صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت نیکوزیا در سال 2017 استفاده بفرمایید. جهت مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت نیکوزیا در سال 2016، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. این تیکت نامبر رو کجا دادن ؟ آخرش که مصاحبه تموم شد ؟ یا اولش که وارد سفارت شدین؟

با سلام و احترام خدمت دوستان
    خواستم تجربم را برای مصاحبه سفارت امریکا در قبرس جنوبی (نیکوزیا)به اشتراک بذارم
    امیدوارم مفید باشه

نوع ویزای درخواستی : توریستی
    زمان مصاحبه : 22 ژانویه 2017
    نتیجه : گرفتن درجای ویزا

روز مصاحبه نیمساعت زودتر در جلوی سفارت حاضر بودیم. میبایست شماره میگرفتیم
    وقت ما ساعت 7:30 بود
    وقتی رسیدیم 2 نفر جلوی ما روی نیمکت نشسته بودن
    بعد از ما هم حدود 15 نفر دیگه به جمع ما اضافه شدن
    نوبت ما که شد مسولش گفت کیف نمیتونید با ببرید داخل و گفت باید بشینین تا همه برن داخل و در آخر شما رو میفرستیم
    مثل ما 4 نفر دیگه هم بودن
    ساعت شد 9:45 و گفت بیاین
    با ی تدابیر شدید امنیتی جوری که برای بازرسی گفتن کفشها تونم در بیارین
    بعد ی پلاک که حاوی ی شماره بود دادن و انداختیم گردنمون
    ما رو بردن به سالن اصلی مصاحبه
    که دقیقا ی سالن مستطیلی بزرگ که سمت راست 3 ردیف صندلی چیده بودن و مردم نشسته بودن
    قبل از ورود به این سالن مجدد باید ی شماره دیگه میگرفتین
    اول رفتیم برای ثبت اثر انگشت
    بعد از نیمساعت نوبت ما شد و رفتیم جلو افیسر
    یک پسر حدود 35 ساله سیاه پوست
    سوالات
    برای چی میخوای بری امریکا؟
    کسی و اونجا داری؟
    تو دانشگاه چی میخونی؟
    شغلت چیه؟
    آیا با دولت کار کردی؟
    سربازی کجا سرو کردی؟
    خانه داری؟
    کجاها سفر کردی؟
    شنگن داری؟
    بعدش ازم نامه تمکن بانک خواست(که در نامه من قید شده بود حدود 125000 $ و کلی چشمهاش برق زد)
    پرسید شغلت چیه مجدد گفتم ی شرکت تجهیزات پزشکی دارم)
    در آخر هم با خنده گفت ویزای شما اپروو شده و 2 الی 3 روز کاری دیگه بیاین برای گرفتن
    آها آخر مصاحبه گفت به شما ایمیل میزنیم وقتی ویزاتونو چسبوندن و پاسپورتهامونم ندادن

به 3 روز نکشید روز دوم ایمیا زدن که ویزاتون آمادست ساعت 2 بیاین بگیرین

دوستان عزیز من جونم درومد انقدر تایپ فارسی کردم
    اگه کسی احتیاج به کمک یا سوالی داشت من در تلگرام در خدمتم
    ID:@#####
    امیدوارم همگی شاد و سالم در پناه خداوند توانا باشید

ویرایش توسط rtrt : February 10th, 2017 در ساعت 06:56 AM دلیل: اطلاعات تماس

Junior Member

میشه جواب هایی رو که دادین هم بگید و اینکه زبان انگلیسی تون خیلی بوده یا مترجم داشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matrixh نمایش پست ها
    میشه جواب هایی رو که دادین هم بگید و اینکه زبان انگلیسی تون خیلی بوده یا مترجم داشتین؟
    تو کدوم سفارت میشه مترجم یا حتی یک‌همراه با خودمون ببریم داخل؟

من اطلاعی ندارم
    اما فکر نمیکنم جایی مترجم اجازه بده بیاد داخل
    با اون حفاظت و بگیر و ببندی که من دیدیم فکر نمیکنم
    بهدشم اینو مد نظر داشته باشید که قبل از پر کردن فرم ds بهتون اعلام میکنه که مثلا این سفارت بازبات مادری شما با شما مصاحبه نمیکنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نیکوزیا (قبرس) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصا

#مصاحبه #بهار_2017 #قبرس جنوبى #مستر دوم #كانستراكشن منيجمنت #گپ تحصيلى #سلف فاند #كليرنس

من ٣١ ژانويه وقت مصاحبه داشتم، در حال عزيمت به فرودگاه بودم كه به خاطر اگزكيوتيو اوردر رييس جمهور وقتم لغو شد، بعد از راى دادگاه بلافاصله زنگ زدم سفارت و وقت جديد رو براى ١٤ فبريه گرفتم.
    من ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد گرفتم و ارشد ام بى اى از دانشگاه اصفهان كه البته افيسر در مورد مستر دوم بودن و ريزنمرات و مدارك تحصيلات قبلى هـيچى نپرسيد.
    افيسر همون پسر معروف سياه پوست بود كه آدم خيلى مثبتى به نظر ميرسيد.
    مصاحبه:
    -چرا ميخواى برى يو اس؟ ميخوام مستر كانستراكشن منيجمنت بخونم.
    -چرا اين دانشگاه؟ چون اين پروگرم بين تاپ٪‏٢٠ هست و كورس هايى كه ارائه ميده براى من خيلى جذابه چون به اين كارى كه ايران ميكنم خيلى نزديكه
    - كدوم دانشگاه ها اپلاى كردى؟ از وست كوست تا ايالتاى مركزى تا ايست كوست هرجا اپلاى كرده بودم گفتم(حدود چار پنج تا)
    -سربازى كجا بودى؟ معاف شدم اينم كارتش
    -تو ايران خونه دارى؟ بله اينم سندش( ميخواستم بهش بدم كه گفت دَتس اوكى نو نيد!)
    -تازه اينجا بود (آخراى مصاحبه) بود كه گفت رزومه ات رو بده؟ رزومه كه هشت سال سابقه كار در چار پنج شركت مختلف در صنعت ساخت و ساز بود رو دادم (در حالى كه داشت براى خودش سوت ميزد رزومه رو ورق زد يه چيزايى تايپ كرد)
    -آخرين جايى كه كار كردى كمتر از يك سال ازش ميگذره و الان ميخواى بياى بيرون؟!!!(با كلى تعجب!) گفتم نه من از اين شركت يه جاب آفر خوب دارم و اونا در صورتى كه بتونم از يه دانشگاه آمريكايى تو اين رشته فارغ التحصيل بشم بهم يه پوزيشن پراجكت منيجمنت پيشنهاد دادن كه اينم نامه شه. (جاب آفر رو گرفت و خوند و پس داد)
    -هزينه تحصيلت رو كى ميده؟ خودم! اينم بى اس! بهش دادم. ( هزينه يك سال من ٢٨ هزارتا بود كه من ٤٩ هزارتا بانك استيتمنت داشتم كه بازم تعجب كرد! بعد متوجه شدم بى اسم خيلى زياد بوده! براى ٢٨ هزارتا هزينه نوشته شده در آى٢٠ بايد حدود ٣٠ هزارتا ميدادم كه طبيعى باشه و البته مداركى ميدادم-مثل ماشينى كه ميتونم بفروشم و ...- كه نشون بده از پس هزينه سال دوم هم بر ميام.
    در نهايت برگه سفيد با بند ٢٢١جى رو بهم داد و روش نوشت كه گردش حساب شش ماهه بايد براشون بفرستم!! به علاوه البته ادمينيستريتيو پراسسينگ كه براى كيس من طبيعيه.
    دو سه روز بعد گردش حساب رو فرستادم(چون از خيلى وقت پيش برنامه ريزى كرده بودم حدود ٨٠ ميليون تومن تو حساب خوابونده بودم و نزديكاى اينترويو رسنوندمش به ٤٩ هزار دلار)
    من بعد از ٢٤ روز كلير شدم و ويزام رو گرفتم.

اميدوارم تجربيات من بدرد دوستان بخوره چون تجربيات دوستان خيلى بدرد من خورد. با آرزوى موفقيت براى همه.

خیلی مبارک باشه
    جقدر خوب 24 روز کلیر شدین
    دوستی داشتم که نزدیک 4 ماه از همین سفارت کلیرش طول کشیذ

[QUOTE=Querty;2427000]#مصاحبه #بهار_2017 #قبرس جنوبى #مستر دوم #كانستراكشن منيجمنت #گپ تحصيلى #سلف فاند #كليرنس

من ٣١ ژانويه وقت مصاحبه داشتم، در حال عزيمت به فرودگاه بودم كه به خاطر اگزكيوتيو اوردر رييس جمهور وقتم لغو شد، بعد از راى دادگاه بلافاصله زنگ زدم سفارت و وقت جديد رو براى ١٤ فبريه گرفتم.
    من ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد گرفتم و ارشد ام بى اى از دانشگاه اصفهان كه البته افيسر در مورد مستر دوم بودن و ريزنمرات و مدارك تحصيلات قبلى هـيچى نپرسيد.
    افيسر همون پسر معروف سياه پوست بود كه آدم خيلى مثبتى به نظر ميرسيد.
    مصاحبه:
    -چرا ميخواى برى يو اس؟ ميخوام مستر كانستراكشن منيجمنت بخونم.
    -چرا اين دانشگاه؟ چون اين پروگرم بين تاپ٪‏٢٠ هست و كورس هايى كه ارائه ميده براى من خيلى جذابه چون به اين كارى كه ايران ميكنم خيلى نزديكه
    - كدوم دانشگاه ها اپلاى كردى؟ از وست كوست تا ايالتاى مركزى تا ايست كوست هرجا اپلاى كرده بودم گفتم(حدود چار پنج تا)

Junior Member

دوستاني كه اخيرا قبرس رفتن اون افيسر سياه پوست هنوز هست؟
    كسي هست كه با سابقه ريجكت قبلي ازين سفارت ويزا گرفته باشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام این برگه سفید و بند 221 جی چه هست؟ مگه برگه های سفید همه رجکتی نیستن؟ پس چطورکلیر و ویزا گرفتید؟!
    با یه دست بد خوب بازی کنید... در غیر این صورت آخر یه روز سر به بیابان می نهم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)