صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت آنکارا در سال 2017 استفاده بفرمایید. جهت مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت آنکارا در سال 2016، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    ویرایش توسط Simon : December 29th, 2016 در ساعت 05:32 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

با عرض پوزش از اینکه کمی دیر تجربه خودم رو در میون میگذارم متاسفانه تجربیات 2016 بسته شده و ناچارا اینجا تجربه خودم رو میگم. من روز مصاحبم 29 جولای 2016 با خانم حدودا 40 ساله مو بور بود برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا با اینکه یک پوشه شامل هر مدرکی که فکرشو کنین با خودم برده بودم هیچ چیزی از من نخواست و هر سوالی از من میپرسید تا جواب میدادم خودش تایید میکرد و حتی جواب درست رو خودش میداد مثلا زمان عقد من و همسرم درست قبل وقت سفارت بود و وقتی از ما پرسید گفت حتما خیلی وقت هست که همو میشناسین راجعبه فامیل که اونجا دارم پرسید که گفتم لاس وگاس هست چشاش بزرگ شد و جا خورد ولی باز تا اومدم توضیح بدم خودش گفت حتما سالهاس همو ندیدین من که جا خورده بودم یا گوشش کاملا از این حرفا پر بود و حوصله نداشت که حدس من همینه یا دلسوز بود. به هر حال مصاحبه بدون هیچ گیری جلو رفت راجعبه سابقه کار دوبار سوال کرد که من متاسفانه نداشتم و صادقانه هم نداشتم گپ 2 سال و نیم داشتم و اونو با کلاس های مختلف و زبان پر کرده بودم. رشتمم حساس بود و راجعبه فیلدی که میخوام کار کنم پرسید. امیدوارم این تجربه به دردتون بخوره با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

با سلام خدمت همه دوستان

من امروز در آنکارا مصاحبه برای ویزای مهاجرتی از طریق مادر سیتیزن را داشتم که یک ضرب پذیرفته شد و به من گفته شد که ظرف دو سه روز کاری می توانم پاسپورتم را از اداره پست تحویل بگیرم.

من دو - سه نفر ایرانی دیگر در هتل دیدم که اکثرا کیس مهاجرتی بودند و همه یک ضرب ویزا گرفته بودند.

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاح

سلام دوستان
    من دیروز 12 آپریل ، وقت سفارت امریکا تو آنکارا داشتم
    برای ویزای J1 از دانشگاه MIT برای شش ماه Visiting.(از June2017 تا December 2017) فکر میکردم قراره همه چی خوب پبش بره .رفتم سفارت. آفیسر 3 تا سوال پرسید:
    1- برای چی میری اونجا؟ که من زمینه تحقیق مشترک رو براش توضیح دادم (فکر کنم 40 ثانیه شد) اصلا هم گوش نمیکرد
    2- دانشجوی سال چند دکتری هستی و کی دکترات تموم میشه؟ جواب: ترم 6 ، آخر 2018
    3- بچه داری؟ نه
    بدون بررسی هیچ مدرکی تو کمتر از 90 ثانیه یه برگ A4 داد 214b و گفت ریجکت شدی
    من هنوز تو شوکم

شما تجربه ای داریی؟
    آیا این به فرمان ترامپ ربط داشته؟
    آیا کسیو میشناسید که اخیرا ویزا گرفته باشه J1؟

سلام بر همگی
    فقط چیزی که میتونم بگم اینه که دوستان دانشجو آنکارا نیان در کمتر از 2 دقیقه ریجکت میکنند.
    البته کیس های مهاجرتی در هتل زیاد دیدم که یکضرب ویزا گرفتند ولی دانشجو ندیدم ریجکت نشه از جمله خودم و خانومی که قبل من بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakam نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    فقط چیزی که میتونم بگم اینه که دوستان دانشجو آنکارا نیان در کمتر از 2 دقیقه ریجکت میکنند.
    البته کیس های مهاجرتی در هتل زیاد دیدم که یکضرب ویزا گرفتند ولی دانشجو ندیدم ریجکت نشه از جمله خودم و خانومی که قبل من بود.
    دوست عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید که با چه سوالاتی ازتون چنین تصمیمی گرفته شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alixrezax نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید که با چه سوالاتی ازتون چنین تصمیمی گرفته شد؟

من نوشتم ..همینجا ۲ تا پست بالاتره

Junior Member

سلام بر همگی
    درود! لطفا در مورد مدارک تون و سوالاتی که از شما پرسیدن بنویسین. من برای 30 می نوبت دارم در انکارا.

Junior Member

سلام بر همگی
    یه طور میگی دانشجو ندیدم ریجکت نشه انگار پنجاه تا دانشجو دیدی همشون ریجکت شدن

Junior Member

بنده امروز (۲۴ اپریل) آنکارا مصاحبه داشتم برای F1 که مصاحبه کلا ۱ دقیقه طول کشید و بدون نگاه کردن یا درخواست هیچ مدرکی (به جز i20 که اول گرفت) با 214b ریجکت کرد.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)