صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 75

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

سلام
    اینکه دوستان میگن ویزا رو بعد از اینکه گرفتی سه ماه وقت داری بری رفرنسش چیه؟ من که سرچ کردم و دیروز تماس گرفتم با دوبی گفت تا تاریخ expiration وقت داری وارد شی. مثلا اگه ویزا دو ساله باشه من دو سال وقت دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    سلام
    اینکه دوستان میگن ویزا رو بعد از اینکه گرفتی سه ماه وقت داری بری رفرنسش چیه؟ من که سرچ کردم و دیروز تماس گرفتم با دوبی گفت تا تاریخ expiration وقت داری وارد شی. مثلا اگه ویزا دو ساله باشه من دو سال وقت دارم؟
    فکر میکنم قانون 3 ماه برای ویزاهای توریستی و سینگل باشه. دوستان مطلع اگه اشتباه میکنم اصلاح کنن.
    شما ویزاتون مالتیپل هست؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    فکر میکنم قانون 3 ماه برای ویزاهای توریستی و سینگل باشه. دوستان مطلع اگه اشتباه میکنم اصلاح کنن.
    شما ویزاتون مالتیپل هست؟
    من تازه پاس فرستادم ولی میگن ویزای اچ وان سینگله

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

دوستان من یک اتفاق عجیب برام افتاد. ممنون می شم که اگه کسی تجربه مشابهی داره بگه الان باید چکار کنم.

پدر و مادر من 26 سپتامبر 2016 با هم مصاحبه شدن در دبی

12 فوریه برای پدرم ایمیل اومد که کلیرنس شما تموم شده و می تونید برای دریافت ویزا پاسپورتتون رو بفرستید به کنسولگری در دبی اما کیس مادرم آپدیت نشده بود هنوز
    14 فوریه ایمیل زدیم که این 2 تا کیس با هم بودن و جواب دادن هر دوشون آمادست و می تونید هر 2 پاسپورت رو بفرستید
    وقتی هر دو پاسپورت رو فرستادیم سایت واشنگتن دو بار آپدیت شد (آخرین بار 1 مارچ) اما AP به issued تغییر پیدا نکرد و پاسپورت ها برگشت به پست
    الان فهمیدیم پاسپورت ها ویزا نداره و به ما گفتن شما رفتید در دوره کلیرنس و باید منتظر باشید.
    هر چقدر که ما ایمیل می زنیم که بابا دوره کلیرنس تموم شده و شما در 12 فوریه ایمیل زدید که پاسپورت ها رو بفرستید جواب درستی نمی دن و می گن باید منتظر باشید تا دوره کلیرنس تموم بشه.

من الان واقعا نمی دونم باید چکار کنم. ممنون می شم اگر کسی تجربه مشابه داره اینچا بگه.

متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    دوستان من یک اتفاق عجیب برام افتاد. ممنون می شم که اگه کسی تجربه مشابهی داره بگه الان باید چکار کنم.

پدر و مادر من 26 سپتامبر 2016 با هم مصاحبه شدن در دبی

12 فوریه برای پدرم ایمیل اومد که کلیرنس شما تموم شده و می تونید برای دریافت ویزا پاسپورتتون رو بفرستید به کنسولگری در دبی اما کیس مادرم آپدیت نشده بود هنوز
    14 فوریه ایمیل زدیم که این 2 تا کیس با هم بودن و جواب دادن هر دوشون آمادست و می تونید هر 2 پاسپورت رو بفرستید
    وقتی هر دو پاسپورت رو فرستادیم سایت واشنگتن دو بار آپدیت شد (آخرین بار 1 مارچ) اما AP به issued تغییر پیدا نکرد و پاسپورت ها برگشت به پست
    الان فهمیدیم پاسپورت ها ویزا نداره و به ما گفتن شما رفتید در دوره کلیرنس و باید منتظر باشید.
    هر چقدر که ما ایمیل می زنیم که بابا دوره کلیرنس تموم شده و شما در 12 فوریه ایمیل زدید که پاسپورت ها رو بفرستید جواب درستی نمی دن و می گن باید منتظر باشید تا دوره کلیرنس تموم بشه.

من الان واقعا نمی دونم باید چکار کنم. ممنون می شم اگر کسی تجربه مشابه داره اینچا بگه.

متشکرم
    متاسفانه در مورد دبی گاها پیش میاد که دقیقا مشابه شرایط شما بعد از فرستادن پاسپورت ها دوباره میفرستن تو کلیرنس که به اسم ریکلیرنس می شناسنش و متاسفانه هیچ کاریش هم نمی شه کرد من چندین مورد این جوری شنیده بودم قبلا.

رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    متاسفانه در مورد دبی گاها پیش میاد که دقیقا مشابه شرایط شما بعد از فرستادن پاسپورت ها دوباره میفرستن تو کلیرنس که به اسم ریکلیرنس می شناسنش و متاسفانه هیچ کاریش هم نمی شه کرد من چندین مورد این جوری شنیده بودم قبلا.
    ممنونم از شما دوست عزیز،

مشکل اینه که از شانس خوب ما این هفته executive order جدید effective می شه و دیگه معلوم نیست که کی این کلیرنس تموم می شه و آیا اصلا تموم می شه.

رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    بعد این ریکلیرنس به همون مقدار کلیرنس اولیه طول می کشه؟ چون اون 6 ماه شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    بعد این ریکلیرنس به همون مقدار کلیرنس اولیه طول می کشه؟ چون اون 6 ماه شد.
    من واقعا متاسفم بابت این موضوع که براتون پیش اومده و همزمانیش با اجرای فرمان جدید. راستش این ریکلیرنس هم مثل کلیرنس هیچ حساب کتابی نداره. من کسی رو می شناسم که بار اول سر یه ماه کلیرنسش اومد و چون دبی به محض کلیر شدن بهش ایمیل نزد زمانی که پاسش رو فرستاد یکم دیر شده بود دوباره فرستادنش تو کلیرنس که اون بار یک سال طول کشید. من امیدوارم مورد شما این طوری نشه و زودتر جوابش بیاد ولی خیلی حواستون به اپدیتهای کیستون باشه چون ممکنه کلیر بشین و ایمیلی ندن بهتون.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان لطفا راهنمایی کنید
    من یوزر و پسورد اولیه رو فراموش کردم .

من هیچگونه دسترسی به فرم
    courier-in Authorization Document
    ندارم . متاسفانه هیچگونه دسترسی به ایمیل ثبت نامی اولیه ندارم
    بعد از دوسال ویزای من تازه اومده لطفا راهنمایی کنید الان با امپست مشکل دارم . چیکار کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان، پاسپورت مادر من از طريق امپست فرستاده شده براي دبي، كسي ميدونه چقدر طول ميكشه تا برسه سفارت و ويزا توش بخوره؟ نگران هستم كه ويزا تا قبل ١٦ ام صادر بشه كه مادرم بتونه بياد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)