صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 75

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_ba86 نمایش پست ها
    جواب رو با زنگ زدن به سفارت پیدا کردم. گزینه ای که اجازه می ده مدارک بیشتری رو به سفارت بفرستید رو انتخاب کنید، حتی برای فرستادن پاسپورت.
    این گزینه ای که میگید کجاست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Amirkabir University of Technology ,Textile Engineering

سلام ،
    من پدر و مادرم باهم پارسال رفتن سفارت و هنوز کلیر نشدند ، بعد مدتها نامه نگاری ما متوجه شدیم مادرم همون اول ویزاشون کلیر شده ولی چون با پدرم رفتن ویزاشون منتظر کلیر شدن پدرم مونده
    الان سفارت گفت اگه بخواد تنها مادرم بیان اینجا مشکلی نداره پاسپورت اشون رو بفرستن empost .
    سوال من ولی اینه چرا هنور کیس مامانم تو https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx زده under administrative processing ? کسی به همچین مورد مشابهی برخورده ؟

بعد اینکه اینها قبل قانون ترامپ رفتن سفارت ، الان مشکلی واسه ورودشون پیش نمیاد؟ من شنیدم باس یه کدی اون زیر ویزا باشه که نشون بده اینها کسی رو دارند امریکا
    مرسی

Junior Member

دوستان گرامی یک سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگز زود تر بهم جواب بدین
    من F2 هستم و بعد از دریافت نامه کلیرنس و فرستادن پاسپورت به سفارت استتوسم بعداز سه بار اپدیت از AP به APPLICATION RECEIVEDتغییر کرد که نوشته کیس شما برای مصاحبه و انگشت نگاری بازه در صورتی که قبلا مصاحبه داشتین دو روز کاری صبر کنید و بعد استتوس رو چک کنید خواستم نقطه نظرات دوستان رو بدونم

دوستان كسى اطلاع دقيق داره بعد از اپروو ويزا چند ماه وقت داريم براى پيكاپ؟ ايميل مى زنى سفارت ميگه 4 ماه , تو سوالات متداول سايت سفارت نوشته 3 ماه و اژانس ها كه كار پيكاپ مى كنن ميگن 6 ماه. واقعا" گيج شدم. كسى تجربه داره ؟؟

Junior Member

سلام. پدرو مادر من به سفارت رفتند و مادرم درجا ویزا گرفت اما پدرم کلیرنس خورد و بخاطر همین تصمیم گرفتند که منتظر بمونند. اما الان می خوام ویزای مادرم رو بگیرم اما سفارت این ایمیل رو زد: کسی تجربه مشابه داره؟

If family members who applied with you do not require administrative processing on their case(s), they may choose to have their visas issued now, without waiting for the processing on your case to be complete. If family members wish to travel before your visa is issued, they must submit their passport(s) through EMPOST. Prior to submitting any document via EMPOST, they must first sign-in and re-register at http://usvisa-info.com/. This service is provided at no additional cost. Please do not make an appointment, complete a new visa application form, or pay the visa fee again. Please note that it can take approximately 3-5 business days to process and affix the visa to the passport, and applicants should plan accordingly. The U.S. Consulate Dubai closes in observance or U.S. and U.A.E. holidays.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naserprs87 نمایش پست ها
    سلام. پدرو مادر من به سفارت رفتند و مادرم درجا ویزا گرفت اما پدرم کلیرنس خورد و بخاطر همین تصمیم گرفتند که منتظر بمونند. اما الان می خوام ویزای مادرم رو بگیرم اما سفارت این ایمیل رو زد: کسی تجربه مشابه داره؟

If family members who applied with you do not require administrative processing on their case(s), they may choose to have their visas issued now, without waiting for the processing on your case to be complete. If family members wish to travel before your visa is issued, they must submit their passport(s) through EMPOST. Prior to submitting any document via EMPOST, they must first sign-in and re-register at http://usvisa-info.com/. This service is provided at no additional cost. Please do not make an appointment, complete a new visa application form, or pay the visa fee again. Please note that it can take approximately 3-5 business days to process and affix the visa to the passport, and applicants should plan accordingly. The U.S. Consulate Dubai closes in observance or U.S. and U.A.E. holidays.
    من هم دقیقا این مشکل رو دارم که می خوام تا قبل 18 اکتبر ویزای مادرم رو بگیرم جدا از پدرم ولی متوجه نمیشم دقیقا که "You must first sign-in and re-register" یعنی چی. حتی برای مادرم حساب جدید ساختم و مشخصات حساب رو برای سفارت فرستادم. تصورم این هست قبل ارسال پاسپورت باید Courier-In Authorization Certificate بگیریم. اما چطور؟ شما راهی سراغ دارید؟ خیلی ممنون میشم به من هم بگید.

Junior Member

والا منم نفهمیدم. ایمیل هم زدم اما شماره تلفن دادن فقط. دیگه تصمیم گرفتیم که پاسپورت رو بفرستیم فردا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    من باید پاسپورتم رو بفرستم سویس به ادرس خواهرم برای پیک اپ ویزای امریکا ولی پست قبول نمیکنه که پاسپورت رو پست کنه. ایا کسی هست که تجربه ارسال پاسپورت داشته باشه؟
    ممنون
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    من باید پاسپورتم رو بفرستم سویس به ادرس خواهرم برای پیک اپ ویزای امریکا ولی پست قبول نمیکنه که پاسپورت رو پست کنه. ایا کسی هست که تجربه ارسال پاسپورت داشته باشه؟
    ممنون
    اپدیت: DHL از سویس به ایران فرستادن پاسپورت رو انجام داد.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Junior Member

سلام.
    من بعضا در پست ها دیده ام که دوستانی که ویزا اونها صادر شده از بقیه خواسته اند که اگر به شهر مورد نظر می روند ویزا اونها رو پیکاپ کنند. مگر بدون وکالت نامه و کلی مدارک دیگه میشه شخص دیگری این کار رو انجام بده ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)