صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

من تو usvisa-info چک کردم 5 دسامبر زده وقت سفارت غیر دانشجوی آنکارا. رفتم سایت آنکار پول رو پرداخت کردم بعد که رفتم تاریخ انتخاب کنم هیچ تاریخی باز نیست؟؟ این عادیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shsp نمایش پست ها
    سلام یعنی کلیرنس خوردن؟ کلا پدر مادر ها هم حتی اگه سنشون بالا باشه کلیرنس دارن؟ میشه بپرسم نتیجه چی شد ویزا تونستن بگیرن؟
    منم میخوام وقت بگیرم برای پدر مادرم نمی دونم چه مدارکی باید باخودشون ببرن؟ مثلا بنک اسیتمنت و سند ملک اینا که نمیخواد؟ فقط همون مدارک من شامل i-20 این چیزا کافیه؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
    سفارت آنکارا مگه تعطیل نیست

من تو usvisa-info چک کردم 5 دسامبر زده وقت سفارت غیر دانشجوی آنکارا. رفتم سایت آنکار پول رو پرداخت کردم بعد که رفتم تاریخ انتخاب کنم هیچ تاریخی باز نیست؟؟ این عادیه؟
    سلام
    وقت ها سریع پر می شوند پس این مسئله عادی هست. اما در مورد سایت usvisa-info ، راستش اطمینان چندانی به آن نمی شود کرد و بهترین کار برای چک کردن وقت ها ، گرفتن اطلاعات از دوستانی که اکانت دارند و می توانند وقت های سفارت را ببینند هست.
    حالا شما باید مدام وقتهای سفارت را چک کنید تا به محض باز شدن یک تاریخ، آن را بگیرید. چون سریع پر می شوند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    وقت ها سریع پر می شوند پس این مسئله عادی هست. اما در مورد سایت usvisa-info ، راستش اطمینان چندانی به آن نمی شود کرد و بهترین کار برای چک کردن وقت ها ، گرفتن اطلاعات از دوستانی که اکانت دارند و می توانند وقت های سفارت را ببینند هست.
    حالا شما باید مدام وقتهای سفارت را چک کنید تا به محض باز شدن یک تاریخ، آن را بگیرید. چون سریع پر می شوند.
    ببخشید سفارت ترکیه مگه بسته نیست آلان برای ویزای دانشجوئی میشه وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط roya18009 نمایش پست ها
    ببخشید سفارت ترکیه مگه بسته نیست آلان برای ویزای دانشجوئی میشه وقت گرفت
    راستش من در جریان نیستم بهتر است این را از دوستانی که به دنبال گرفتن وقت از آنکار هستند بپرسید یا به سایت خود سفارت امریکا در آنکارا مراجعه کنید (البته اگر داخل ایران هستید برای دسترسی به این سایت از ف......ی........ل........ت........ر شکن استفاده کنید!!)
    https://tr.usembassy.gov/visas

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

من غیر دانشجوی وقت گرفتم آنکارا برای اردیبهشت پس احتملا تعطیل نیست درسته؟

Junior Member

من غیر دانشجوی وقت گرفتم آنکارا برای اردیبهشت پس احتملا تعطیل نیست درسته؟
    بله درسته.

سلام. یک سوال در مورد روادید آمریکا برام پیش اومده، ولی یه بحثه دیگه ای هم یه کم باهاش ترکیب شده. دقیق نمیدونستم کجا عنوانش کنم. ولی به نظرم رسید اینجا بیشتر بهش میخوره. مدیران مسئول لطفا ببخشند.

من دانشجوی ترم 3 کارشناسی ارشد در ایران هستم و مشمولم و معافیت تحصیلی دارم. برای کارشناسی ارشد از یک دانشگاهی در آمریکا پذیرش گرفتم. همونطور که میدونید، دانشجویان مشمول مجاز هستند یک بار انصراف دهند و در همان مقطع شروع به تحصیل کنند، در حالیکه هنوز از معافیت تحصیلی استفاده میکنند. از اونجاییکه من میخواستم ارشد ایران رو انصراف بدم و برم اونجا از اول شروع کنم، هنگام پر کردن Application دانشگاه آمریکا، هیچ چیزی در مورد مسترم در ایران آپلود نکردم. یعنی فقط مدارک کارشناسیم رو آپلود کردم و اصلا دانشگاه نمیدونه که من تا ترم 3 در ایران در مقطع مستر درس خوندم. فکر میکنم آپلود کردن ریز نمرات مسترم در ایران در Application دانشگاه آمریکا هیچ تاثیری نداره، چون میخوام اونجا دوباره از اول مستر شروع کنم. به خاطر همین اصلا تو مدارکم خبری از مستر ایران نیست.

توی انجمنها که داشتم مطالعه میکردم، ظاهرا برای روز مصاحبه سفارت، آفیسر در مورد وضعیت سربازی سوال میکنه. همونطور که متوجه شدید، در روز مصاحبه، وضعیت سربازی من، معافیت تحصیلی حاصل شده از تحصیلم در مقطع مستر در ایرانه، چیزی که من هیچ چیزی تو Application ازش نگفتم.

حالا اینجا چند تا سوال پیش میاد:

1- آیا اصلا آفیسر به مطالب موجود در Application ها دسترسی داره؟ یعنی آیا میدونه من چیو آپلود کردم و چیو نکردم؟

2- اگه از وضعیت سربازیم بپرسه، من باید چی جواب بدم؟ اگر بگم معافیت تحصیلی دارم، آیا نمیپرسه چطوری؟ آگه در جوابش بگم در نتیجه تحصیل در مقطع مستر در ایران، اونوقت آیا نمیپرسه پس چرا هیچ چیزی ازش تو Application ات نگفتی؟ و اگر بعدش من جواب بدم: "چون میخواستم ایران رو انصراف بدم و بیام اونجا از اول مستر شروع کنم، در نتیجه فکر کردم صحبت کردن در مورد مستر ایران بی تاثیره"، به نظرتون عکس العملش چیه؟ آیا فکر میکنه من میخواستم دروغ بگم بهشون؟

3- فرضا اگر با صحبتهای من موافق باشه و حرفام رو قبول کنه، اگه از من مدرک بخواد من باید چه مدرکی براش آماده داشته باشم؟

الآن واقعا اگر یک دانشجوی مشمول که در معافیت تحصیلی به سر میبره و از یک دانشگاه دیگه برای همون مقطع پذیرش گرفته باشه، برای وضعیت سربازیش باید در روز مصاحبه به آفیسر سفارت چی بگه؟

ممنون میشم دوستان

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)