صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 75

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از دبی - ۲۰۱7

من توی دبی هستم متاسفانه EMPOSt گفت که اگر ویزا هم بخوره تو پاس بر به مشکل میخورین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdirost نمایش پست ها
    من توی دبی هستم متاسفانه EMPOSt گفت که اگر ویزا هم بخوره تو پاس بر به مشکل میخورین
    چرا؟ دلیلشو نگفتن؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    چرا؟ دلیلشو نگفتن؟
    بخاطرقانون.ترامپ

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

از اونجایی که تاپیک اصلی در مورد محدودیت ها بسته شد و من قول داده بودم هر آپدیتی در کیسمون رو اعلام کنم، گفتم اینجا پست بذارم که هم به قولم عمل کرده باشم و چون مرتبط بود، شاید به درد کسی خورد.
    در جواب یه نفر از دوستان، من یه پست اینجا گذاشته بودم با محتوای زیر:

خیلی این حرف ایشون برای من عجیبه، از این بابت که خواهر من 23 دسامبر مصاحبه داده بود برای ویزای توریستی، درجا برگه صورتی گرفت و قبول شد (از دبی)، ولی پاسپورت رو تحویل نداد. بعد که میخواست پاسپورت رو بده، EO اولی امضا شد... خودش شخصا رفت دبی، دم سفارت و پرسید داستان چیه. آفیسر های سفارت گفتن خودمون نمیدونیم، ولی اگه داستانهای دادگاه به جایی رسید و حکم لغو شد، خبرت میکنیم (این جریانات قبل از حکم قاضی ربارت از واشنگتن بود). وقتی حکم لغو شد، هیچ خبری از سفارت نشد. من چند بار ایمیل زدم برای پیگیری، ولی جوابی ندادن تا همین امروز صبح. گفتن پاسپورتت رو بیار و ویزا رو پیکاپ کن!!
    الان پاسپورت رو داده برای پیکاپ به آزانس، اگه ویزا براش صادر کردن، اینجا خبرشو میتونیسم.

به نظر من سفارت اگه نمیخواست ویزا صادر کنه، امروز صبح به من ایمیل نمیزد که پاسپورت رو تحویل بده!!
    ما همون روز پاسپورت رو دادیم، روز شنبه (11 مارچ) ایمیل Tracking number از Empost اومد و گفت پاسپورت در حال تحویل به سفارته. روز یکشنبه (12 مارچ) آپدیت شد که پاسپورت تحویل داده شد. الان توی سایت واشنگتن نگاه کردم دیدم وضعیت پرونده آپدیت شده به Issued (روزش رو هم همین امروز نوشته، 15 مارچ).
    پس قطعا ویزاها هنوز در حال صادر شدن هستن...
    حالا اینکه با اون ویزا بدون مشکل میشه سفر کرد یا نه، قضیه جداییه، ولی با توجه به متن EO، الان خواهر من یه Valid visa holder حساب میشه و نباید از سفرش جلوگیری بشه. ببینیم چی پیش میاد...

[QUOTE=SirM2X;2415695]

سلام
    چرا این تایپی اعمال محدودیتها همش بازو بسته میشه دیگه اون محدودیت کم بود تو تبادل نظر هم محدودیت؟

یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    از اونجایی که تاپیک اصلی در مورد محدودیت ها بسته شد و من قول داده بودم هر آپدیتی در کیسمون رو اعلام کنم، گفتم اینجا پست بذارم که هم به قولم عمل کرده باشم و چون مرتبط بود، شاید به درد کسی خورد.
    در جواب یه نفر از دوستان، من یه پست اینجا گذاشته بودم با محتوای زیر:

ما همون روز پاسپورت رو دادیم، روز شنبه (11 مارچ) ایمیل Tracking number از Empost اومد و گفت پاسپورت در حال تحویل به سفارته. روز یکشنبه (12 مارچ) آپدیت شد که پاسپورت تحویل داده شد. الان توی سایت واشنگتن نگاه کردم دیدم وضعیت پرونده آپدیت شده به Issued (روزش رو هم همین امروز نوشته، 15 مارچ).
    پس قطعا ویزاها هنوز در حال صادر شدن هستن...
    حالا اینکه با اون ویزا بدون مشکل میشه سفر کرد یا نه، قضیه جداییه، ولی با توجه به متن EO، الان خواهر من یه Valid visa holder حساب میشه و نباید از سفرش جلوگیری بشه. ببینیم چی پیش میاد...
    آخرین آپدیت:
    امروز پاس رو از آژانس تحویل گرفتن، تاریخ صدور ویزا همون 15 مارچ خورده، تا تاریخ 12 جون هم اعتبار داره
    قبل از اینکه آژانس پاسپورت رو بگیره، یه سری داستان برای خواهرم تعریف کرده بود در مورد اینکه ممکنه ویزا رو صادر کرده باشن ولی پاس رو نگه دارن و اینها... ولی همه ش یه چیز بود: «شایعه»

سلام دوستان. من مادرم چند روز دیگه می روند سفارت. سال های قبل مادرم به ایران رفته بودند برای ویزا گرفتن و اونجا پاسپورت را که می دادند ۲-۱ روز بعدش با ویزا برمی گردوندند ولی توی دبی باید با شرکت های پستی کار کرد. من اصلا نمی دونم قضیه ی این شرکت های پستی چیه ولی اینطوری که حدث می زنم اگر ویزا درجا صادر بشه سفارت پاسپورت را می گیره و شخص باید پاسپورتش را ۲-۱ روز بعد از شرکت پستی تحویل بگیره. آیا حدثم درسته؟‌کسی می تونه راهنمایی دقیق تری کنه به من؟

توی مدتی که مادرم دبی هستند محل اقامتشون توی Bur Dubai هست. سوال دیگه ام اینه که باید کدوم شرکت پستی را انتخاب کنیم که به مادرم نزدیک باشه؟

ممنونم

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مادرم چند روز دیگه می روند سفارت. سال های قبل مادرم به ایران رفته بودند برای ویزا گرفتن و اونجا پاسپورت را که می دادند ۲-۱ روز بعدش با ویزا برمی گردوندند ولی توی دبی باید با شرکت های پستی کار کرد. من اصلا نمی دونم قضیه ی این شرکت های پستی چیه ولی اینطوری که حدث می زنم اگر ویزا درجا صادر بشه سفارت پاسپورت را می گیره و شخص باید پاسپورتش را ۲-۱ روز بعد از شرکت پستی تحویل بگیره. آیا حدثم درسته؟‌کسی می تونه راهنمایی دقیق تری کنه به من؟

توی مدتی که مادرم دبی هستند محل اقامتشون توی Bur Dubai هست. سوال دیگه ام اینه که باید کدوم شرکت پستی را انتخاب کنیم که به مادرم نزدیک باشه؟

ممنونم
    اره باید از پست بگیری. برای روشن تر شدن موضوع برات یه عکس از برگه صورتی که موقع گرفتن درجا ویزا بهت میدن رو اتچ کردم.
    در مورد اینکه کدوم اداره پست، من اطلاع دقیقی ندارم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    اره باید از پست بگیری. برای روشن تر شدن موضوع برات یه عکس از برگه صورتی که موقع گرفتن درجا ویزا بهت میدن رو اتچ کردم.
    در مورد اینکه کدوم اداره پست، من اطلاع دقیقی ندارم.
    واقعا از اینکه وقت گذاشتین ممنونم، بعضی وقتا کوچکترین اطلاعات میتونن کمک بزرگی باشن،من خیلی دنبال این بودم بدونم که عموما چند روز طول میکشه ویزا صادر بشه که تو این برگه نوشته 3 تا 5 روز کاری.
    و یه سوال دیگه اینکه اگه کسی بخواد بمونه تا ویزاش رو بگیره بازهم باید پاس رو تحویل پست بده یا همونجا داخل سفارت بعد از مصاحبه پاس رو نگه میدارن؟
    هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی
    بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)