی تا ۱۰ آگوست رو نوشته بود
    اره دقیقا. من دیشب که رفتم سایتشون هم لینک رو تغییر داده بودن و با توجه به تغییر ظاهری لینک گویا دارن طراحی سایتشونو کمی تغییر میدن که احتمال اپدیت شدن و اضافه کردن سایر کیس ها طی روزای اینده هست. کسی خبر داره کسی کلیرنس شده باشه طی هفته های اخیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

من دارم ازین لینک استفاده میکنم برا کیس نامبر. هنوز داره مراحل کلیرنسو طی میکنه
    https://ceac.state.gov/ceac/
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghavidel نمایش پست ها
    اره دقیقا. من دیشب که رفتم سایتشون هم لینک رو تغییر داده بودن و با توجه به تغییر ظاهری لینک گویا دارن طراحی سایتشونو کمی تغییر میدن که احتمال اپدیت شدن و اضافه کردن سایر کیس ها طی روزای اینده هست. کسی خبر داره کسی کلیرنس شده باشه طی هفته های اخیر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)