نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سایتی که با پر کردن یک فرم یه سری دانشگاه را برای اپلای به شما پیشنهاد میکنه

پیش فرض سایتی که با پر کردن یک فرم یه سری دانشگاه را برای اپلای به شما پیشنهاد میکنه

سلام.چند روز پیش به یه سایتی برخوردم که با پر کردن یک فرم یه سری دانشگاه را برای اپلای به شما پیشنهاد میکنه(البته این سایت مال دانشگاه های ukاست لینک اون را هم در انتهای مطلب گذاشتم)میخاستم بپرسم استفاده از چنین سایت هایی میتونه مفید باشه؟در ضمن از بچه هایی که چنین سایت هایی را برای دانشگاه های کانادا و امریکا سراغ دارند خواهش میکنم ما را هم بی نصیب نذارن.

http://www.infozee.com/services/uk/application.php

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : سایتی که با پر کردن یک فرم یه سری دانشگاه را برای اپلای به شما پیشنهاد میکنه

پروسه apply کشور به کشور ، دانشگاه به دانشگاه ، فرد به فرد فرق میکنه . شما نتایج پذیرش همین انجمن رو ببینید متوجه میشید نصفش پیگیری و شناسه و نصفش رزومه فرد
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : سایتی که با پر کردن یک فرم یه سری دانشگاه را برای اپلای به شما پیشنهاد میکنه

به نظر من این کار اصلا هیچ توجیهی نداره چون خیلی از مواقع شرایط افراد میتونه بر خلاف دیتابیسی که این سایت ازش استفاده میکنه عمل کنه؛ مثلا استادی باعث بشه شما بدون نیاز به مقاله و یا با نمره زبان کمتر از مورد نیاز، پذیرش بگیرید.
    البته تلاش شما قابل تقدیره و از اینکه به بقیه اطلاع دادید سپاس گذاریم.
    I am back to AA.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

اگه نخواین فقط بر مبنای این سایت تصمیم گیری کنین و فقط به عنوان یکی از ابزارهای جستجو برای یافتن دوره و دانشگاه مورد نظر ازش استفاده کنین می تونه مفید باشه. من خودم سال قبل برای اپلای از چندتا از همین ها استفاده کردم چون رشته ای که جستجو می کردم خیلی کمیاب بود. اینکار باعث شد من با چندتا دانشگاه که اصلا نمی شناختم آشتا بشم و یا رشته های مشابهی رو که در دیگر دپارتمانهای یک دانشگاه ارائه می شد و من در دپارتمانهای دیگر دنبالش می گشتم پیدا کنم که همونها خودش پایه ای می شد برای جستجوهای بعدی.
    فقط مواظب چند نکته باشید:
    1- معمولا اطلاعات تاریخ گذشته در اینجور سایتها زیاده. اول چک کنید اطلاعات مال چند سال قبل نباشه تا وقتتون بی جهت تلف نشه. البته اطلاعات تا یکی دوسال قبل هنوز مفید و مناسبه.
    2- بیشتر رشته هایی که اینجور سایتها ارائه می کنند مربوط به دانشگاههای خصوصی یا کوچکی است که بیشتر به دنبال جذب مشتری (بخوانید دانشجو) هستند.
    3- تعداد رشته های مجازی و آنلاین و راه دور پیشنهادی معمولا زیاد هست.

بنابراین با یک هدف گذاری صحیح و استفاده از کلیدواژه های مناسب و استفاده از قابلیتهای *****ینگ اطلاعات، از وقت خود استفاده بهینه بنمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

I hope this link help you to get some information about universities in the USA:
    http://www.gradschools.com/ListingFu...&ProgramType=0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)