صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱7

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱7

کاربران گرامی

با سلام

لطفا از این عنوان جهت مطرح کردن سوالات و همچنین بیان تجربیات خود در خصوص "Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا" استفاده بفرمایید. تجربیات سال 2016 در اینجا قابل دسترسی شما عزیزان است.

موفق باشید.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از آنکارا - ۲۰۱7

Hello,

If I need to renew my passport before picking up my visa, what will happen?
    I went for interview with my previous passport but I can not use it for picking up my visa as it will expire in few months

سلام
    چند روزیه که من تو سایت آنکارا کامپلیت شدم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم.
    وضعیتم رو توی سایت Usvisa نوشته Appointment
    کسی از دوستان اطلاعی داره که الان ویزای من آمادس یا خیر؟ آیا دریافت ایمیل از سفارت ضروریه؟
    توی مطالب قبلی نوشته بود که آژانس ایران آنکارا پیکاپ میکنه. ولی تو لیست مدارک موردنیازش، ایمیل سفارت هم هست.
    لطفا کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط computeruser نمایش پست ها
    سلام
    چند روزیه که من تو سایت آنکارا کامپلیت شدم ولی هنوز ایمیلی دریافت نکردم.
    وضعیتم رو توی سایت Usvisa نوشته Appointment
    کسی از دوستان اطلاعی داره که الان ویزای من آمادس یا خیر؟ آیا دریافت ایمیل از سفارت ضروریه؟
    توی مطالب قبلی نوشته بود که آژانس ایران آنکارا پیکاپ میکنه. ولی تو لیست مدارک موردنیازش، ایمیل سفارت هم هست.
    لطفا کمک کنید.
    دوست عزیز کامپلیت شدن به تنهایی نشونه ی کلیر شدن نیست، کامپلیتد در سایت سفارت آنکارا باید روی یک نوار سبز رنگ نوشته شده باشه که نشون بده کلیر شدید.
    سایت واشنگتن تا زمانی که ویزاتون صادر نشده تغییر نمیکنه، هروقت ویزا تو پاستون خورد به ایشود تبدیل میشه. در حالت عادی اگه روی نوار سبز در سایت سفارت کامپلیتد زده میتونید پاس رو بفرستید براتون ویزا رو صادر کنن. اما از امروز ۲۵ ژانویه وارد یه وضعیت جدید غیر عادی شدیم که دولت جدید آمریکا به مدت حداقل ۳۰ روز ویزاهای ایرانی ها رو لغو کرده. یعنی الان برای شما صادر نمیکنه، اگه هم قبل صادر کرده هنوز استفاده نکردید هم دیگه فعلن باطله.
    امیدوارم بزودی اوضاع بهتر بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

من که امروز ویزام در سفارت آنکارا صادر شد و هنوز اون حکم لغو ویزای ایرانی ها توسط رئیس جمهور آمریکا امضا نشده

مبارك باشه. ميشه لطفا بگين كه با چه مدركي پيكاپ كردين؟ آي بيست ترم بهار؟ نامه ليت؟

Member
    رشته و دانشگاه

سپاسگزارم

ویزای من ویزای مهاجرتی است و تو سایت مرکز پستی که باید پاسپورتم بهش ارسال بشه را مشخص کردم و فردا می رم که ببینم رسیده به اون مرکز که تحویلش بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه

من روز پنجشنبه صبح مصاحبه داشتم که موفقیت آمیز بود و همون صبح Status ویزای من شد Issued.

فکر می کنید کی من می تونم پاسپورت و ویزام را از اداره پست PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI دریافت کنم؟ امکانش هست که شنبه بتونم پاسپورتم را بگیرم؟

دوستان كسي بعد از فرمان ممنوعيت ورود، براي پيكاپ اقدام كرده؟

همسرم اف۲ در ۱۴ دسامبر مصاحبه داشت. یکبار پارسال هم وبیزا گرفته بود که تابستون اومد آمریکا و برگشت ایران. اینبار با همون افیسر سال قبل دوباره مصاحبه داشت که درجا ویزا گرفت و هیچ مدرکی در مصاحبه ازش نخواستن جز نامه ی اشتغال به تحصیل من. پاس رو ۹ ژانویه ۲۰۱۷ فرستادیم سفارت آنکارا ولی برخلاف انتظار که باید در ححداکثر ۷ روز ویزا صادر میشد ۳ بار استتویش آپ دیت شد و نهایتن رسید به ۲۴ ژانویه که آخرین آپ دیت سایت واشنگتن بود. دیروز پاس بدون ویزا رو به همراه یک برگه از آژانس دریافت کردیم که توضیح داده صدور ویزا برای نشنالیتی ما تا ۳ ماه به تعویق افتاده.
    فکر نمیکنم امکان پیک آپ باشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)