صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

الان سايت پروشات بريد تاريخ اعلام كرده
    موفق باشين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkaniii نمایش پست ها
    داداش اگه از تاريخ ازمونا باخبر شدى خبر بده ما هم ثبت نام كنيم
    تاریخ آزمونهای پروشات تو سایتشون تو این لینک زیر هست:

https://my.proshotielts.com/timetable

Junior Member

Exclamation پاسخ : آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام و روز بخیر.
    من تازه توی آزمون های پروشات ثبت نام کردم برای تاریخ 30 ژوئن. اما فقط از خود سایت پروشات ثبت نام کردم. امروز که اتفاقی دوباره به سایت سر زدم این جمله رو بالای صفحه دیدم:

Please be informed that before(or after) payment you must register on my.ieltsessentials.com by clicking on "Essentials" link
    "پلیز بی اینفورمد دت بیفور اور افتر پیمنت یو ماست رجیستر آن مایایلتس دات کام بای کلیکینگ آن اسنشالز لینک"
    Please be informed that before(or after) payment you must register on my.ieltsessentials.com by clicking on "Essentials" link
    اما داخل سایت مای آیلتس لینک اسنشالز ندیدم! فقط دوتا گزینه ی متفاوت هست در دو طرف صفحه که گفته:
    رجیستر فور یور آیلتس تست
    رجیستر فور یور آیلتس تست فور یو کی سیکس

رح
    کدوم رو باید رجیستر کنم؟
    ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" مؤسسه پروشات"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط SahelEbr نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر.
    من تازه توی آزمون های پروشات ثبت نام کردم برای تاریخ 30 ژوئن. اما فقط از خود سایت پروشات ثبت نام کردم. امروز که اتفاقی دوباره به سایت سر زدم این جمله رو بالای صفحه دیدم:

"پلیز بی اینفورمد دت بیفور اور افتر پیمنت یو ماست رجیستر آن مایایلتس دات کام بای کلیکینگ آن اسنشالز لینک"
    اما داخل سایت مای آیلتس لینک اسنشالز ندیدم! فقط دوتا گزینه ی متفاوت هست در دو طرف صفحه که گفته:
    رجیستر فور یور آیلتس تست
    رجیستر فور یور آیلتس تست فور یو کی سیکس

رح
    کدوم رو باید رجیستر کنم؟
    ممنونم.
    اگر اکادمیک امتحان میدی باید اولی رو رجیستر کنی

Junior Member

سلام دوستان اخیرا کسی در این مرکز آزمون داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hzz نمایش پست ها
    سلام دوستان اخیرا کسی در این مرکز آزمون داشته؟
    سلام بله من اخیرا یعنی 30 جون 2018 پروشات امتحان دادم مدل جنرال.
    کلا کیفیت برگزاری آزمون هم در اسپیکینگ و هم در ریتن خیلی خوب بود، برخوردشون هم عالی بود. هدفون هام بی نقص بود. همه چی اوکی بود. ولی اگزمینر من خانوم شادی نمره خیلی کمی داد بمن، من اعتراض نوشتم ( با اینکه 968 تومن پول اعتراض بود!! یعنی کمتر از صد تومن ارزونتر از امتحان!!!!!!!!) هم روی اسپیکینگم هم رایتینگم!! چند روز بعدش زنگ زدن گفتن نمرت برگشته و یه شماره کارت بده که ما پولو برگردونیم!! من تعجب نکردم چون منتظر ی همچین چیزی بودم! ولی فقط نمره اسپیکینگمو از 6.5 به 7 ارتقا دادن!! رایتینگمو نوشتن بدون تغییر!!! در صورتی که رایتینگ من واقعا در سطح 6 نبود، در حد 7 بود حداقل!!! من حتی بعید میدونم واقعا اعتراضو فرستاده باشن استرالیا!!!!!
    واقعا کلافه شدم!! با این وضعیت رایتینگ صحیح کردن موندم دوباره امتحان بدم اصلا یا نه!! فایده ای داره یا نه!!؟؟
    ولی من اگرم بخوام مجدد امتحان بدم بازم پروشات رو انتخاب میکنم چون در مقایسه با ایرسافام خیلی کارمندای مودب تر و خوش اخلاق تری داره. کیفیت هدفون هاشونم حرف اولو میزنه گویا در ایران!!
    هرچند که با توجه به دلار 4200 تومنی که به این موسسه ها میددن، عملا میزان 968 هزار تومن برای اعتراض غیرقانونی هست به نظرم!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzsajedi90 نمایش پست ها
    سلام بله من اخیرا یعنی 30 جون 2018 پروشات امتحان دادم مدل جنرال.
    کلا کیفیت برگزاری آزمون هم در اسپیکینگ و هم در ریتن خیلی خوب بود، برخوردشون هم عالی بود. هدفون هام بی نقص بود. همه چی اوکی بود. ولی اگزمینر من خانوم شادی نمره خیلی کمی داد بمن، من اعتراض نوشتم ( با اینکه 968 تومن پول اعتراض بود!! یعنی کمتر از صد تومن ارزونتر از امتحان!!!!!!!!) هم روی اسپیکینگم هم رایتینگم!! چند روز بعدش زنگ زدن گفتن نمرت برگشته و یه شماره کارت بده که ما پولو برگردونیم!! من تعجب نکردم چون منتظر ی همچین چیزی بودم! ولی فقط نمره اسپیکینگمو از 6.5 به 7 ارتقا دادن!! رایتینگمو نوشتن بدون تغییر!!! در صورتی که رایتینگ من واقعا در سطح 6 نبود، در حد 7 بود حداقل!!! من حتی بعید میدونم واقعا اعتراضو فرستاده باشن استرالیا!!!!!
    واقعا کلافه شدم!! با این وضعیت رایتینگ صحیح کردن موندم دوباره امتحان بدم اصلا یا نه!! فایده ای داره یا نه!!؟؟
    ولی من اگرم بخوام مجدد امتحان بدم بازم پروشات رو انتخاب میکنم چون در مقایسه با ایرسافام خیلی کارمندای مودب تر و خوش اخلاق تری داره. کیفیت هدفون هاشونم حرف اولو میزنه گویا در ایران!!
    هرچند که با توجه به دلار 4200 تومنی که به این موسسه ها میددن، عملا میزان 968 هزار تومن برای اعتراض غیرقانونی هست به نظرم!!!!!
    سلام خوشحالم که اعتراضتون اوکی بوده شما جسارتا ازمون دادید جسارتا میتونم بپرسم سطح کلی زبانتون چطور هست یعنی مثلا ریدینگ و لیستینگ رو چند میزنید داستان شده ایلس ایران ممنون میشم از تجربیاتون بگید سپاسگزار ـآیا تجربه ی بقیه سنترهارو هم داشتید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)