صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 75

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

سلام
    کسی آژانس معتبر در اصفهان برای پیکاپ میشناسه؟ مرسی

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

سلام دوستان. آژانس معتبر برای pick up ویزا از دبی کسی ممکنه معرفی کنه در تهران؟

Junior Member

سلام دوستان من 27 دسامبر بهمراه همسرم مصاحبه توریستی داشتیم من برگه صورتی گرفتم وایشون کلیرنس این هفته هم من ویزامو پیکاپ کردم با ارزوی موفقییت همه شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abido نمایش پست ها
    سلام دوستان من 27 دسامبر بهمراه همسرم مصاحبه توریستی داشتیم من برگه صورتی گرفتم وایشون کلیرنس این هفته هم من ویزامو پیکاپ کردم با ارزوی موفقییت همه شما
    همسرتون هنوز کلیر نشدن؟

Junior Member

نه ایشون هنوز کلیر نشدن

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

دوستان معمولا چند روز بعد از اینکه پاسپورت به سفارت رسید و در سایت واشنگتون update خورد ویزا issue می شه؟ یک روز یا بیشتر؟؟

ممنونم

Junior Member

سه روز کاری طول میکشه

سلام دوستان،
    یه سوال احتمالا تکراری دارم ولی چون روال ها تغییر میکنه، خواستم بپرسم که مطمین بشم الان شرایط چطوریه؟!، ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمای کنن.
    اگه کسی کلیر نخوره و بخواد ویزا رو در لحظه پیکاپ کنه و دبی بمونه تا ویزاش رو بگیره .. روال کار چطوریه؟ همونجا پاس رو نگه میدارن و بعد از ایشو شدن ویزا پست میکنن یا اینکه باید روز خاصی پاس رو تحویل سفارت بده یا اینکه تحویل پست؟
    و اینکه چند روز طول میکشه معمولا که پاس با ویزا برگرده به دست فردی که تو دبی منتظر ویزاشه؟
    قبلا فکر کنم فقط روزهای خاصی پاس رو میشد تحویل سفارت داد؟! کلا ممنون میشم از دوستان مطلع اگه کل فرایند رو یه شرح مختصر بدن.
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_m نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال احتمالا تکراری دارم ولی چون روال ها تغییر میکنه، خواستم بپرسم که مطمین بشم الان شرایط چطوریه؟!، ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمای کنن.
    اگه کسی کلیر نخوره و بخواد ویزا رو در لحظه پیکاپ کنه و دبی بمونه تا ویزاش رو بگیره .. روال کار چطوریه؟ همونجا پاس رو نگه میدارن و بعد از ایشو شدن ویزا پست میکنن یا اینکه باید روز خاصی پاس رو تحویل سفارت بده یا اینکه تحویل پست؟
    و اینکه چند روز طول میکشه معمولا که پاس با ویزا برگرده به دست فردی که تو دبی منتظر ویزاشه؟
    قبلا فکر کنم فقط روزهای خاصی پاس رو میشد تحویل سفارت داد؟! کلا ممنون میشم از دوستان مطلع اگه کل فرایند رو یه شرح مختصر بدن.
    سلام مجدد،
    دوستان، کسی فرصت نکرده توضیحی بده؟ دوستانی که با آژانس ها هم همکاری میکنن احتمالا اطلاعات داشته باشن، ممنون میشم اگه لطف کنید و یه توضیح مختصر بدین.
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

Junior Member

سلام دوستان

من تو شرایط خیلی بدی گیر کردم. دیروز ویزای مادرم تو دوبی قبول شد و آفیسر بهش گفت برو ایران پاستو بفرست ولی با توجه به فرمان جدید اگه بره ایران و پاس رو بفرسته به احتمال زیاد ویزا رو از دست میده چون تا ده روز دیگه اجرایی میشه فرمان.

از طرفی اگر هم دوبی بمونه ممکنه زمان زیادی طول بکشه که اونم براش سخت میشه.

واقعا نمیدونیم چیکار کنیم. کسی اگه بتونه کمکی بکنه ممنون میشیم. خانواده ای از نگرانی در میان.

هیچ راهی هست که بدون پاس وارد ایران بشه؟ (در صورتی که پاس رو تحویل بره ولی نمونه دوبی و برگرده ایران)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)