صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در س

نقل قول نوشته اصلی توسط Rsm نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، به پدر من هم برگ سفید دادن با آدرس همون سایت. ولی‌ بالای برگ نوشته ویزای شما "denied" شده تحت بند 221g . برای همسر شما هم همینو نوشته؟این یعنی‌ کلیرنس؟
    ممنون
    221g یعنی کلیرنس. نگران نباشین. نوشته تقاضای شما رد شده و نیاز به بررسی بیشتر داره

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    ا سلام دوستان عزیز
    من دفعه قبل از آنکارا کلیر شدم ولی به دلیل دستور ترامپ پاسپورتم بدون ویزا برگشت خورد. الان یه افر دوباره فوا فاند برای فال دارم. به نظرتون دوباره برم آنکارا برا مصاحبه یا از سفارت های دیگه اقدام کنم؟
    با تشکر از لطفتون.
    به نظرم برو ارمنستان با پذیرش فول فاند پی اچ دی. آنکارا اگر کلیر کنه هم جونت رو به لبت میرسونه

Junior Member

دوستان، ویزای کار من بعد از درست 4 هفته از روز مصاحبه کلیر شد.

Junior Member

خوش به حالتون
    الحمدلله
    کسی اخیرا توریستی کلیر نشده؟؟؟

Junior Member

سلام دوست عزیز میشه شرایطتون اگه امکانش هست بگید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من و خانمم 16دسامبر 2016 برای ویزای توریستی رفتیم سفارت ارمنستان هردوتامون کلیرنس خوردیم .کلیرنس خانمم بعد یک ماه ونیم اومد . ولی مال من هنوز بعد از تقریبا 7ماه نیومده .پاس خانمم رو پیکاپ کردیم چون دیگه فرصت 3ماه و نیمش تموم شده بود تقریبا و الان ویزا خورده اومده که 3ماه فرصت داره ازکشور خارج بشه .الان یک ماهش گذشته و فقط دوماه مونده یعنی تا 17 آگوست که اعتبار ویزاش تموم میشه. منم نه سربازی رفتم یعنی معاف شدم و نه شغل دولتی ، شغل آزاد دارم .میخواستم دوستانی که تجربه دارن دراین خصوص لطفا من رو راهنماییم کنن چرا اینقدر کلیرنس من طول کشیده ؟ ممنون میشم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mogharrabi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانمم 16دسامبر 2016 برای ویزای توریستی رفتیم سفارت ارمنستان هردوتامون کلیرنس خوردیم .کلیرنس خانمم بعد یک ماه ونیم اومد . ولی مال من هنوز بعد از تقریبا 7ماه نیومده .پاس خانمم رو پیکاپ کردیم چون دیگه فرصت 3ماه و نیمش تموم شده بود تقریبا و الان ویزا خورده اومده که 3ماه فرصت داره ازکشور خارج بشه .الان یک ماهش گذشته و فقط دوماه مونده یعنی تا 17 آگوست که اعتبار ویزاش تموم میشه. منم نه سربازی رفتم یعنی معاف شدم و نه شغل دولتی ، شغل آزاد دارم .میخواستم دوستانی که تجربه دارن دراین خصوص لطفا من رو راهنماییم کنن چرا اینقدر کلیرنس من طول کشیده ؟ ممنون میشم..
    شرایط ماهم همینه البته ما ۱۲ مارچ وقتمون بود به من و پسرم ویزا دادن ولی همسرم کلیرنس خوردن
    ایشون هم شغلشون آزاده و سربازی هم معاف پزشکی هستن از روز مصاحبه تا حالا هم اصلا آپدیت نشده کیسشون
    همسرتون بهتره منتظر شما نشن
    منم صبر کردم بیست روز مونده به امقضای ویزام اومدم امریکا
    همه هم بهم میگن به همسرت نمیدن تا وقتی تو و بچه برگردین ایران که نتونین خانوادگی اینجا باشین و بمونین

Junior Member

سلام دوستان
    من و خانمم ١٦ دسامبر ٢٠١٦ رفتيم سفارت ارمنستان براي ويزاي توريستي و هر دومون اف بي آي چك خورديم خانمم بعد از يكماه و نيم كليرنسش اومد و ويزا خورده تو پاسش وتا يكماه و نيم ديگه فرصت داره كه از ايران خارج بشه ولي من تا الان كه نزديك به شش ماه ونيم از مصاحبمون گذشته هنوز خبري از كليرنس من نشده ميخواستم ببينم با توجه به اينكه من سربازي هم نرفتم و شغلم آزاد هست و شغل دولتي هم نداشتم چقدر نهايتا بايد طول بكشه كليرنس من؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kahn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 6 می 2016 مصاحبه داشتم تو ایروان.برای ویزای توریستی. بالاخره بعد از 8 ماه و نیم کلیر شدم واقعاً دیگه نا امید شده بودم . الان هم پاسپورتم را فرستادم برای سفارت که ویزا صادر بشه. ایشالا قسمت همه دوستان بشه.
    سلام دوست عزيز تبريك ميگم واقعا خوشحال شدم . ميخواستم ببينم شما مجردبوديد ؟ و دوم اينكه شما تو اين مدت ايميل هم زديد به سفارت يا نه؟ يعني تاثيري داره كه ايميل بزنيم يا نه؟ من يكبار سه ماه پيش ايميل زدم ويه ايميل اتوماتيك اومد كه منتظر باشيد در حال بررسي هست و بزودي مياد جوابتون و سايت رو چك كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط g_jalilvand نمایش پست ها
    سلام
    کسی تحربه اینو داره که پدر و مادر باهم برن سفارت، مادر به کلیرنس احتیاج نداشته باشه. اما صبر کنه برای کلیر شدن همسرش. اما بعد ار مدتی پاسشو بفرسته و ویزا رو بگیره. این تاثیری روی روند کلیر شدن پدر نمی ذاره؟ من شنیدم که اگه این کار رو بکنیم، دیگه پدر رو کلیر نمکنن تا زمانی که مادر بره و برگرده!!! اگه موردی مشناسین که مادر اومده آمریکا و در طول زمانی که آمریکا بوده پدر هم کلیر شده لصفا به من اطلاع بدین. ممنون.
    سلام دوست عزیز من وخانمم هم دقیقا شرایط مشابه پدر و مادر شما رو داریم به خانمم ویزا دادن ولی هنوز کلیرنس من نیومده میخواستم ببینم شرایط شما چی شد ؟ به پدرتون هم ویزا دادن وقتی مادرتون آمریکا اومدن؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)