صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان

با خبر شدیم جدیدا موسسه ای با نام "مؤسسه آموزش عالی پروشات" برای برگزاری آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش مورد تایید قرار گرفته است.

لطفا از این تالار جهت بحث و گفتگو پیرامون ثبت نام آزمون آیلتس در این مرکز استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل

سلام و درود
    بنده 14 اسفند در آزمون آکادمیک پروشات شرکت کردم . راجع به نحوه ی برگذاری باید بگم کاملا بی نقص بود . روز اسپیکینگ با انظباط و سر ساعت، همچنین ممتحن بسیار خوش برخورد بود و هیچ استرسی وارد نمیکرد.
    امتحان هم روز بعد در هتل لاله بود که باز هم بسیار منظم و راحت بود . در بخش لیسنینگ هم از هدفون مرغوبی استفاده شد .. و اما.....
    از آنجایی که این مسایل برای ما نون و آب نمیشود و نمره ی نهایی به خصوص رایتینگ است که این روزها دغدغه ی خیلی هاست،این تست سنتر نه تنها کمکی نکرد بلکه به شدت نا باورانه نا امیدمان کرد.
    تقریبا در 10 دقیقه ای که آنجا بودم همه شوکه شده بودند از نمره رایتینگشان از جمله خود بنده که ادعایی در این اسکیل داشتم.
    توجیه مسئول هم این بود که رایتینگ ها اینجا تصحیح نمیشود که خود قابل بحث است..
    به هر حال اگر برای بار دوم بخواهم امتحان دهم به هیچ عنوان با وجود تمام مزیت ها این تست سنتر را انتخاب نمیکنم.
    موفق و موید باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط parisbaharloo نمایش پست ها
    سلام و درود
    بنده 14 اسفند در آزمون آکادمیک پروشات شرکت کردم . راجع به نحوه ی برگذاری باید بگم کاملا بی نقص بود . روز اسپیکینگ با انظباط و سر ساعت، همچنین ممتحن بسیار خوش برخورد بود و هیچ استرسی وارد نمیکرد.
    امتحان هم روز بعد در هتل لاله بود که باز هم بسیار منظم و راحت بود . در بخش لیسنینگ هم از هدفون مرغوبی استفاده شد .. و اما.....
    از آنجایی که این مسایل برای ما نون و آب نمیشود و نمره ی نهایی به خصوص رایتینگ است که این روزها دغدغه ی خیلی هاست،این تست سنتر نه تنها کمکی نکرد بلکه به شدت نا باورانه نا امیدمان کرد.
    تقریبا در 10 دقیقه ای که آنجا بودم همه شوکه شده بودند از نمره رایتینگشان از جمله خود بنده که ادعایی در این اسکیل داشتم.
    توجیه مسئول هم این بود که رایتینگ ها اینجا تصحیح نمیشود که خود قابل بحث است..
    به هر حال اگر برای بار دوم بخواهم امتحان دهم به هیچ عنوان با وجود تمام مزیت ها این تست سنتر را انتخاب نمیکنم.
    موفق و موید باشید.
    ببخشید دوست عزیز ولی راست گفتن. تمام سنترها همینه. رایتینگ ها دیگه در ایران تصحیح نمیشه

Junior Member

من 14 اسفند این مرکز امتحان دادم
    نکات مثبت:
    پشتیبانی خوب قبل امتحان
    محل ازمون اسپیکینگ خوب بود
    نحوه برگزاری ازمون کتبی و کیفیت امتحان خوب بود
    کیفیت هدست خوب بود
    برخورد مسئولین محترمانه بود
    نکات منفی:
    تو سایت نوشتن انتخاب تایم اسپیکینگ در صورتی که تا چهارشنبه 11 اسفند هنوز نمیشد تایم انتخاب کرد و در نهایت گفتن 5 شنبه یا جمعه یکی رو باید انتخاب کنید( به نظرم به این میگن اجبار نه انتخاب)
    موقع اعلام نتایج اطلاع رسانی خوبی نکردن که شاید چون 28 اسفند و دم عید بود اینجوری شد ولی کل مرکز تعطیل بود فقط 1 نفر تو یه دفتر نیمه کاره تحویل میداد کارنامه هارو.
    من پاسپورتم رو بنا به یه اشتباه نداشتم و گفتن حتما باید یا پاسپورت یا کارت ملی هوشمند باشه. در صورتی که بعدا تو سایت بقیه مراکز دیدم که کارت ملی معمولی هم قبوله. و این مساله 2 روز مونده به امتحان کلی باعث دردسرم شد . یعنی چی حتما باید هوشمند باشه؟؟؟
    در کل مرکز بدی نبود ولی فکر میکنم چون تازه کار هستن برای گروه های اول یکم بی تجربه عمل کردن. من اگه برمیگشتم به عقب این مرکز رو انتخاب نمیکردم. شاید در اینده با تجربه بشن
    نمرات رایتینگ رو همه ناراضی بودن که این فکر میکنم به مرکز مربوط نباشه و یک مساله مشترک هست. در اخر اینکه من از سایت ایلتس اسنشال متوجه شدم که این مرکز، ماهان و شکوه سنتر نیستد بلکه شعبه ای از یک سنتر دبی هستن. چون شماره تلفن هر 3 تا مشترک بود خودتونم میتونید چک کنید. واسه همین به نظرم چون واسطه هستن دستشون بسته تره. شاید اگه مرکز بودن سر پاسپورت میتونستن باهام راه بیان.
    امیدوارم همه در راه رسیدن به اهدافمون موفق باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    من 14 اسفند این مرکز امتحان دادم
    نکات مثبت:
    پشتیبانی خوب قبل امتحان
    محل ازمون اسپیکینگ خوب بود
    نحوه برگزاری ازمون کتبی و کیفیت امتحان خوب بود
    کیفیت هدست خوب بود
    برخورد مسئولین محترمانه بود
    نکات منفی:
    تو سایت نوشتن انتخاب تایم اسپیکینگ در صورتی که تا چهارشنبه 11 اسفند هنوز نمیشد تایم انتخاب کرد و در نهایت گفتن 5 شنبه یا جمعه یکی رو باید انتخاب کنید( به نظرم به این میگن اجبار نه انتخاب)
    موقع اعلام نتایج اطلاع رسانی خوبی نکردن که شاید چون 28 اسفند و دم عید بود اینجوری شد ولی کل مرکز تعطیل بود فقط 1 نفر تو یه دفتر نیمه کاره تحویل میداد کارنامه هارو.
    من پاسپورتم رو بنا به یه اشتباه نداشتم و گفتن حتما باید یا پاسپورت یا کارت ملی هوشمند باشه. در صورتی که بعدا تو سایت بقیه مراکز دیدم که کارت ملی معمولی هم قبوله. و این مساله 2 روز مونده به امتحان کلی باعث دردسرم شد . یعنی چی حتما باید هوشمند باشه؟؟؟
    در کل مرکز بدی نبود ولی فکر میکنم چون تازه کار هستن برای گروه های اول یکم بی تجربه عمل کردن. من اگه برمیگشتم به عقب این مرکز رو انتخاب نمیکردم. شاید در اینده با تجربه بشن
    نمرات رایتینگ رو همه ناراضی بودن که این فکر میکنم به مرکز مربوط نباشه و یک مساله مشترک هست. در اخر اینکه من از سایت ایلتس اسنشال متوجه شدم که این مرکز، ماهان و شکوه سنتر نیستد بلکه شعبه ای از یک سنتر دبی هستن. چون شماره تلفن هر 3 تا مشترک بود خودتونم میتونید چک کنید. واسه همین به نظرم چون واسطه هستن دستشون بسته تره. شاید اگه مرکز بودن سر پاسپورت میتونستن باهام راه بیان.
    امیدوارم همه در راه رسیدن به اهدافمون موفق باشیم
    سلام و احترام. ممنون از اشتراک تجربتون
    با توجه به اینکه من همین اواخر ایرسافام آزمون دادم اونجا هم کارت ملی معمولی قبول نمیکرد و گفتند قانون جدید شده و فقط باید هوشمند باشه
    اونچه که در سایت سایر مراکز هست فقط به علتی آپدیت نشدن سایتشون هست و اطلاعات درست نیست.
    تایم اسپیکینگ هم دست idp هست نه مراکز

سلام.
    کسی هست که 29 آوریل امتحان جنرال داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    خوشبختانه مجددا آزمونهای پروشات باز شده و تو سایتشون میتونید ببینید.

https://my.proshotielts.com/timetable

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tavakkolm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوشبختانه مجددا آزمونهای پروشات باز شده و تو سایتشون میتونید ببینید.

https://my.proshotielts.com/timetable
    سلام،بله خوشبختانه...منتظر تاريخ جديد اعلام كنن برم ازمون بدم.

Junior Member

من هم منتظرم تاريخ اعلام بشه برم پروشات آزمون بدم
    با توجه به چيزايى كه از ايرسافام شنيدم ترجيحم اينه كه پروشات آزمون بدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saaed22 نمایش پست ها
    سلام،بله خوشبختانه...منتظر تاريخ جديد اعلام كنن برم ازمون بدم.
    داداش اگه از تاريخ ازمونا باخبر شدى خبر بده ما هم ثبت نام كنيم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)