صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱7

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱7

نقل قول نوشته اصلی توسط NGTR نمایش پست ها
    ممنون

فكر مي كنم منظورم اشتباه رسوندم! كيس من Issued شده و پاسپورت من نزد سفارت هست الان ولي هنوز ايميلي دريافت نكردم.
    آيا سفارت ايميلي ميزنه كه بر اون مبنا شماره پي گيري ميده كه من بتونم از پست دريافت كنم ويزا رو؟
    بله. یه ایمیل میفرسته که پاس پست شده با شماره پیگیری فلان. همچنین شما از پست باید ایمیل دریافت کنید وقتی رسید.

Junior Member

سلام. برای پیکاپ ویزای J از آنکارا اصل فرمDS-2019 لازمه یا کپی‌ هم کافی‌. آژانس به ما گفت که برنمیگردونن، کسی‌ از دوستان تجربه‌ای داره؟ برای I-20 چطور؟

Junior Member

دوستان گرامی یک سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگز زود تر بهم جواب بدین
    من F2 هستم و بعد از دریافت نامه کلیرنس و فرستادن پاسپورت به سفارت استتوسم بعداز سه بار اپدیت از AP به APPLICATION RECEIVEDتغییر کرد که نوشته کیس شما برای مصاحبه و انگشت نگاری بازه در صورتی که قبلا مصاحبه داشتین دو روز کاری صبر کنید و بعد استتوس رو چک کنید خواستم نقطه نظرات دوستان رو بدونم

Junior Member

سلام دوستان. کیس من در سایت آنکارا Completed شده در نوارِ سبز رنگ. پاسپورت‌ام رو ۲ هفته پیش از طریق آژانس فرستادم برای پیک آپ، ولی‌ تازه امروز کارگزار آژانس به من خبر دادن که پاسپورتم هنوز دست پست هست، و برای ادامه پروسه باید AP number رو بهشون بدم. کسی‌ می‌دونه منظور از این چیه؟ من هیچ ایمیل یا شماره‌‌ دریافت نکردم از سفارت یا پست. ممنون میشم اگه کسی‌ از دوستان تجربه‌ای در این زمینه داره کمک کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz27 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کیس من در سایت آنکارا Completed شده در نوارِ سبز رنگ. پاسپورت‌ام رو ۲ هفته پیش از طریق آژانس فرستادم برای پیک آپ، ولی‌ تازه امروز کارگزار آژانس به من خبر دادن که پاسپورتم هنوز دست پست هست، و برای ادامه پروسه باید AP number رو بهشون بدم. کسی‌ می‌دونه منظور از این چیه؟ من هیچ ایمیل یا شماره‌‌ دریافت نکردم از سفارت یا پست. ممنون میشم اگه کسی‌ از دوستان تجربه‌ای در این زمینه داره کمک کنه.
    AP number من نمی دونم چیه administrative processing شماره نداره ، اگه ویزاتون مهاجرتیه Case number دارید و اگه غیر مهاجرتیه application ID یاهمون DS-160 number

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n66 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که اگه ویزام رو با آی 20 تابستون پیکاپ کنم و بعدش دیفر کنم به فال تو فرودگاه گیر نمیدن که چرا با آی 20 تابستون پیکاپ کردی و واسه فال داری میری؟
    این اصلا قانونی هست؟
    چند تا مساله هست این وسط:
    1. وقتی ویزا آماده بشه باید آی 20 معتبر ارائه بدین
    2.ممکنه ویزاتون اون قدری نباشه که بتونید یک ترم دیفر کنید( معمولاً سه ماهه)
    3.اصل آی 20 معتبر رو توی فرودگاه میگیرن ازتون

با توجه به اینا امیدوارم جواب سوالتونو گرفته باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz27 نمایش پست ها
    سلام. برای پیکاپ ویزای J از آنکارا اصل فرمDS-2019 لازمه یا کپی‌ هم کافی‌. آژانس به ما گفت که برنمیگردونن، کسی‌ از دوستان تجربه‌ای داره؟ برای I-20 چطور؟
    اولاً که اینکه بر "نمی گردونن" غلطه : درستش اینه که "ممکنه بر نگردونن" که در اون صورت باید دید آژانس با نامه وکالتی که دادین بهشون آیا توانایی درخواست بازگشت مدارک رو داره یا نه چون اصل آی 20 رو لازم خواهید داشت.
    دوماً قاعدتاً توی ایمیل یا سایت نوشته که اصل رو میخوان یا کپی هم کافیه. برای من نوشته valid i20 form. منطقاً کپی نیست منظورشون
    جمیع جهات ، من ترجیح میدم خودم انجام بدم و به هیچ آژانسی اعتماد ندارم، نه به خاطر اینکه خدای نکرده اونها مشکلی داشته باشن، صرفاً به این دلیل که شخصاً کارامو انجام بدم تا مشکل وکالت نامه نباشه

سلام دوستان. بین شهرهایی که میتونم برای پیک آپ در ترکیه انتخاب کنم وان هست. میتونم اونجا رو انتخاب کنم و خودم برم؟ در هزینه چقدر تاثیر میذاره؟

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)