صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام دوستان من 2 اکتبر وقت سفارت دارم توریستی و عمو و دختر عموم برام دعوت نامه با این وضعیت الا میشه رفت یا نه؟ سفارت وقت رو هنوز کنسل نکرده
    میشه فوری یه نفر کمک کنه ؟؟ یگه این فرمان جدید تا 17 اکتبر یعنی چی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2 اکتبر وقت سفارت دارم توریستی و عمو و دختر عموم برام دعوت نامه با این وضعیت الا میشه رفت یا نه؟ سفارت وقت رو هنوز کنسل نکرد

فرمان جدید از ۱۸ اکتبر اجرا میشه و تاثیری رو کیس های قبل این تاریخ نداره. ولی همین الان هم برای گرفتن ویزا باید فامیل درجه ۱ داشته باشین و عمو یا دختر عمو فامیل درجه ۱ محسوب نمیشه. فکر میکنم با شرایطی که گفتین شانس شما برای گرفتن ویزا یکم پایین باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaniner نمایش پست ها
    فرمان جدید از ۱۸ اکتبر اجرا میشه و تاثیری رو کیس های قبل این تاریخ نداره. ولی همین الان هم برای گرفتن ویزا باید فامیل درجه ۱ داشته باشین و عمو یا دختر عمو فامیل درجه ۱ محسوب نمیشه. فکر میکنم با شرایطی که گفتین شانس شما برای گرفتن ویزا یکم پایین باشه.
    قبلا که گفته بودن عمو و خاله هم قبوله ... جایی هست که اخبار دقیق رو بشه خوند؟
    کسی هست که وقت سفارت داشته باشه الان با این شرایط

قبلا که گفته بودن عمو و خاله هم قبوله ... جایی هست که اخبار دقیق رو بشه خوند؟
    کسی هست که وقت سفارت داشته باشه الان با این شرایط
    سلام
    نه گرامی فقط فامیل درجه یک! حتی مادربرزگ و پدربزرگ و خواهر و برادر ناتنی هم قبول نیست! فقط درجه اول!
    برای اطیمنان بیشتر می توانید به خود سایت وزارت امورخارجه امریکا و یا سایتهای خبری چون سی ان ان و بی بی سی مراجعه نمایید.

و اما فاز دوم :

در این فاز که از 18 اکتبر شروع میشه دبگه خبری از دادن ویزا بر مبنای مفهوم close familial relationship نیست و این مفهوم دیگه به کار نمیره.

در عوض برای یه سری ویزاها استثنا قائل شدن که اون ویزا ها ویزاهای F و M و J هستش.و برای ایرانیها فقط این ویزا ها بررسی میشه و دیگر ویزاهای غیر مهاجرتی و ویزاهای مهاجرتی و ویزای لاتاری بررسی نخواهد شد.

سلام دوستان من 2 اکتبر وقت سفارت دارم توریستی و عمو و دختر عموم برام دعوت نامه با این وضعیت الا میشه رفت یا نه؟ سفارت وقت رو هنوز کنسل نکرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    نه گرامی فقط فامیل درجه یک! حتی مادربرزگ و پدربزرگ و خواهر و برادر ناتنی هم قبول نیست! فقط درجه اول!
    برای اطیمنان بیشتر می توانید به خود سایت وزارت امورخارجه امریکا و یا سایتهای خبری چون سی ان ان و بی بی سی مراجعه نمایید.
    من اطلاعیه ایی که توی اکانتم زدن رو خوندم این چیزی که ما میگین نیست دوست عزیز
    ) Nationals of Iran, Libya, Syria, Yemen, and Somalia. Nationals of these five countries will remain under suspension of travel except for those individuals who qualify for the bona fide “close family” exemption. “Close family” is defined as a parent, including parent-in-law, spouse, fiancé, child, adult son or daughter, son-in-law, daughter-in-law, sibling, brother-in-law, sister-in-law, grandparent, grandchild, aunt, uncle, niece, nephew, and first-cousin. For all relationships, half or step status is included (e.g., “half-brother” or “step-sister”). “Close family” does not include any other “extended” family members. A credible claim of a bona fide relationship with a “U.S. entity” must be formal, documented, and formed in the ordinary course rather than for the purpose of evading suspension of entry under the P.P. If the national does not qualify for this exemption, they may be eligible for other exceptions or waivers listed in the

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    و اما فاز دوم :

در این فاز که از 18 اکتبر شروع میشه دبگه خبری از دادن ویزا بر مبنای مفهوم close familial relationship نیست و این مفهوم دیگه به کار نمیره.

در عوض برای یه سری ویزاها استثنا قائل شدن که اون ویزا ها ویزاهای F و M و J هستش.و برای ایرانیها فقط این ویزا ها بررسی میشه و دیگر ویزاهای غیر مهاجرتی و ویزاهای مهاجرتی و ویزای لاتاری بررسی نخواهد شد.
    هنوز هیچ کسی نمی دونه بعد از 18 اکتبر چی مشه شما از کجا این خبر رو در آوردید؟ حدس های خودتونه؟ اگر بود حتمن توی سایت می زد

Junior Member

خانواده درجه دو هم شامل ویزا میشه ازجمله خاله دایی عمه عمو و سایر بستگان لطفا اطلاعات غلط به کسی ندید و برید تو سایت اصلی و بخونید دقیق کامل توضیح داده هیچ رفرنسی بهتر از سایت اصلی خود مهاجرت و سفارت نیست. ممنون.https://www.google.com/search?q=trav...ent=firefox-b#

سلام دوستان.

من 4 اکتبر وقت مصاحبه دارم. من برای یکسال فول فاندم. که توی فرم آی بیستم نوشته فاند برای 12 ماه. فاندم هم TA هست. رشتم ریاضیه.

1- لازمه نامه بانک ببرم روز سفارت یا چون فاند دارم لازم نیست؟

1- من همین فروم خوندم نوشته بودند نامه بانک باید اندازه کل هزینه 4 سال باشه؟ اره؟
    2- نامه بانک به اسم داداشم میشه؟

ممنون پیشاپیش
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

محض اطمینان ببرید ولی مبلغ خیلی بالا نشون ندید.و حتما به اسم کس دیگری به غیر از خودتون باشه.اگر در حین مصاحبه ازتون پرسید به آفیسر ارائه کنید.خودتون برای ارائش پیش دستی نکنید.
    کدوم سفارت وقت دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من 4 اکتبر وقت مصاحبه دارم. من برای یکسال فول فاندم. که توی فرم آی بیستم نوشته فاند برای 12 ماه. فاندم هم TA هست. رشتم ریاضیه.

1- لازمه نامه بانک ببرم روز سفارت یا چون فاند دارم لازم نیست؟

1- من همین فروم خوندم نوشته بودند نامه بانک باید اندازه کل هزینه 4 سال باشه؟ اره؟
    2- نامه بانک به اسم داداشم میشه؟

ممنون پیشاپیش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)