نقل قول نوشته اصلی توسط amir2323 نمایش پست ها
سلام
من امروز براى بار دوم رفتم مصاحبه اينبار در ايروان.
همه چى مرتب بود و بعد رفتم تو اتاق براى مصاحبه، مدارك مورد نياز رو قبلش ميگن ك توى پوشه بزارين. اول در مورد رشته ام پرسيد و چرا ميخواى مستر بخونى، بعد در مورد نحوه پرداخت هزينه ام پرسيد (من سلف فاند بودم) برگه حساب بانكى رو بهش دادم ك هزينه ١ سال و ٨ هزار دلار بيشتر رو داشت. بعد شروع كرد به تايپ كردن و برگه اف وان رو برداشت و گفت متاسفانه هزينه شما ك من بلافاصله گفتم من دوتا سند مغازه هم دارم و بعد گفت بده ببينم، بعد يه نگاهى انداخت و گفت اين مقدار پولى كه شما دارين كفايت نميكنه براى سال دوم و من باور نميكنم ك اين مغازه ها فروخته شه و اينكه پدر شما ديگ شما دانشگاهتون شروع شه پولى براشون باقى نمونه، من توضيح دادم كه اين شهريه + هزينه هاى اضافى و هر ترم بايد هزينه پرداخت شه و نه كلش و همين ١ حساب رو ك فقط باباى من نداره و تمام اندوخته اش ك هيمن نيست و خلاصه بعد از كلى حرف به من گفت كه بايد پول سال دوم رو هم ميوردى توى حساب بانكى :| من هيچ جا توى اين فروم نخونده بودم كسى پول ٢ سال ببره و فكر ميكردم همين داشتن سند كافيه.
ولى خب اينم شد دليل ريجكت من و گفت بايد هزينه هات رو به صورت نقد براى من مشخص كنى كه پوشش ميدى تا اخر تحصيلاتت!
قبل از من هم همه ريجكت شدن، البته همه بار دوم يا سوم بود ك اپلاى ميكردن.
این دانشگاهه که فقط هزینه سال اول رو ازتون میخواد اثبات کنین، سفارت هزینه کل تحصیل و همینطور هزینه زندگی رو ازتون موقع مصاحبه میخواد و من با اینکه 2 برابر همه این هزینه ها رو هم داشتم باز هم ریجکت شدم از همین ایروان. میگفت این همه هزینه توجیح نداره. یه جورایی دنبال بهونن.
دفعه قبل کجا و به چه دلایلی ریجکت شدین؟