صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز

سلام . من یه سوال دارم اینکه قبل از روز مصاحبه ایا باید چیزی مثلا اس او پی ، سی وی ، یا هر مدرک دیگه ای رو برای سفارت ایمیل کنیم ؟ یا همه مدارک رو روز مصاحبه اگه بخوان میگیرن؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام . من یه سوال دارم اینکه قبل از روز مصاحبه ایا باید چیزی مثلا اس او پی ، سی وی ، یا هر مدرک دیگه ای رو برای سفارت ایمیل کنیم ؟ یا همه مدارک رو روز مصاحبه اگه بخوان میگیرن؟

با تشکر
    نه نیازی نیست همون DS160 رو میبینه از رو مانیتور. ازت سوال میکنه. مدارک دستت باشه واسه روز مصاحبه اما هیچی غیر کارت پایان خدکت اونم اصلش ، ازت نمیخواد

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

با تشکر
    از من cv گرفت

با تشکر
    سلام نیاز به هیچ ایمیل کردنی نیست. ولی تمام مدارک هر چی که به ذهنتون میرسه رو همراه داشته باشین. درسته ممکنه هیچکدوم رو نخوان ولی اگر بخوان و همراهتون نباشه خیلی بده. موفق باشید.

Junior Member

سلام بچه ها اول یه سوال داشتم، کسی از حال و هوای سفارت این روزا خبر نداره؟ خیلی وقته کسی چیزی ننوشته. احتمالا همه چیز مثل همیشه است. سوال دومم اینه که روزی که میریم برای مصاحبه، مدارک رو توی چی بزاریم؟ توی نظرها خوندم که گوشی وکیف رو ازمون میگیرن. به نظرتون مدارک رو توی چی بزاریم که بشه با یه نظم و ترتیب مدارک رو قرار داد؟ پوشه پلاستیکی ؟ میزارن ببریم داخل؟ بزاریم توی چند تا کاور؟ اگه مثلا اون پوشه یه دکمه فلزی داشت یا لباس مون جاییش یه آرم فلزی داشت، گیت گیر میده؟ کلا چی میشه برد داخل؟ منظورم از این سوال ها اینه که یه وقت جوری نشه که توی اون لحظه به خاطر پروتکل های امنیتی سفارت، به مشکل برخوری و مجبور باشی برگردی محل اقامتت تا لباس یا چیزی رو عوض کنی.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام بچه ها اول یه سوال داشتم، کسی از حال و هوای سفارت این روزا خبر نداره؟ خیلی وقته کسی چیزی ننوشته. احتمالا همه چیز مثل همیشه است. سوال دومم اینه که روزی که میریم برای مصاحبه، مدارک رو توی چی بزاریم؟ توی نظرها خوندم که گوشی وکیف رو ازمون میگیرن. به نظرتون مدارک رو توی چی بزاریم که بشه با یه نظم و ترتیب مدارک رو قرار داد؟ پوشه پلاستیکی ؟ میزارن ببریم داخل؟ بزاریم توی چند تا کاور؟ اگه مثلا اون پوشه یه دکمه فلزی داشت یا لباس مون جاییش یه آرم فلزی داشت، گیت گیر میده؟ کلا چی میشه برد داخل؟ منظورم از این سوال ها اینه که یه وقت جوری نشه که توی اون لحظه به خاطر پروتکل های امنیتی سفارت، به مشکل برخوری و مجبور باشی برگردی محل اقامتت تا لباس یا چیزی رو عوض کنی.
    گوشی و کیف با خودتون نبرید. مدارک رو تو چند تا کاور مرتب بگذارید توی کلاسور. رو کاور ها برچسب بزنید که بدونید چی به چیه هول نشید. به دکمه فلزی گیر نمیده. ولی مدارک مهر و موم شده را ازتون می خواد باز کنید.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

سلام. یه سوال داشتم. توی مصاحبه سفارت به بازنشستگی مادر اشاره بکنم یا نه؟ پدر هم فوت شدن. شنیدم گفتن اینکه معلم بودن و بازنشسته شدن نکته مثبتی محسوب نمیشه (نمیدونم چرا). با توجه به تجربه شما اگه اینطوره و نباید اشاره کرد، چی باید گفت؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم. توی مصاحبه سفارت به بازنشستگی مادر اشاره بکنم یا نه؟ پدر هم فوت شدن. شنیدم گفتن اینکه معلم بودن و بازنشسته شدن نکته مثبتی محسوب نمیشه (نمیدونم چرا). با توجه به تجربه شما اگه اینطوره و نباید اشاره کرد، چی باید گفت؟ ممنون
    خوب اولا در DS160 چی گفتید؟ کافی یک نکته خلاف DS ببینن ریجکتن - من پدر و مادر پارسال درجا گرفتن دبی و همه چیز صادقانه گفتن
    شما هم مادرتون باید صادقانه بگن و نکته مهمی که نشون بده مادرتون برمی گردن این هست که فرزندان دیگه دارن و خانوادش ایران و از نظر اونا چرا یک فرد بازنشسته بره اونجا بمونه
    مادرتون بگه می خوام فرزندمو ببینم و مثلا ویزاش سینگله نمی تونه بیاد
    مثلا الان مادرتون نگن بازنشسته بگم کار می کنن و بعد افیسر بگه مدرک کارتو بده - اینا دیگه سن بازنشستگی و همه موارد بلد
    نگران نباشید توکل به خدا صادق باشید می گیرن من نشنیدم که رد کنن ولی برعکسشو شنیدم زیاد که صدق نباشید

امروز دقیقا سه ماه از تاریخ مصاحبم گدشته اما هیچ خبری نیست. بچه هایی که April مصاحبشون بوده کسی ویزاش اومده؟

Junior Member

سلام
    من امروز براى بار دوم رفتم مصاحبه اينبار در ايروان.
    همه چى مرتب بود و بعد رفتم تو اتاق براى مصاحبه، مدارك مورد نياز رو قبلش ميگن ك توى پوشه بزارين. اول در مورد رشته ام پرسيد و چرا ميخواى مستر بخونى، بعد در مورد نحوه پرداخت هزينه ام پرسيد (من سلف فاند بودم) برگه حساب بانكى رو بهش دادم ك هزينه ١ سال و ٨ هزار دلار بيشتر رو داشت. بعد شروع كرد به تايپ كردن و برگه اف وان رو برداشت و گفت متاسفانه هزينه شما ك من بلافاصله گفتم من دوتا سند مغازه هم دارم و بعد گفت بده ببينم، بعد يه نگاهى انداخت و گفت اين مقدار پولى كه شما دارين كفايت نميكنه براى سال دوم و من باور نميكنم ك اين مغازه ها فروخته شه و اينكه پدر شما ديگ شما دانشگاهتون شروع شه پولى براشون باقى نمونه، من توضيح دادم كه اين شهريه + هزينه هاى اضافى و هر ترم بايد هزينه پرداخت شه و نه كلش و همين ١ حساب رو ك فقط باباى من نداره و تمام اندوخته اش ك هيمن نيست و خلاصه بعد از كلى حرف به من گفت كه بايد پول سال دوم رو هم ميوردى توى حساب بانكى :| من هيچ جا توى اين فروم نخونده بودم كسى پول ٢ سال ببره و فكر ميكردم همين داشتن سند كافيه.
    ولى خب اينم شد دليل ريجكت من و گفت بايد هزينه هات رو به صورت نقد براى من مشخص كنى كه پوشش ميدى تا اخر تحصيلاتت!
    قبل از من هم همه ريجكت شدن، البته همه بار دوم يا سوم بود ك اپلاى ميكردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)