صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱7

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزای آمریکا از ایروان - ۲۰۱7

نقل قول نوشته اصلی توسط detroit440 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم از دوستان باتجربه در مورد پیکاپ ویزا از ارمنستان مشورت بگیرم. اگر امکانش هست ممنون میشم اسم آژانسهای معتبر در تهران برای پیکاپ ویزا رو بهم معرفی کنید.

مرسی
    سلام
    من هم دقیقا همین سوال تو رو درام. خودم اسم سه چهار تا رو گیر آوردم. شاید اینجا مناسب نباشه که بیارم ولی تو پیغا خصوصی براتون میفرستم.
    ویرایش توسط sahandfb : November 24th, 2017 در ساعت 11:58 AM دلیل: تصحیح فرمت نقل قول با اضافه کردن کروشه

دوستان برای صدور ویزا عکس نمیخوان؟ هیچ جا ننوشته! آخه عکسایی که سفارت داره مال موقع مصاحبه ست که مال حدودا یک سال و نیم پیشه.
    کلا مدارک چی بفرستیم؟‌کسی لیستی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_123 نمایش پست ها
    دوستان برای صدور ویزا عکس نمیخوان؟ هیچ جا ننوشته! آخه عکسایی که سفارت داره مال موقع مصاحبه ست که مال حدودا یک سال و نیم پیشه.
    کلا مدارک چی بفرستیم؟‌کسی لیستی داره؟
    من دیروز تو یکی از این آژانس ها بودم. گفتن که برای ویزا فقط پاسپورت و کوریر لازمه و دیگر هیچ. ولی من محض احتیاط کپی آی بیست و یه قطعه عکس هم فرستادم که فکر کنم لازم نباشه.

سلام دوستان

من امروز کیس نامبرم اعلام شد و باید برای پیکاپ ویزا از ارمنستان اقدام کنم. ممنون میشم اگر دوستان آژانس معتبری که تجربه خوبی باهاش داشتن رو معرفی کنن و اگر اینجا امکانش نیست از طریق پیام خصوصی.

خیلی ممنونم از لطف و راهنماییتون.

سلام،
    من فروردین ماه 97 ایروان هستم. اگر دوستان کمکی خواستن میتونن بگن.
    ایام بکام

Junior Member

سلام،
    من كيس نامبرم اعلام شده ميخواستم ببينم كسي اطلاع داره روند pick up چه جوري هست و چند روز طول ميكشه؟ خودم اگه مثلا يكشنبه يا دوشنبه برم بنظرتون تا جمعه آماده ميشه تحويلش بگيرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Textile - NC State University

سلام
    بچه ها من تونستم بای مامانم ویزای درمانی بگیرم وباید هرچه سریعتر
    pick up کنیم. میشه اگه به من اژانش معرفی کنین ؟

Junior Member

سلام دوستان. من پاسپورت ام رو امروز دادم به پست در ایروان ارمنستان. مهلت ورود من به آمریکا فقط چند روزه. به نظر شما امکان داره سفارت یک روزه ویزای منو بده؟ من بهشون ایمیل هم زدم. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پاسپورت ام رو امروز دادم به پست در ایروان ارمنستان. مهلت ورود من به آمریکا فقط چند روزه. به نظر شما امکان داره سفارت یک روزه ویزای منو بده؟ من بهشون ایمیل هم زدم. مرسی
    حضوری برید و باهاشون حرف بزنید. ممکن هست کمک کنند.
    یه کار دیگه هم میشه کرد این هست که به محض اینکه در سایت CEAC وضعیت ویزا به Issued تغییر کرد برید سفارت و ازشون درخواست کنید که پاسپورت رو به شما پس بدند. اینجوری دیگه لازم نیست منتظر باشید که اداره پست بعد 2-1 روز پاس رو به شما تحویل بده.

موفق باشید

Junior Member Nobile آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانواده ام در تاریخ 7 آگوست مصاحبه داشتیم ( جهت ویزای دانشجویی ) . شروع کلاسها هم 27 آگوست بود و هر چقدر به دانشگاه ایمیل زدم که نامه Late arrival به من بدند قبول نکردند و گفتند اگه تا 30 آگوست اینجا نباشی باید برای ترم دیگه مجددا اپلای کنی. کیس نامبر خودم 28 آگوست تو سایت اعلام شده ولی کیس نامبر همسر و فرزندانم هنوز اعلام نشده. پاسپورتهامون را هم قبلا فرستادیم ارمنستان ولی به پست تحویل ندادم هنوز.
    با توجه به این توضیحات اقدام بعدی من چی باید باشه ؟
    - آیا بهتر نیست که پاسپورتهایمون را برگردونیم و صبر کنیم تا بقیه کیس نامبر ها هم اعلام بشه و پس از اپلای مجدد ، I20 جدید را برای سفارت بفرستم تا ویزا را به تاریخ جدید بدهند ؟
    - تاریخ اعتبار کیس نامبر من تا دسامبر 2018 است . چه تاریخی باید I20 جدید را براشون بفرستم؟
    - اصولا آیا اگر برای ترم بهار 2019 اپلای کنم نیازی به مصاحبه جدید هست یا خیر ؟

لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی نمایند و سوالهای بالا را جواب دهند. ممنون از همه

شما این پست رو در جندین تاپیک مختلف تکرار کردید.
    من در لینک زیر نظر خودم رو درمورد سوالتون بیان کردم:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2562961

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)