صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصا

نقل قول نوشته اصلی توسط islet نمایش پست ها
    شما چه تاریخی مصاحبه شدین؟ و مدارک خاصی گرفت از شما
    از من هیچ مدرکی رو نخواست و فقط سوال میپرسید و رد میشد.
    بیست و پنج جولای بودم
    بله ازم رزومه و ریسرچ پلن و پرسنال استیتمنتم را گرفت و پس نداد! و بانک استیمنت را هم دید. راستش شما چون توی قبرس هم درس می خوانید و خب من دیدم خیلی از دانشجویانی که در یک کشور دیگر درس می خوانند و بعد به سفارت امریکا در همان کشور می روند دقیقا با همین بند رد شده باشند البته شده که طرف درجا ویزا هم بگیرد ولی خب بسیار کم بوده و بیشتر ریجکت با همین بند بوده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام ، من همه تاپیکایه مربوط به سفارت قبرس رو خوندم اما خیلی مطالب ضدو نقیض هست میشه لطفا شرایط من رو ببینید و بهم بگید که انتخاب سفارت قبرس درسته یا نه؟ خودم فکر میکنم باید برم نیکوزیا
    - متاهل ، خانم ، برای همسرم درخواست ویزا نکردم
    - موسس و سهامداره یه شرکت مهندسی بازرگانی
    -لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه دولتی
    ای بیست MBA گرفتم از دانشگاه دولتی
    -تمام گپ تحصیلیم رو سمتهای مدیریتی دارم
    -فاند رو اینجور نشون دادم که شرکت داره پرداخت میکنه و من باید برگردم و همسرم اینجا میمونه
    - BS رو هم میتونم از خودم بدم ولی برای دانشگاه ماله مدیر عامل شرکت رو به عنوان اسپانسر معرفی کردم که گردشایه بانکی بالا بوده و رقم سنگین تر از هزینه دانشگاست
    -لاتاری : شرکت کردم

به نظر شما قبرس میتونه جایی باشه که به من ویزا بدن و اینکه همون بخشه شمالی و بدونه ویزا باید برم ؟

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

عالمان فروم بسیار ممنون خواهم شد اگه نظرات حرفه ای تون رو در مورد سوال من مکتوب بفرمایین.

من در ماه آگوست 2017 در نیکوزیا قبرس جنوبی مصاحبه داشتم برای ویزای B1 برای شرکت در مسابقه ی دو و میدانی ماده ی 5 کیلومتر استقامت.

از دو ایالت آمریکا دعوت نامه داشتم برای شرکت در مسابقات.در پاریس و شهر کلن آلمان هم مقام های قابل توجهی کسب کردم.

با اعتماد به نفس کامل روز مصاحبه حاضر شدم و آفیسر سیاه پوست بسیار با شخصیت و مودبی بودند.حول و هوش 7 دقیق با من صحبت کردند حتی مقام های من رو در پاریس و آلمان هم دیدند و خیلی تبریک گفتند.همه

چیز عالی بود. ( از شانس بد من, تاریخ مصاحبه ی من در اواسط اون 90 روز , ban 2 بود که ویزای من شامل executive order میشد , که من باید ثابت میکردم که یا فامیل در آمریکا دارم یا با یک سازمان یا نهاد ارتباط نزدیک و

قوی دارم ) تا اینکه آخرین سوال آفیسر از من این بود که آیا خویشاوندی در ایالات متحده دارین ؟ من گفتن نه و ایشان بعد از حول و هوش 17 , 18 ثانیه به من گفتن unfortunately .........................

به محض گفتن این کلمه من سریع پریدم تو حرفشون و با نهایت ادب گفتم.ممکنه به من وقت بدین صحبت کنم و من هم شروع کردم وخلاصه اونچه را که باد میگفتم گفتم.و ایشان گفتند من مطمئنم شما برای حضور در مسابقات میرین ولی این دست من نیست و شما شامل executive order میشید. و من رو با بند f 212 رجکت کرد .بند 212 f رجکتی ست با نام presidential order که همون برای executive order هستش.

با توجه به این که قاضی هاوایی ban رو برداشت.میخام یکبار دیگه اقدام کنم. حالا سوال من از عالمان فروم اینه که به نظرتون یک بار دیگه برم نیکوزیا یا اینکه سفارت رو عوض کنم؟

آفیسر نیکوزیا خوبی ای که داشت براش خیلی سفر های شنگن من مهم بود و مطمئنم برای همین منو با 214b رجکت نکرد.نکته ی دیگه اینه که الان اصلا travel ban وجود نداره و از بیخه و بن کنده شده.خب من برم پیش همون آفیسر قبلی و بهش بگم شما دفعه ی پیش با دستور ریاست جمهوری منو رجکت کردی ولی الان اصلا دستور اجرایی ای دیگه وجود نداره.پس باید ویزا رو بده. حتی این برای من خیلی مهمه که ایشون من رو با 214b یا همون social tie رجکت نکرد.پس اگه اینبار برم گزینه ای براش نمیمونه و منطقا باید ویزا رو بده.

از طرف دیگه اصلا من ندیدم آفیسر های اطراف ایران از مراجعه کننده ها بپرسن شما اروپا بودی یا نه. و احساس میکنم راه کار دیگری رو برای رد کردن با بند 214b مبنا قرار میدن.و نگرانی من هم روی همین مورد هستش که اگه سفارت دیگه ای برم , شانس من , این بار منو با 214b رجکت کنند. و رفار سفارت های دیگه اصلا برای من قابل پیش بینی نیست

نظر شما دوستان محترم را میخاستم بدونم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)