صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام دوستان وقت بخیر. من روز 5 اکتر برای مصاحیه ویزای اف 2 سفارت امریکا تو انکارا وقت گرفتم. ممنون میشم اگه تجربه تا نقطه نظر مفیدی و یا پیشنهادی دارین اینجا به اشتراک بزارین.

کسی به تازگی توریستی (پدر و مادر) رفته آنکارا؟ اوضاع چطوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering ,elm o sanat (campus)

سلام دوستان من از يه دانشگاه تو مهندسي پزشكي فول فاند پذيرش دارم براي دكترا . اين دانشگاه كلا قديمي و معروفه ولي دانشكده مهندسي از همه جديدتره و طبيعتا تو usnews نيست . حتي تو i20 من هم زده phd در مهندسي و موضوعش كاملا bio هستش ولي تو i20 نيومده حالا با توجه به اين موضوع شما آنكارا رو گزينه مناسبي مي دونيد ؟ ممنون ميشم بم جواب بدين واقعا وقتم كمه ضمن اينكه نمره gre خوبي هم ندارم خصوصا در بخش وربال و به جاي تافل هم آيلتس دادم با نمره ٧

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aqua1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از يه دانشگاه تو مهندسي پزشكي فول فاند پذيرش دارم براي دكترا . اين دانشگاه كلا قديمي و معروفه ولي دانشكده مهندسي از همه جديدتره و طبيعتا تو usnews نيست . حتي تو i20 من هم زده phd در مهندسي و موضوعش كاملا bio هستش ولي تو i20 نيومده حالا با توجه به اين موضوع شما آنكارا رو گزينه مناسبي مي دونيد ؟ ممنون ميشم بم جواب بدين واقعا وقتم كمه ضمن اينكه نمره gre خوبي هم ندارم خصوصا در بخش وربال و به جاي تافل هم آيلتس دادم با نمره ٧
    توی i20 دقیقا نمیزنن روی چی کار میکنید و این کاملا طبیعیه. مال من هم فقط زده بود مهندسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering ,elm o sanat (campus)

دوستان عزیز سلام من امروز مصاحبه داشتم با خانم موبور خیلی شلوغ نبود و اکثرا ترک ها بودن ازم پرسید چی می خوابی بخونی هزینه رو چطوری تقبل می کنی و سریازی آخرم برگه زرد رو داد بم می خوام بگم فقط اعتماد به نفس و رفتار خوب و آی کانتکت فراموش نشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aqua1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام من امروز مصاحبه داشتم با خانم موبور خیلی شلوغ نبود و اکثرا ترک ها بودن ازم پرسید چی می خوابی بخونی هزینه رو چطوری تقبل می کنی و سریازی آخرم برگه زرد رو داد بم می خوام بگم فقط اعتماد به نفس و رفتار خوب و آی کانتکت فراموش نشه
    سلام. ایا کسی از ایرانیها برای ویزای توریستی نبودن اونجا ؟ و نمیدونید وضعیت ویزا دادن به توریستهای ایرانی مثل پدر و مادر چهطور بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran_em نمایش پست ها
    سلام. ایا کسی از ایرانیها برای ویزای توریستی نبودن اونجا ؟ و نمیدونید وضعیت ویزا دادن به توریستهای ایرانی مثل پدر و مادر چهطور بوده؟
    منم دقیقن همین سوال رو دارم. آیا هنوز ویزای توریستی به پدر مادرا میدن؟

سلام، پدر و مادر من امروز وقت مصاحبه داشتن آنکارا. خیلی همه چیز خوب پیشرفته و آفیسر بهشون گفته پرونده خوبی دارین ولی لازم هست که بررسی بشه اما احتمالا زود جواب میدیم بهتون و تاکید کرده سایت و دایما چک کنید. من از اونجایی که دیدم دوستان اکثرا تجربیات منفی و به اشتراک میذارن خواستم بگم نحوه برخورد خیلی خوب بوده در انکارا و ما هم خوشبین هستیم! پدر و مادر من شاغل هستن و خواهر و برادرم ایرانن، برای همین از نظر وابستگی و برگشتن به ایران پرونده خوبی داشتن که البته چیزی جز واقعیت هم نبوده.

Junior Member

سلام دوستان،

کسی از پدر و مادر ها توانسته در جا ویزا بگیره اخیرا؟
    گویا اخیرا سخت میگیرن به دلیل این تراول بن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo1234 نمایش پست ها
    سلام، پدر و مادر من امروز وقت مصاحبه داشتن آنکارا. خیلی همه چیز خوب پیشرفته و آفیسر بهشون گفته پرونده خوبی دارین ولی لازم هست که بررسی بشه اما احتمالا زود جواب میدیم بهتون و تاکید کرده سایت و دایما چک کنید. من از اونجایی که دیدم دوستان اکثرا تجربیات منفی و به اشتراک میذارن خواستم بگم نحوه برخورد خیلی خوب بوده در انکارا و ما هم خوشبین هستیم! پدر و مادر من شاغل هستن و خواهر و برادرم ایرانن، برای همین از نظر وابستگی و برگشتن به ایران پرونده خوبی داشتن که البته چیزی جز واقعیت هم نبوده.
    سلام یعنی کلیرنس خوردن؟ کلا پدر مادر ها هم حتی اگه سنشون بالا باشه کلیرنس دارن؟ میشه بپرسم نتیجه چی شد ویزا تونستن بگیرن؟
    منم میخوام وقت بگیرم برای پدر مادرم نمی دونم چه مدارکی باید باخودشون ببرن؟ مثلا بنک اسیتمنت و سند ملک اینا که نمیخواد؟ فقط همون مدارک من شامل i-20 این چیزا کافیه؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)