نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: سوال» رنکینگ دانشگاه های امریکا با توجه ب فاند ؟

Junior Member

پیش فرض سوال» رنکینگ دانشگاه های امریکا با توجه ب فاند ؟

سلام دوستان
    طبق سرچی ک تو انحمن زدم دیدم اغلب رنکینگ ها مربوط ب سطح علمی و... هست ,از اونجایی ک دادن فاند برا ما ایرانیا مهمه میخواستم ببینم ایا رنکینگی هم داریم ک با توجه ب دست و دل باز بودن دانشگاهارو رده بندی کرده باشه؟
    در حال حاظر تو ایالت کالیفورنیا کدوم دانشگاها برای رشته مکانیک بهتر و راحتر تر فاند میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوال» رنکینگ دانشگاه های امریکا با توجه ب فاند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق سرچی ک تو انحمن زدم دیدم اغلب رنکینگ ها مربوط ب سطح علمی و... هست ,از اونجایی ک دادن فاند برا ما ایرانیا مهمه میخواستم ببینم ایا رنکینگی هم داریم ک با توجه ب دست و دل باز بودن دانشگاهارو رده بندی کرده باشه؟
    در حال حاظر تو ایالت کالیفورنیا کدوم دانشگاها برای رشته مکانیک بهتر و راحتر تر فاند میدن؟
    بستگی به رزومه داره و خیلی متغییر ممکنه کسی رزومه خوبی داشته باشه که بتونه با فاند بتونه بره برکلی ولی یکی دیگه حتی از پردو هم پذیرش نگیره
    در کل دانشگاه های معروف تر معمولا فاند بیشتری هم دارند ولی رقابت هم برای این دانشگاه ها بیشتر و سنگین تره!
    اخه کسی که در خواستش توانایی رقابت با درخواست های برکلی رو داره نمیاد بره سانتا باربارا

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز مربوط به رزومه میشه.
    هیچ دانشگاهی وجود نداره که اگر شخص لیاقتشو نداشته باشه کمکی بهش بکنه...
    شما اگر رزومتون خوبه خب از ام آی تی شروع کن؟؟ کسی جلوتونو نگرفته که!
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    دوست عزیز مربوط به رزومه میشه.
    هیچ دانشگاهی وجود نداره که اگر شخص لیاقتشو نداشته باشه کمکی بهش بکنه...
    شما اگر رزومتون خوبه خب از ام آی تی شروع کن؟؟ کسی جلوتونو نگرفته که!
    البته برای دانشگاهی در سطح MIT یک سری حداقل هایی که از خیلی جاها بالاتر هستند رو باید داشت. به این صورت نیست آدم پیش خودش فکر بکنه خب من لایقم! خیر اینطور نیست. در ضمن به علت بحران های مالی ایالات متحده گرنت های برخی رشته ها رو در دانشگاه به سختی میشه بدست اورد حتی در صورت لیاقت دانشجو.

سلام من میخواستم تشکر کنم از بابت جواب به سوالات من
    وزارت علوم در یک پیج نوشته بود ثبت‌نام حضوری یا غیر حضوری برای دانشگاه های ایالات متحده آمریکا جریان چیه
    نمره جی آری تافل آیلتس. .... جی پی ا وارد کنید
    روشنم کنید مصطفی

سلام
    رتبه دانشگاه ها یا رنکینگ دانشگاه برای کدوم سایت کامل تر و رایگان تر#است من رفتم سایت وزارت علوم یکی رو خوب نوشته رفتم سایت Qs اونا بد رتبه نوشته رفتم سایت usnews news. آقا چشمتون روز بد نبیند آقا اصلا ننوشته کمک کنید یهو سایت رتبه بندی دانشگاه های نمیتوانم آمریکایی کانادایی ایرانی معرفی کنید که رایگان باشه بیشتر این سایت ها پول میخواند خوب منم پول نمیدم
    لطفا با راهنماییتون من را سرافراز کنید به امید اینکه من نیز شخص دیگری را از راهنمایی که شما به من کردید در آینده در حق کسی دیگری میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط francis_01 نمایش پست ها
    البته برای دانشگاهی در سطح MIT یک سری حداقل هایی که از خیلی جاها بالاتر هستند رو باید داشت. به این صورت نیست آدم پیش خودش فکر بکنه خب من لایقم! خیر اینطور نیست. در ضمن به علت بحران های مالی ایالات متحده گرنت های برخی رشته ها رو در دانشگاه به سختی میشه بدست اورد حتی در صورت لیاقت دانشجو.
    سلام دانشگاه ام آی تی ممکنه حداقل های گذشته باشی لینک اپلیکنت ههای خفن ای از بهترین جاها آنلاین apply میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)