صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2323 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز براى بار دوم رفتم مصاحبه اينبار در ايروان.
    همه چى مرتب بود و بعد رفتم تو اتاق براى مصاحبه، مدارك مورد نياز رو قبلش ميگن ك توى پوشه بزارين. اول در مورد رشته ام پرسيد و چرا ميخواى مستر بخونى، بعد در مورد نحوه پرداخت هزينه ام پرسيد (من سلف فاند بودم) برگه حساب بانكى رو بهش دادم ك هزينه ١ سال و ٨ هزار دلار بيشتر رو داشت. بعد شروع كرد به تايپ كردن و برگه اف وان رو برداشت و گفت متاسفانه هزينه شما ك من بلافاصله گفتم من دوتا سند مغازه هم دارم و بعد گفت بده ببينم، بعد يه نگاهى انداخت و گفت اين مقدار پولى كه شما دارين كفايت نميكنه براى سال دوم و من باور نميكنم ك اين مغازه ها فروخته شه و اينكه پدر شما ديگ شما دانشگاهتون شروع شه پولى براشون باقى نمونه، من توضيح دادم كه اين شهريه + هزينه هاى اضافى و هر ترم بايد هزينه پرداخت شه و نه كلش و همين ١ حساب رو ك فقط باباى من نداره و تمام اندوخته اش ك هيمن نيست و خلاصه بعد از كلى حرف به من گفت كه بايد پول سال دوم رو هم ميوردى توى حساب بانكى :| من هيچ جا توى اين فروم نخونده بودم كسى پول ٢ سال ببره و فكر ميكردم همين داشتن سند كافيه.
    ولى خب اينم شد دليل ريجكت من و گفت بايد هزينه هات رو به صورت نقد براى من مشخص كنى كه پوشش ميدى تا اخر تحصيلاتت!
    قبل از من هم همه ريجكت شدن، البته همه بار دوم يا سوم بود ك اپلاى ميكردن.
    این دانشگاهه که فقط هزینه سال اول رو ازتون میخواد اثبات کنین، سفارت هزینه کل تحصیل و همینطور هزینه زندگی رو ازتون موقع مصاحبه میخواد و من با اینکه 2 برابر همه این هزینه ها رو هم داشتم باز هم ریجکت شدم از همین ایروان. میگفت این همه هزینه توجیح نداره. یه جورایی دنبال بهونن.
    دفعه قبل کجا و به چه دلایلی ریجکت شدین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parhami86 نمایش پست ها
    این دانشگاهه که فقط هزینه سال اول رو ازتون میخواد اثبات کنین، سفارت هزینه کل تحصیل و همینطور هزینه زندگی رو ازتون موقع مصاحبه میخواد و من با اینکه 2 برابر همه این هزینه ها رو هم داشتم باز هم ریجکت شدم از همین ایروان. میگفت این همه هزینه توجیح نداره. یه جورایی دنبال بهونن.
    دفعه قبل کجا و به چه دلایلی ریجکت شدین؟
    سلام
    بله درسته هزينه زندگى هم ك با دانشگاه حساب ميشه و در اى ٢٠ مياد، منم سند مغازه رو به همين دليل برده بودم چون توى همين فروم خونده بودم ك بردن كل هزينه و بيشتر احتمال داره كه باعث رد شدن شه (چون شما هزينه لازم رو دارين ك ديگ نخواين برگردين) مثل مورد شما، البته در نهايت ميشه گفت كه هيچ چى دليل نميشه و بخوان اكسپ ميكنن نخوانم رد چون مورد نقض هم مثل شما ك داشته و پاس شده تو همينجا من خوندم. مسئله اينه كه افيسر خودش هم قبول داشت ك اينا معادل پول هست فقط ميگفت از كجا معلوم كه پدر شما اين رو بفروشه! ك اگه اينجوره بايد پرسيد از كجا معلوم ك پدر من پول حساب بانكى رو بفرسته! به نظر من ك كاملا غير منطقى بود و فقط بهونه ميخواست.
    من دبى بودم و تحربه ام رو توى ريجكت با بند 214b پست ١٠٠١ نوشتم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...رها/page101
    من فك نكنم با بردن حساب بانكى هم از جاى ديگ قبول كنن، چون افيسر خودش شخصا گفت سال ديگ اقدام كن، و باعث ميشه من شك كنم ك مشكل اين نبوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2323 نمایش پست ها
    سلام
    بله درسته هزينه زندگى هم ك با دانشگاه حساب ميشه و در اى ٢٠ مياد، منم سند مغازه رو به همين دليل برده بودم چون توى همين فروم خونده بودم ك بردن كل هزينه و بيشتر احتمال داره كه باعث رد شدن شه (چون شما هزينه لازم رو دارين ك ديگ نخواين برگردين) مثل مورد شما، البته در نهايت ميشه گفت كه هيچ چى دليل نميشه و بخوان اكسپ ميكنن نخوانم رد چون مورد نقض هم مثل شما ك داشته و پاس شده تو همينجا من خوندم. مسئله اينه كه افيسر خودش هم قبول داشت ك اينا معادل پول هست فقط ميگفت از كجا معلوم كه پدر شما اين رو بفروشه! ك اگه اينجوره بايد پرسيد از كجا معلوم ك پدر من پول حساب بانكى رو بفرسته! به نظر من ك كاملا غير منطقى بود و فقط بهونه ميخواست.
    من دبى بودم و تحربه ام رو توى ريجكت با بند 214b پست ١٠٠١ نوشتم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...رها/page101
    من فك نكنم با بردن حساب بانكى هم از جاى ديگ قبول كنن، چون افيسر خودش شخصا گفت سال ديگ اقدام كن، و باعث ميشه من شك كنم ك مشكل اين نبوده.
    سلام، به نظر من شما هزینه 2 سال تحصیلی رو کاور کنین و یک بار دیگه آخرین شانستونو واسه امسال امتحان کنین. مطمئنا زحمت و زمان زیادی واسه این پروسه گذاشتین مثل من پس انقدر زود نا امید نشین. اینها هم جزو این پروسه هست که تا به نتیجه نرسیده نباید دست کشید.
    اگه پول زیاد تو حساب خودتون باشه بله زیاد جالب نیست ولی اگه در حساب پدرتون زیاد باشه و مقداری معقول با توجه به سابقه کارتون هم در حساب خودتون به نظر من اصلا غیر منطقی نمی تونه باشه. البته منطق اونا تا حد زیادی غیرقابل پیش بینی هستش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parhami86 نمایش پست ها
    سلام، به نظر من شما هزینه 2 سال تحصیلی رو کاور کنین و یک بار دیگه آخرین شانستونو واسه امسال امتحان کنین. مطمئنا زحمت و زمان زیادی واسه این پروسه گذاشتین مثل من پس انقدر زود نا امید نشین. اینها هم جزو این پروسه هست که تا به نتیجه نرسیده نباید دست کشید.
    اگه پول زیاد تو حساب خودتون باشه بله زیاد جالب نیست ولی اگه در حساب پدرتون زیاد باشه و مقداری معقول با توجه به سابقه کارتون هم در حساب خودتون به نظر من اصلا غیر منطقی نمی تونه باشه. البته منطق اونا تا حد زیادی غیرقابل پیش بینی هستش!
    ممنون، متاسفانه امسال ديگه وقتى براى من باقى نمونده و اگر قبول كنن ديفر مى كنم براى سال اينده چون ترمم از ٢١ اگوست شروع ميشه و هنوز اگر با خوش شانسى هم بگم وقت سفارت گير بيار و پروسه صدور ويزا هم برام ١٠ روزه تموم شه براى خوابگاه و ... هنوز كارى نكردم و مطمئن در ٢٠ رو نميشه، اگر ك قبول كردن حتما سال اينده با پولى كه كاور كنه اقدام ميكنم. فقط نميدونم باز بيام ايروان يا نه؟
    اميدوارم كه براى شما هم همه چى خوب پيش بره، چون واقعا همينطور ك گفتيد همه براى اين گرفتن پذيرش وقت و تلاش زيادى ميزاريم و اين ويزا واقعا انرژى ادم رو ميگيره.

Junior Member

سلام بچه ها من یه سوال داشتم. من تقریبا یه هفته پیش مصاحبه داشتم. خب به احتمال زیاد به این ترم نمیرسم. مشکل اینه که دانشگاه چیزی به نام دیفر نداره و باید ری-اپلای کنم. سوالم اینه که به نظرتون چکار میتونم بکنم وقتی که مشخص نیست دقیقا کی ممکنه کلیر بشم؟ باید سفارت رو مطلع کنم دیگه و i20 جدید رو براشون بفرستم، درسته؟ نمیگن این یه کیس دیگه ست و باید مجدد مصاحبه بشی؟ کلا کی این موضوع ری-اپلای رو شروع کنم؟ قبل از شروع ترم جدید یا وقتی که تاریخ روی I20 گذشت؟ اگه تاریخ I20 گذشت من رسما دانشجو دانشگاه محسوب نمیشم، اون موقع که داره ویزام بررسی میشه مشکلی پیش نمیاد؟
    یه نگرانیم هم اینه ک ممکنه دو حالت خاص پیش بیاد، یه حالت اینکه حتی به ترم بعد هم نرسم اگه طولانی بشه پروسه کلیرنس، و یه حالت هم اینه که آیا ممکنه حالتی پیش بیاد که سریع ویزا رو صادر کنن و تاریخ اعتبار ویزا برای ورود به امریکا قبل تاریخی بخوره که مثلا روی I20 جدید صادر میشه و یک ماه زود تر از اون تاریخ نمیشه وارد امریکا شد؟

یه نکته هم بگم. دیدم که یه جا یکی از دوستان گفتن همه رو ریجکت کردن، میخواستم بگم اینجور نیست. من روزی که مصاحبه داشتم چند نفر رو دیدم ریجکت شدن یکی مستر بدون فاند بودن، یکی خانواده شون اونجا بودن با داشتن گرین کارت. خلاصه مورد به مورد شرایط آدما متفاوت هست و نمیشه به همه تعمیم داد، ممکنه کسی حتی با این شرایطی که گفتم تونسته باشه ویزا گرفته باشه، پس نگران نباشین. خیلی ها هم مثل من کلیرنس میخورن، هرچند که مشخص نیست جواب نهایی چی بشه. شرایط خودتون رو بسنجید و امیدوار باشین.
    ویرایش توسط rtrt : August 11th, 2017 در ساعت 10:07 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electornic

سلام

داداش من 3 ساله که آمریکاس و درسشو تموم کرده . الان میخاد با یه آمریکایی ازدواج کنه.(کارش آزاده ) حالا میخواد فقط برا من دعوت نامه بفرسته(برا عروسیش)

بنده هم کارشناسی ارشد برق دارم و معافیت پزشکی . 2 بار هم دبی رفتم ت. 5 سال اخیر . چند سالی هم هست که مدیر عامل یه شرکت خصوصی هستم

به نظر شما با این شرایط ارمنستان میتونه سفارت خوبی باشه که ویزا بهم میدن؟

حساب بانکی چقد نشونشون بدم که قانع بشن ؟

سلام دوستان

در رابطه با مدارکی که باید به این سفارت ببریم آیا میشه برای سربازی اصل گواهی معافیت تحصیلی فعلی (نه گواهی که برای مقطعی که در اون پذیرفته شدیم) رو ببریم؟ و اگر تا روز مصاحبه فارغ التحصیل بشیم و تو مرخصی یک ساله بعد از فراغت از تحصیل باشیم چه مدرکی باید ببریم (در صورتی که هنوز برای معافیت تحصیلی مقطع جدید اقدام نکرده باشیم)؟ ودیعه سربازی هم که پرداخت می کنیم جدیدا اینترنتی شده و هیچ گواهی صادر نمیشه براش

ممنون

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز �

دوستان یه سوال دارم در مورد ویزای تحصیلی F1/F2 . من و همسرم با هم دهم ژولای سفارت ارمنستان مصاحبه دادیم. ایشون F2 و من F1. روز مصاحبه افسر به ما گفت که همه چی خوبه و برگه سفید به من فقط داد و گفت که هر وقت کیس نامبر در اومد پاسپورت رو بفرست برای ما. هفته پیش کیس نامبر من در اومد ولی از کیس نامبر خانمم خبری نیست. با توجه به اینکه در سایت https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx برای ایشون 9 آگوست آپدیت شده. حالا سوال من اینه که آیا ما باید منتظر بمونیم تا کیس نامبر ایشون هم در بیاد یا اینکه کلیرنس من به عنوان F1 به معنی کلیرنس جفتمون هست و ما باید الان پاسپورت ها رو بفرستیم؟

ممنون از راهنماییتون

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

دوستان من اینجا دانشجو هستم و پدرم امروز مصاحبه برای ویزای توریستی داشتن و کلیرنس خوردن. بهشون گفتن که من براشون شناسنامه خودم و گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاهم را بفرستم. آیا ایمیل خاصی هست برای ارسال مدارک یا جایی داخل وبسایت باید آپلود بشه؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

شما مدارکتونو به پدر بدین تا براشون اسکن و ایمیل کنه. تو سایت سفارت یک صفحه کانتکت داره که اطلاعات تماس و آدرس ایمیلاشون هست.

ایام بکام

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    دوستان من اینجا دانشجو هستم و پدرم امروز مصاحبه برای ویزای توریستی داشتن و کلیرنس خوردن. بهشون گفتن که من براشون شناسنامه خودم و گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاهم را بفرستم. آیا ایمیل خاصی هست برای ارسال مدارک یا جایی داخل وبسایت باید آپلود بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)